349. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

nazli1991

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
138
49
349:KK3:. dönemde eşi, nişanlısı, sevgilisi askere didecek olanlar bizde burda toplanalim..

nehirnil111 (kısa dönem)
acemi birlik - safranbolu / KARABÜK
usta birlik - safranbolu / KARABÜK
mezun olduğu bölüm - maliye

galenia:bursa
acemi birlik- kütahya..
meslek- makina müh.

sadbuttrue (Kısa Dönem)
Acemi birlik : Narlıdere / İzmir
Usta birlik : Yenişehir / Diyarbakır
Bölüm : Kamu Yönetimi

nazli1991 (Kısa Dönem)
Acemi birlik: Edirne
Usta birlik: Edirne
Bölüm: aöf isletme

carpathia
Kısa dönem
Acemi birlik : Alemdağ/İstanbul
Usta birlik : İstanbul
Meslek : İşletme

LoadedGun
Kısa dönem
Acemi birlik : İzmir- gaziemir
Usta birlik : Manisa- alaşehir

misteriUgur
Kısa dönem
Acemi birlik : Samsun
Usta birlik : Etimesgut/Ankara
Meslek : İktisat

midwinter (kısa dönem)
acemi birlik - hatay/serinyol
usta birlik - hatay/antakya
meslek - metalurji müh.

Sofia Julien
Acemi Birlik : Balıkesir
Usta Birlik : Balıkesir
Meslek : Oyuncu

pinkcat87
Acemi Birlik : Manisa
Usta Birlik : Kıbrıs
Meslek : Jeoloji Mühendisi

dnaib
Kisa donem
Acemi: ankara mamak mebs
Usta: tekirdag merkez
İnsaat muhendisi

symmr ,
acemi birlik: beytepe/ankara
usta birlik: beytepe/ankara
meslek: çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri

gew90
kısa dönem
Acemi birlik : hatay iskenderun
Usta birlik : henüz belli değil
Bölüm : işletme

MeLeZGuZeL (Kısa Dönem)
Acemi Birlik: İskenderun Hatay
Usta Birlik:Kocaeli
Bölüm: Bilgisayar Müh.

pdrdeniz
acemi birliği: etimesgut/ankara
usta birliği: çankaya/ankara
bölüm: elektrik müh.

Ershd ( kisa donem )
Acemi birliği:kastamonu gölköy
Usta birliği: siirt il jandarma
Meslek: bilgisayar mühendisi

yaramazpisi(kisa dönem)
acemi: ankara jandarma lojistik/güvercinlik
usta birligi: Ankara
meslek: isletme

mavimi
Acemi: Manisa /Alaşehir
Usta: Edirne / Uzunköprü
Bölüm: inşaat müh.

frezya89 (Kısa Dönem)
Acemi birlik: İskenderun/Hatay
Usta birlik: Belli değil
Bölüm: Makine müh.

Elifs5
acemi: kastamonu/ gölköy
usta: şırnak/ beytüşşebap
bölüm: inşaat müh. (kısa dönem

kulis
acemi:kütahya hava kuvveti komutanlığı
bölüm: işletme (kısa dönem)
usta birliği: cuma belli olacak

pikolata (kısa dönem)
acemi birlik - ADANA
usta birlik - ADANA
mezun olduğu bölüm - harita mühendisi

Son düzenleme:
:KK3:Bu topiği görmek beni çok mutlu etti, demek oluyor ki bu bizimkilerin gelmeleri yaklaştı. Sizinkiler giderken bizimkiler gelmeye hazırlanıyor olacaklar. Biz 347. dönem yarenleri olarak çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar kurduk umarım sizinde topiğinizde aynı samimi ve güzel ortam oluşur.

Bu günlerin kıymetini bilin, o kadar arayacaksınız ki bu günleri...

Hepsi sağ salim gitsin gelsin inşallah...

insallah canim.. umarim zaman cok cabuk gecer.
Askinla sana mutluluklar diliyorum.. allah hayirlisiyla gelmeyi nasip etsin..

işte beklediğim topik 349 dönem gittiğinde aşkımın dönmesine 1 ay kalcak ve ben bu topiki kasım ortasında bekliyordum sevindirik oldum bizim ayrılığımız bitcek sizin ayrılığınız başlıcak ama zaman hızlıca geçiyor

bugünlerin kıymetini bilin sıkıca tutun ellerinizi inşallah sağ salim dönerler

Hoşgeldiniz 349 lar :KK16:
bu topic varsa bizimkilerin dönüş vakti yaklaşıyor demektir :KK1:

Ahhh 349lar gelmiş hoşgelmişş kızlar şimdiden hayırlı tezkereler diyeyim ocaktan sonra bol bol buralarda olurum görünürde 347lerdenim ama sizinkiler gidecek gelecek ve hatta 351leride görcem ben neyse sabrın sonu selamettir bu lafı sık sık kullanacaksınız. Fırsat elinizdeyken boooool booool vakit geçirin bu günleri çok arıyacaksınız :KK5:

insallah canim.. umarim zaman cok cabuk gecer.
Askinla sana mutluluklar diliyorum.. allah hayirlisiyla gelmeyi nasip etsin..

Sağolasın canım geldikten bir kaç ay sonra biz evli, mutlu, çocuksuz olacağız sizde askerlerinize kavuşmuş olacaksınız.

