Nişan nişanlıma kişisel bakım ürünleri

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

ppty123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
123
0
nişanlıma kişisel bakım ürünlerinin olduğu bir set almak istiyorum. kremler parfüm, traş kolonyası falan.
set olarak yani.
internetten sipariş verecem ama bulamadım o tarz bişi.
yardımcı olabilecek olan var mı bana kızlar :)

canm istanbuldaysan eminönünde set olarak var her markanın bir çok çeşit bende ordan aldım

Fiyatlar nasıl?

Ben de 2 gündür tam olarak netten bunu araştırıyorum. Nivea, arko, adidas setleri var deri kutuda. 150ye satıyor siteler genelde. Ben 100e buldum bir yerde :KK66:
canm istanbuldaysan eminönünde set olarak var her markanın bir çok çeşit bende ordan aldım

istanbulda değilim ya :KK43: netten sipariş vermeyi düşünüyorum ama bende işte adidas olanı buldum en uydun oda 100 liraya geliyo :S

eminönünde set fiyatları markadan markaya göre değişiyor 75-120 arası değişiyor fiyatlar ama bana kalsa tek tek alın kızlar öyle hem daha uyguna geliyor hemde istediği kullanabileceği şeyleri almış oluyorsunuz :KK66:

Tek tek ne alacağımı bilsem iyi olur da hiç bi fikrim yok:) peki neyin içine koyuyoruz o zaman aldıklarımızı?

Tek tek ne alacağımı bilsem iyi olur da hiç bi fikrim yok:) peki neyin içine koyuyoruz o zaman aldıklarımızı?

parfüm, deodorant,krem,tırnak makası,tarak,diş fırçası,diş macunu, şampuan, duş jeli,traş losyonu, gibi şeyler canım :)

tek tek almak uygun olabilir evet ama şık bi kutu bulmak lazım onun için de :S yada tülden paket yapılabilir bilemedim ki şimdi ya :S

bide şöyle bişi var ama kızlar tek tek alınca hepsinin aynı marka olması biraz zor olmaz mı :S

o kutuyu da şimdi sipariş etsem bayram sonuna da yetişmez ki kargo falan :S daha pratik kutu önerileri var mı :S yani nasıl bişi yapabilirim

X