Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Büfe süsleme önerileri

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

myiden

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
335
19
36
Arkadaşlar ekre resmini göndereceğim büfeyi ne şekilde süsleyebilrim.
Resmi görünümlü bir büfe evin rengi koyu bej kadehler dışında önerebiliceğiniz neler olabilir resimle paylaşma imkanınız oulr mu?
Kadınlar kulubu üyelerine güveniyorum.Özellkle örtü olarak ne gider veya örtsüz mü kullanılır buna benzer bi büfesi olan hanımlar lütfne cevap yazınız:KK43:
$büfe.jpg

Arkadaşlar zevkleriniz merak ediyorum.Büfenin içine nelerle süsleyebilrim kitap koymayı düşnüyorum ama nasıl koyabilirim.Klasik şeyler işstemıyorum.Lütfen yardım ediniz:KK43:

Eğer yemek masası tarafında duracaksa,içine yemek takımı parçaları koyulabilir.İlk kata kadeh takımı ve karaf,2. kata porselen çay takımı vs...
Bir arkadaşımın nadir fincan koleksiyonu var,bazıları tek,vitrinin 2 katında onlar duruyor.
Benim vitrinim yarım açık.1. kat kristal,2. kat gümüş,3. kat porselen şeklinde dizdim.

Eğer oturma grubu tarafında olacaksa,kitap koyulabilir.
Kütüphane görüntüsü istemiyorsan,kitapları raflara zikzak şeklinde dizebilirsin.
Sol üst rafa kitap,sağ penceresine şık bir obje,biblo veya çerçeve,
2. katın soluna obje veya çerçeve,sağına kitap.
Bu şekilde zikzak oluşturulabilir.
Hatta bazı sıralardaki kitaplar yan,bazıları dik yerleştirilebilir.

Modern bir dolap olduğu için,örtü yakışmaz bence.

Eğer yemek masası tarafında duracaksa,içine yemek takımı parçaları koyulabilir.İlk kata kadeh takımı ve karaf,2. kata porselen çay takımı vs...
Bir arkadaşımın nadir fincan koleksiyonu var,bazıları tek,vitrinin 2 katında onlar duruyor.
Benim vitrinim yarım açık.1. kat kristal,2. kat gümüş,3. kat porselen şeklinde dizdim.

Eğer oturma grubu tarafında olacaksa,kitap koyulabilir.
Kütüphane görüntüsü istemiyorsan,kitapları raflara zikzak şeklinde dizebilirsin.
Sol üst rafa kitap,sağ penceresine şık bir obje,biblo veya çerçeve,
2. katın soluna obje veya çerçeve,sağına kitap.
Bu şekilde zikzak oluşturulabilir.
Hatta bazı sıralardaki kitaplar yan,bazıları dik yerleştirilebilir.

Modern bir dolap olduğu için,örtü yakışmaz bence.

teşekkür ederim çok düşnücelsinz zigzag oluşturlması iyi olabilir.

Ben sizin yerinizde olsam;
*Dik kısmı evle uyumlu,ince çiçekli desenli, yatay kısımları da onunla uyumlu tek renk yapışkanlı folyoyla kaplardım.
Mesela şu desen ve renkler:
$341-1283802998-bg-floral-pattern.gif $affordable-vintage-style-wallpaper-crop.jpg
Sonra da ya sapsade aksesuarlar ya da tek renk fincanlar kadehler falan dizerdim.

*Ya da folyoları tek renk alıp çiçekli böcekli fincanlar, kaseler, biblolar düzerdim:KK42:
$fincanAntikaCicekli.JPG $images.jpg $images (1).jpg $images (2).jpg $kave_fincan_2.jpg

Ben sizin yerinizde olsam;
*Dik kısmı evle uyumlu,ince çiçekli desenli, yatay kısımları da onunla uyumlu tek renk yapışkanlı folyoyla kaplardım.
Mesela şu desen ve renkler:
Eki Görüntüle 545412 Eki Görüntüle 545413
Sonra da ya sapsade aksesuarlar ya da tek renk fincanlar kadehler falan dizerdim.

*Ya da folyoları tek renk alıp çiçekli böcekli fincanlar, kaseler, biblolar düzerdim:KK42:
Eki Görüntüle 545416 Eki Görüntüle 545417 Eki Görüntüle 545418 Eki Görüntüle 545419 Eki Görüntüle 545420

çok çok teşekkrler paylaşımınız için kahve takımı var bej tonlarında onu kesin koyucağız ama malum bi srü gözü var

ben bu tıp şeylerı sevıyorum ama esım hıc sevmıyor elınde olsa gumusluklerı fılan atıcak bazen hak ta verıryorum

Ya ben bir türlü salonda mutfak eşyasını kabul edemiyorum. Bana çok abes geliyor. ÇOk değişik antika tarzı fincan tabak vs. olabilir.Değişik binlolar koyabilirsiniz. Daha spor bir alanda kullanacaksanız kitap, kutular, biblolar kullanabilirsiniz.

masa tarafında duracaksa yemek takımını koyabılırsın
yoksada cam ufleme sanatı renk verır hem modern hem klasık
cam1.jpg

cam2.jpg

X