Hürrem sultan hamam otu yağı kullananlar

slm kizlar... hani reklamlarda çıkiyor ya HÜRREM SULTAN HAMAM OTU YAGİ acaba aranizda kullananlar varmi??? bende istiyorum ve merak ediyorum ama cesaret edemiyorum

tecrübeli hanimlaaarrrrr... cevaplarinizi bekliyorum :))

yaklaşık 5 aydır kulanıyorum çok düzenli olmasada ama gercektende işe yaradı koltuk altımda denedim tuylerim tektük kaldı
tavsiye ederım herkese

slm kizlar... hani reklamlarda çıkiyor ya HÜRREM SULTAN HAMAM OTU YAGİ acaba aranizda kullananlar varmi??? bende istiyorum ve merak ediyorum ama cesaret edemiyorum

tecrübeli hanimlaaarrrrr... cevaplarinizi bekliyorum :))

kızlar ben kullanıyorum etkisini gördüm. attarhalil.com adresinden almıştım. hatta birkaç farklı ürün daha almıştım fiyatları makul gibi geldi.

Evet sonuçlar nasıl bayanlar ? tert etki yapmadı değilmi ? Birde mevcut kıllara sürülebiliyormu bu ürün ?

:KK19:
Arkadaşlar,

Hamam otu yağı, hamam otu tozu olarak piyasada satılan bu maddeyi açıkcası bende merak ettim ve biraz araştırmak istedim. Bunun kesinkle bitkisel olmadığı, kimyasal bir madde olduğu söylemekte. Ayrıca bir diğer adınında zırnık otu olduğu söylenmekte ve bu maddeyi sıcak buharlı ortamda kullandığınızda içeriğindeki arsenik ciğerlere işleyip kötü sonuçlr doğurabiliyormuş. Bn sadece edindiğim bilgiyi paylaşmak istedim. Dikkatli kullanıldığında bir zararı yok deniliyor.

Hamam Otu Nasıl Kullanılır-Hamam Otu Yağı Zararları ve Faydaları | Sağlık, diyet, zayıflama, cilt bakımı, estetik ameliyatlar

DİKKATLİ kullanın havadar bir yerde YAPIN KESİNLİKLE SOLUMAYIN.

Bende başlıcam bu yağa yakında dolunay epilasyonunada başlıcam inşAllah ikisinide düzenli yapınca sonuç alacağımı düşünüyorum :KK76: Bitsin gitsin tüylerrrr:KK23:

kızlar ben kullanıyorum etkisini gördüm. attarhalil.com adresinden almıştım. hatta birkaç farklı ürün daha almıştım fiyatları makul gibi geldi.

bluearos sanki site ismini vermissin ben bu sitede iş yapıyorum burdan alın ben de para kazanayım der gibi bi hal sezdim kesin demiyorum ama

devir boyle bir devir sui-zan devri yanlışssam düzeltirsiniz

hep reklam içerikli yazışmalar bir tane eski üye yok kullanıp tamam ben kullandımmm kesin olmasada azalma var yadaa çözüm bu arkadaş diyecek...hepsi 3 5 mesajı olan reklamcı üyelerr.

bende düşünüyorum kullanmayı tam olarak etki ediyormu merak ediyorum bide aldığım ürünün taklit olmasından korkuyorum

Kızlar bende çok kıllanma var, kullanmayı düşünüyorum. Siz nettenmi aldınız? Net dışında nerden alabiliriz?

[ı][sıze=3]hep reklam içerikli yazışmalar bir tane eski üye yok kullanıp tamam ben kullandımmm kesin olmasada azalma var yadaa çözüm bu arkadaş diyecek...hepsi 3 5 mesajı olan reklamcı üyelerr.[/sıze][/ı]

ben yazım canım sana mesaj ısımız oluyor herzaman giremiyoruz evt yaklasık 5 ay kulandım eskıye göre azalma oldu ıkı aydır kulanmıyorum yani sonuc tamamen bıtmedi dıger sıselerımıde bıtırınce kesın sonucu yazarım

kızlar yüzümüzdeki ayva tüylerinide önce alıp sonra mı sürüyosunuz...

Ben de alip kullandim .Yuzume ve bacaklarima uyguladim ilk sefer icin sonuc iyi gibi oldukca inceldiler bu arada yuzumde ne alerji ne sorun cikartti .Tersine cildime cok iyi geldi cenemdeki tuyler oldukca kalindi belirgindi bunu kullaninca oralar gecti tuyler inceldi cenemdeki belirginlikte silindi coook memnunum... :)

Eczanede satilanlar kesinlikle orjinal midir , bir sisenin fiyatı ne kadar bilen var mi ???
1 kutu 20 tl 6 kutu 75 tl imiş: )

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar reklamlarda devamlı görüyorum ama alıp almamakta kararsızım kullanan arkadaslar varsa faydası oluyosa bende almak isterim lütfen kullanan arkadaslar varsa bizimle yorumlarını paylaşabilirmi

Kullanan yokmu?bende merak ediyorum...

hürrem hamam otunu kullandım annemle birlikte.benim bacağımda sürekli bir kaşıntı yaptı ve sonra baktım bacaklarımda yanmış gibi büyük lekeler çıktı.bacağım lekeler içinde.annemde ise kocaman yaralar çıktı.zaten gazetede okudum,içeriği zehirmiş.kullanmayı bıraktım.kimseye tavsiye etmiyorum.sakın kullanmayın derim deneyen biri olarak.

bir yazi buldum 'Bu maddeye hamamotu denmesinin nedeni eski dönemlerde kadınlar bu tüy dökücü karışımı evde uygulamak yerine hamamda uygularlardı. Bu nedenle hamamotu yağı veya hamam otu adı verilmiştir. Kötü kokusunun yanında hamamotunun yan etkileri ve zararları da mümkündür. Özellikle buhar yoluyla inhale edilmesi yani akciğerlere solunum yoluyla alınması durumunda hamam otu zehirli etki oluşturabiliyor. Ancak kullanımı konusunda güvenli ellerde uygulanırsa bu durumda hamam otunun yan etkileri ve zararları önemli ölçüde giderilebilir. Hamamotu yağı ise hamam otu tozuna nazaran daha az zehirli nitelik taşır zira yağın buharlaşarak akciğerlere ulaşması ihtimali bir hayli azdır. Ancak cilde sürülen hamamotu yağının cilt tarafından emilmesi ve absorbe edilmesi durumunda zehirli bileşikler hamamotu yağı vasıtasıyla cilt altına ve kan damarlarına ulaşabilmektedir. Bu nedenle hamamotu yağı sürüldükten ve tüy dökme işlemi tamamlandıktan hemen sonra yağ çözücü solüsyon veya sabun kullanılarak bölgenin yıkanması önem arz etmektedir.'
Bu yöntemden vazgeçin kizlar. Kandirmaca bunlar. Para tuzagi . Hemde sagligi tetikler. Agdaya alistirin kendinizi. Uyuşturucu kremler var . Onlarla ilk adimi atin . Artik şunu da anlayin yani o tüyler bedenin kimyasi geregi cikmak zorunda .

X