2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

beyazcekirge

yağmur'um geliyor
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
903
10
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 22-08-2013

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

2013 AĞUSTOS ANNE ADAYLARIMIZIN ULTRASON RESİMLERİ
http://www.kadinlarkulubu.com/agust...elerinin-ultrason-resimleri.html#post27699375

2013 AĞUSTOS ANNE ADAYLARIMIZIN GÖBÜŞLERİ
http://www.kadinlarkulubu.com/agust...-agustos-anneleri-gobek-sov.html#post27699473

2013 AĞUSTOS ANNELERİNİN BEBİŞLERİNE ALDIĞI CİCİLER
http://www.kadinlarkulubu.com/agust...-bebislerine-aldigi-ciciler.html#post27699578

2013 AĞUSTOS ANNELERİMİZİN HEYCANLI DOĞUM HİKAYELERİ
http://www.kadinlarkulubu.com/agust...nnelerinin-dogum-hikayeleri.html#post27699641

Son düzenleme:
2012 ağustos anne si olarak :) 2013 topic in hayırlı olmasını dilerim , çok duygulandım ,:KK43: bizler 2012 ağustos anneleri topic inde çok şey paylaştık ve birbirimize çok faydamız oldu , :KK16::KK16::KK16: gün gün öyle çok şeyler paylaşıldıki, dilerim sizler için de bizim kadar faydalı ve keyifli bir paylaşım olur, her an yanınızdayız bilmenizi istedim :KK16:

vay çok duygulandım bende :)demek bizde eskidik altda düştük, güzel bir paylaşım oluyor diğer gebelerle konuşmak bilgi edinmek, şükür bende 2012 ağustos annesi olarak kızımı kucağıma aldım çok güzel bir duygu Rabbim dileyen herkese nasip eder inş., iyi paylaşımlar hepinize inş. sağlıkla hayırla bebeklerinizi kucaklarsınız

Henüz kimse yok hamilelerden ama yine de hayırlı olsun şimdiden...Uzun ve zorlu bir süreç sizleri bekliyor olsa da meleklerinizi kucağınıza alınca herşeyi unutuyosunuz...Biz kıdemli hamileler ve taze anneler her türlü sorularınızda yanınızdayız...

Ya bize ne demeli...2011 ağustos annesiyim..Ama dün gibi herşeyy.....Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin hepinize..

2011 ağustos annesinden birde ben varım...
herşey nede çabuk geçti buraya gebelik topiğine ilk girdiğim günü hatırlıyorum
hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğumlar...

2013 agustos anne adayları dısında herkes burdaaaaaaaa:KK52::KK52:
bende 2012 agustos annesıyım bıraz katledeyım topıgı dedım...:KK34::KK34:
neyse saka bı yana yenı hamıslerı tebrık ederım bu zorlu ve cook tatlı surecın kıymetını bılın tadını cıkarın ve bol bol sımarın omrunuzde kackere yasayacaksınızkı ben cok ozledım ogunlerı.gecen sene bu zamanlar cıft cızgılerı arıyorduk sukurler olsun rabbıme ısteyen herkese versın alllahım

hepiniz yazıyorsunuz bende yazayım saygısızlık gibi gelmişti başta da :KK70: bende 20012 ağustos annesiyim... o çift çizgiyi gördüğüm anı asla unutamayacağım... sizlerde çift çizgiyi görünce heyecanlanacaksınız mutlu olacaksınız belki korkularınız olacak... asla olumsuzluğa kapılmayın hamileleiğiniz ne kadar zor olursa olsun 9 ay hızlı bir şekilde akıp gidiyor ve bebeğinizi kucağınıza almış oluyorsunuz... hamileik bir başlangıç değil doğuma kadar start çizgisinde sayılırsınız asıl doğumdan sonra başlıyor herşey... çok rahat mutlu bir 9 ay temenni ederim hepinize...:KK49::emir_bebek::nazar:

inşallah bende 2. kere 2013 ağustos annesi olurum :KK49: 3 yaşındaki oğluşumun kardeşi fazla bekletmez bizide inşallah...

bende 2012 ağustos annesiyim... anne olmak mükemmel bir duygu....kızımı kucağıma aldığım an yeniden doğdum...Rabbim isyeten herkese nasip etsin bu muhteşem duyguyu....herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler ve hayırlı sağlıklı doğumlar....:):)

Merhaba topiğe yazan annelere ve gelecek olan anne adaylarına :)

Topiğe uygun anne adayı olarak ilk ben yazıyorum ,çok heyecenlandım :)

Güzel haberi bugün aldım.Kan testi yaptırdım.

Umarım doktor kontrolünde de güzel haberler alırım.

Topiğe yeni anne adayları bekliyoruz ,hayırlısıyla :)

Topiğiniz hayırlı olsun. Ben 2012 ağustos annesiyim. ilk günleri hatırladım ya. çok güzel bi süreç sizi bekliyor

internette bir hesaplayıcı temmuz diyor bir hesaplayıcı ağustos.şaştım kaldım :) haziran da doğar kesin bebeğim :KK52:

canım tebrik ederim sanırım topicte çiçeği burnunda ilk anneler biziz sana bişey sormak istiyorum gebelik sonucunda bhcg ve progesteron değerin kaç çıktı?

canım tebrik ederim sanırım topicte çiçeği burnunda ilk anneler biziz sana bişey sormak istiyorum gebelik sonucunda bhcg ve progesteron değerin kaç çıktı?

progesteron ölçtürmedim.bhcg adetten bir gün sonra 720 gibi bir değerdi sanırım.Senin nasıldı?

tebrık ederım canım,darısı basımıza:))

X