2012 kasım bebekleri büyüyor..

kızlar benim bir sağ bir sol gögsum sürekli şişiyor acıyor damarlarım tıkanıyor gibi emiyor bebeğimde niye sürekli a cıyor ucu beyazlıyor varmı böyle olan?

kızlar ben oğlanın tırnaklarını kesip arkadanda törpülüyorum ama yinede yüzünü çiziyor , beceremiyormuyum acaba niye öyle oluyorki. :18:

kızlar benim bir sağ bir sol gögsum sürekli şişiyor acıyor damarlarım tıkanıyor gibi emiyor bebeğimde niye sürekli a cıyor ucu beyazlıyor varmı böyle olan?

canım göğüs damarlarımda acıma , çekilme ve sancı bendede oluyor ama ucunda beyazlık yok.ben normal diye düşünüyorum.tıkalı olsa bebek ememez .

ablamda ve babmda var cnm

canım geçmiş olsun benimde ablamın oğlunda olmuştu 2 aylıkken çıktı yavrum neler çekti 9 aylık felandı geçti.ne ilaçlar kullandılar abşamda bilmşyo tabi kortizonli ilaçları sürdü yüzüne ama geçmedi yanak derisi çok ince şimdi.gatada cildiyeye getirdiler en son orda bi ilça verdiler sonra hemen geçti.inşallah geçer hemen kanatana kadar kaşırdı yavrum neler çekti ablam

bnede acıma felen yokta ucu beyazladı bende bakıyorum neden diye acaba yanlışmı veriyorum çünkü renkli yeri tam ağzıan veriyorum geri çıkarıpğ ucunu emiyo sanırım sütümde ondan az geliyo heer seferde düzeltip veriyom ama kendş çıkarıyo napcam anlamadım

Kasimin kacinda dogdu senin oglun,benim kasim19 ,,kirk yilin birinde nesesi yerindeyse biraz guluyo agu yapiyo 3-4 defa duydum agu dedigini,

aynen yaa benim kızım da kasım 19da doğdu neşesi yerindeyken gülüyor ama daha hiç agu falan demedi. arada bi hıı hıı diye sesler çıkarıyo o kadar. ne zaman agulamaya başladı sizin bebekleriniz kızlar? geç mi kaldık acaba?

aynen yaa benim kızım da kasım 19da doğdu neşesi yerindeyken gülüyor ama daha hiç agu falan demedi. arada bi hıı hıı diye sesler çıkarıyo o kadar. ne zaman agulamaya başladı sizin bebekleriniz kızlar? geç mi kaldık acaba?

aaa benim oğlumda 19 kasımda doğduu..bizimki 1 aylıkken başlamıştı şimdi açıktan baya agulayıp gülüyo.

aaa benim oğlumda 19 kasımda doğduu..bizimki 1 aylıkken başlamıştı şimdi açıktan baya agulayıp gülüyo.
benim oğlusum da 20 kasımlı :KK9:
1.ayının ortalarında agu bugu diyordu da tesadüftür falan dedim ben ama artık maşallah değişik sesler çıkartmaya başladı konuşuyorum cevap veriyo :KK8:
işte o zaman al böyle sok içine ... :KK3:

2-3 yaş arası bıraktırabiliyorsan emzik problem değil, asıl tehlike sen emzik vermediğinde emme güdüsünü parmak,dudak ya da dil emerek tatmin etmeye karar vermesi. Bunları bıraktırmak çok zor oluyor ve damak yapısına asıl o zaman ciddi hasar veriyor. Ben d kızıma emzik veriyorum, yoks alt dudak cok cok gidiyo...

o olayda bebekten bebeğie değişiyor ben hiç duymadım meselaa dudak ve dil emenn. evet parmakte emzik gibi zor olabilio oda bizim şansımıza işte :)))

3,5 yaşına kadar çoktan bıraktırmalıydı nerdeyse emzik ağzında askere gidecekmiş

vallahi ölee canımmm çok var öle duyduğumm..

benim oğlumda 12sinde doğdu , 10 gün sonra 3 ayımız doluyor ama hala pek agu yok , günde iki sefer duysam bayram çocuğu gibi seviniyorum :s =)

benim oğlumda 12sinde doğdu , 10 gün sonra 3 ayımız doluyor ama hala pek agu yok , günde iki sefer duysam bayram çocuğu gibi seviniyorum :s =)

benim oglum 24 kasimda dogdu guluyor agu diyor deisik sesler cikariyor,ama her cocuk bir olmaz yakinda baslarlar onlar gun sayiyo benikide bi gunde yapmaya baslamisti aguu,sevincten aglamistim.

