Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz yengeç kadını yay erkeği....

ben tammm anlamiylaaa saglam bir yengecim esimde yay
hep duygusal ve ozgurlukcu dusunce cakisir derler ama yokyok deillllllllll
cok alingan olmazsak sorun yok istek ve dileklerimizi dile getirmekten vazgecmedikce soru yokkk
kedi gibi ol cnmm sirnass umusak olll duygusalligini belli ettttt herdaim sevgi ilgi istedigini soyle ama yumusak yumusakkkkk

hersey halloluyo merak etmee
muckss:KK73:

ben tammm anlamiylaaa saglam bir yengecim esimde yay
hep duygusal ve ozgurlukcu dusunce cakisir derler ama yokyok deillllllllll
cok alingan olmazsak sorun yok istek ve dileklerimizi dile getirmekten vazgecmedikce soru yokkk
kedi gibi ol cnmm sirnass umusak olll duygusalligini belli ettttt herdaim sevgi ilgi istedigini soyle ama yumusak yumusakkkkk

hersey halloluyo merak etmee
muckss:KK73:

çok unutkan yaw aslında onlarda gizli duygusal:)az çapkınlar mı ne dersin??ona bakarsan ben onu çook değiştirmişim ama malum erkek milletine fazla güven olmuyor:KK43:(

yengecim 2 yıldır yay ile evliyim.4 yıldır tanışıyoruz.

yengeç şüpheci zor güvenir, yay ise şüpheye sebep olacak şeyler yapar çünkü herşeyi paylaşmaktan hoşlanmaz (özgür ya)...zaten ilişkide kişilik çatışması olmazsa sorun olmuyo, yok fikirleriniz çatışırsa kötü, ikiside ayağını bastığı yerden çekmez.(ama genelde yengeç kazanır çünkü cok mantıklıdır yaya zaman verin fikri kabul etmesi için)..
yayın özgürlüğünü kendi tarafınıza çevirdiğinizde herşey sizin için çok kolay olacak...ona sizinleyken de özgür olduğunu gösterin...eminim zeki bayan yengeç bunu başarır. kesinlikle "dırdır" dedikleri şeye en sinir olan burç yay...dırdır sayılabilecek 2 cümleye bile dayanamazlar.

bu ilişki giderse yengeç sayesinde gider yengeçin çok güçlü kalması lazım fazla akıllıca davranması lazım yanir zorr :/

X