349. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Merhaba 349 yarenleri :) ben de aralıkta gönderiyorum askerimi.. bişi sormak istiyorum tam olarak şafak kaç gün oluyor 349. dönemlerin, bilen var mı? kısa olursa kaç uzun olursa kaç? çünkü minik resimli cep takvimi yapıcam hem ona hem kendime...

Çok az zamanımız kaldı her ne kadar 5 senedir farklı şehirlerden yürütsekte bu ilşkiyi ne zaman aklıma gelse gözlerim doluyor artık gidip gelsin evimize gidelim istiyorum nasıl göndericegimi bilmiyorum

Bizde 5 sene farklı şehirlerde okuduk ama bu farklı bi durum o zaman istediğin an telefon msn herşey serbest atla gel dersin gelir sen gidersin am askerlikte biraz durum ayrı... o yüzden ne kadar birlikte olabilirseniz olun :))))

Merhaba 349 yarenleri :) ben de aralıkta gönderiyorum askerimi.. bişi sormak istiyorum tam olarak şafak kaç gün oluyor 349. dönemlerin, bilen var mı? kısa olursa kaç uzun olursa kaç? çünkü minik resimli cep takvimi yapıcam hem ona hem kendime...

16- 17 Mayıs ta kavuşursun askerine kısa çıkarsa... Uzunlar da iş karışık biraz ne zaman göreve başlama falan belli olmuyo onların

çarşamba gününe denk geliyor 348. dönemin pazar gününe denk geliyordu

Canım bu arada 348 diye bahsettiğin bizim dönem yani 347 olmalı. Dönemler tek sayı olarak gider yani 345, 347, 349 sizden sonraki 351... gibi. Sizinkiler 12 Aralık teslim olup 5 ay 5 gün sonra askerliklerini bitirecekler. Bu belirttiğim zamanda 1-2 gün farklılıklar olabilir tabiki.

Son düzenleme:
$tkvm.png

Takvimi yükledim, kısa olursa inşaAllah bunu vericem altında da benim resmim var, ikiye katlanıcak şekilde aynı boyutta ayarladım.. uzun dönem olursa takvim yapmam ...o rakamı görmek bile istemem :KK43: çiz çiz bitmez... :KK30:

haydi 349 yarenleri az kaldı göndermeye sevdiceklerimizi.geçecek ama nasıl gececek bilmiyorum inşallah bitecek ve bizde burdan yazcaz 347 yarenleri gibi az kaldı gelecekler diye.bi kış var önmüzde bahara inşallah kısa dönem olurlarsa burdalar.bizler burda birbirimize destek olalım inşallah bitecek ve kavuşacaz sevdiklerimize yine.unutmayın asker yari olmak gerçekten büyük bir gurur...

haydi 349 yarenleri az kaldı göndermeye sevdiceklerimizi.geçecek ama nasıl gececek bilmiyorum inşallah bitecek ve bizde burdan yazcaz 347 yarenleri gibi az kaldı gelecekler diye.bi kış var önmüzde bahara inşallah kısa dönem olurlarsa burdalar.bizler burda birbirimize destek olalım inşallah bitecek ve kavuşacaz sevdiklerimize yine.unutmayın asker yari olmak gerçekten büyük bir gurur...

Tabikide öyle ne kadar üzgün olursamo layım çok heycanlı ve gururluyum :)

X