Herkese merhaba.uzun suresir girwmiyordum.bebegi egzama olanlara gecmis olsun.insallah en kisa surede iyilesiler.brnim bebisim de konjoktivit oldu.gozu akip capaklaniyor.dr ilacverdi.ilacbitince tekrar basladi.bugun tektar dr u arayacagim.bizden haberler bu kadar.hepinize saglikli gunler diliyorum

Herkese merhaba.uzun suresir girwmiyordum.bebegi egzama olanlara gecmis olsun.insallah en kisa surede iyilesiler.brnim bebisim de konjoktivit oldu.gozu akip capaklaniyor.dr ilacverdi.ilacbitince tekrar basladi.bugun tektar dr u arayacagim.bizden haberler bu kadar.hepinize saglikli gunler diliyorum

Geçmiş olsun, benim oğlumun sağ gözü doğduktan birkaçgün sonra başladı 1,5 ayını geçmişti ancak iyileşti. Sürekli ıslak pamukla silip damla damlatıyordum. Çok uzun sürdü ama geçti çok şükür. İnşallah sizinkide çabucak geçer.

arkadaslar cocuklariniz kabiz olunca neler yapiyosunuz,benim oglan cok sik oluyorda

günde 2 sefer 1 tatlı kaşığı olmak üzere şekersiz rezene ya da papatya çayı veriyorum ben.gerç kabızlık bebek 1 hafta kaka yapmayınca sorun oluyor diyorlarda ben beklemiyorum o kadar.1,5 gün sonunda huzursuzlanmaya başlıyor en kötü ihtimal gliserin kansuk vermek zorunda kalıyorum

mertm cnm ne yaptın bugun merak ettım
dr ne dedı nasıpse pazartesı arastırma hastanesıne göturucem randavu problemınnı astık
bakalım o ne dıcek ama okuduklarıma göre özel bı bakım gerektıren durum rabbım buyuk dert vermesın ama
yavrumada hıc kıyamıyorum

canım ben götürdüm kendi dr. uma. yüzü çok kötüydü. dr. test yapalım dedi. kan aldılar. sonuçlar hafta içiymiş. cumartesi tekrar çağırdı. yine 5 gün farklı bir krem kullanacağız.
sonuçlar çıkınca görüşürüz dedi. bu arada ben tahin helvası yiyordum onu da yeme dedi. susam da alerjikmiş.

bu arada oğlum 3 dakika emip ağlıyordu son iki haftadır. zorla emziriyordum. buna rağmen kilo almış. 16 günde 800 gr. almış çok şaşırdım ve sevindim. çünkü ben birçok yiyeceği yemiyordum. ve oğlum ço az uyuyordu. maşallah diyeyim de nazarım değmesin.

benim oglum 24 kasimda dogdu guluyor agu diyor deisik sesler cikariyor,ama her cocuk bir olmaz yakinda baslarlar onlar gun sayiyo benikide bi gunde yapmaya baslamisti aguu,sevincten aglamistim.

canım merhaba ben yan topikten yani aralıktan geldim.kızım senin bebeişinle aynı gün doğdu.

Benim kizin bugun 3. Ayi doldu bi sorun yok gibi ama hala oyuncaklara uzananip tutmaya calismiyio motor becerisi zayifmi ki anlamadim. Cingiragini ben veriyorum iki salliyo birakiyo. Siz nasil oynuyosunuz napiyosunuz bebislerinizle kizlar.

Benim kizin bugun 3. Ayi doldu bi sorun yok gibi ama hala oyuncaklara uzananip tutmaya calismiyio motor becerisi zayifmi ki anlamadim. Cingiragini ben veriyorum iki salliyo birakiyo. Siz nasil oynuyosunuz napiyosunuz bebislerinizle kizlar.

ben gunduzlei pek uyutmamaya calisiyorum gece uyusn diye,evin dort kosesini geziyoruz valla hoplaya ziplaya konusa konusa cenem dusuyor ama cok dikkatli izliyor beni sonrada guluyor aguuuuu yapiyor,ben bebeyime renkli ayiciklar aldim acik renkte goze carpicak renkler onlari cok seviyor,bende cingiragini hep kendim verdim eline simdi tutuyor artik,ayyy gunden gune deisik seyler yapiyorlar allahim sukurler olsun sana

X