Şimdiden hepinize hayırlı teskereler. Yukarda yazan giz, sedulu, ayşegül hepsi bizim grup. Sizleri takipte olacağız. Herhangi bir sorunuzda 347. dönem topiğimize bekler, seve seve yardımcı olacağımızı bildiririz.:KK54:

349 aralık askerlermi oluyor kızlar

canım nişanlın aralık dönemimi gidiyor askere şimdiden hayırlı olsun

allah şimdiden kolaylık versin bu topiki takipte olucağım tripli arkadaşımda demiş istediğiniz her zaman yardıma hazırız bizim için yemin trenide dahil herşey çok zordu bir dünya formalitenin yanında ilişkinizde sizin sözünüzün değilde askeriyenin sözünün geçtiği zamana girceksiniz

allah yar ve yardımcınız olsun

Son düzenleme:
Evet 12 Aralık abbas yolcu hepsi.

Bizim 12 Aralık'ta şafağımız 33, plakamız İçel olacak.:118:
Belli oldumu yeriniz ? Bizim belli değil acaba sınava giricek diyemi :26:

canım nişanlın aralık dönemimi gidiyor askere şimdiden hayırlı olsun

allah şimdiden kolaylık versin bu topiki takipte olucağım tripli arkadaşımda demiş istediğiniz her zaman yardıma hazırız bizim için yemin trenide dahil herşey çok zordu bir dünya formalitenin yanında ilişkinizde sizin sözünüzün değilde askeriyenin sözünün geçtiği zamana girceksiniz

allah yar ve yardımcınız olsun

Evet gizcim aralık :2:Ben uğurlamaya gitmek istiyorum istdan yolcu etcez biz izmirdeyiz neyi nasıl yapcaz bilmiyorum ama gidicem , yemin törenine zaten katılrım

349 larr hoşgelmişsinizzzz
baktım bizim kızlarda burdaymış bende bi selam vereyim dedim:KK3:
bende 347 yareniyimm ama nişanlım yedek subay olarak gitti :KK43:( ara ara girip sizlede burda şafak sayarımm malum bizim yol uzun daha :KK14:
şimdi birlkte güzel zaman geçirin gideceği günü pek düşünmeyinn, ilk başta çok zor oluyo ama bi zaman sonra alışyo insann yapacak birşey yok çünküü
inşallah gidecekeri yerler rahat olur sağ sağlim bitirp gelir hepsi

evet kızlar benim sevdiceğimde gidecek askere burda birbirimize yoldaş olalım paylaşalım herşeyi yoksa zaman geçmez.zaten onsuz nasıl geçecek zaman diye başladım aglamaya şimdiden:KK5:

evet kızlar benim sevdiceğimde gidecek askere burda birbirimize yoldaş olalım paylaşalım herşeyi yoksa zaman geçmez.zaten onsuz nasıl geçecek zaman diye başladım aglamaya şimdiden:KK5:

şimdiden Allah kavştrsun canımm
biz 347 ler olarak çok güzel arkadaşlıklar kurdukk topi bize çok iyi geliyor. sonuçta hepimiz aynı dertten muzdaribiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz
sizde burda güzel vakit geçirirsinz
ağlama sakın şimdi yanındayken bu günlerin tadını çıkarmaya bak gidince bol bol ağlıcaksın zatenn hepimiz ilk günler öyleydikk öyle ya da böyle geçiyo beklemek çok zor olsada

ayyyy 349.lar gelmiş hoşgelmişler :KK3: ozaman artık az kalmış bizimkilerin dönmesinee :KK76: bu günlerin bol bol tadını çıkarın, umarım sizde bizim gibi çok güzel arkadaşlıklar kurarsınız burda birbirinize destek olursunuz

kizlar bizimkiler tarih kesin 12 aralik gidiyorlar.. sinav sonucuda 10 aralik aciklaniyormus insallahh kisa dönem olur.. peki yerlerini ne zaman ögrenicekler?

kizlar bizimkiler tarih kesin 12 aralik gidiyorlar.. sinav sonucuda 10 aralik aciklaniyormus insallahh kisa dönem olur.. peki yerlerini ne zaman ögrenicekler?

canım kısa dönem çıkarsa sınav sonucunun açıklandığı gece acemi ve usta birlikleri de belli oluyor. uzun çıkarsa sadece acemi birlikleri belli oluyor

şimdiden Allah kavştrsun canımm
biz 347 ler olarak çok güzel arkadaşlıklar kurdukk topi bize çok iyi geliyor. sonuçta hepimiz aynı dertten muzdaribiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz
sizde burda güzel vakit geçirirsinz
ağlama sakın şimdi yanındayken bu günlerin tadını çıkarmaya bak gidince bol bol ağlıcaksın zatenn hepimiz ilk günler öyleydikk öyle ya da böyle geçiyo beklemek çok zor olsada

çok saol canım bitecek biliyorum ama nasıl bitcek onu bilmiyorum.inşallah bizlerde burda sizler gibi güzel arkadaşlıklar kurarızda zaman nasıl geçer anlamayız.

Ben de geldimmmm:KK3: Bu konuda bir topik daha vardı ama ikisine de yazarız artık:KK1:
Kısa dönem olsunnnn kısa dönem olsunnnn lütfennnn lütfennnnnnn:KK50::KK50::KK50::KK50:

selam kızlarrr benim sevgilimde aralıkta asker :KK43: ALlah hepimizin yardımcısı olsun tez zamanda kavuştursun inşallah. :KK9:

X