2012 kasım bebekleri büyüyor..

konumuzla onun ne ılgısı var ınan olkı anlamadım
seyda kka uzerınden farklı topik acmıştı
ben kımseye oraya yada buraya yazmayın dıye bı ıcumlede bulunmadım ısteyen ıstedıgı yerde yazar
helekı başka topiğe yazılmasın herkez burda kalsın hıc yazmadım
sadece arkadaş artık paylaşım olmuyo dıyınce malum sıtede olundugundan buradakı paylaşım azaldı dedım
ama sen neden alındın bunu anlamış degılım kı ıkı tarafa bırden yazan bırı olarak

ben alinmadimki dusuncemi soyledim,senin boyle tepki vermene sasirdim,seyda olayindada sen soyledin demedim birdaha yazi oku istersen,bazi kisiler trip yapmisti herkes istedigi yere yazar tabikide,zaten eskisi gibi deil,bebek oldukdan sonra herkesin ikadar vakti olmuyo girmeye hamileyken daha cok girilirdi,neden boyle sert konustun anlamadim:KK43:

cnm bnm oğlumda 9 kasım doğumlu.ben daha anne sütü ve aptamil mamadan başka bişi vermiorum tabi ara sıra rahatlaması için melisa ve papatya çayı veriorum drum 4.aydan sonra demişti onu beklioruz bu arada portakal gaz yapar dikkat ett daha çok erken onun içinn[/QUOTE]

benm dktorumda vermemei söyleedi bnde anne sütü ve aptamil devam ediyorum bu ay kilo alımımız yarı yarıya düştüğü için aptamil mamayı 3 kere veriyorum eskiden sadece gece yatrken veriyodum bnde pek şimdiden verme taraftarı değilim çnkü dktorlar ek gidalara başlarken bile sadece 1 çay kaşığı başlanıcağını söylüyp bnde vermek istemiyorum şimdiden dktorum 4.aydan snra dedi bzde o zamn başlarız bide herşey vermeyn bnce bebeklerinze çnkü sindirim sistemleri daha yeni gelişiyo çok yüklenmemek gerek çok tatlı şeyler memeyi bıraktıyormş bnm kayınvalidem illa tattıracak portakal zaten verilmemeli asitli snçta ama dinlemiyor

niye böle dedin ki songül sürekli malum site deyip taş atıyorsun.. ordaki arkadaşlarımızda hala burayı takip ediyor ve yazıyor... önemli olan birbirimize faydalı olabilmek benzer yaşantılarımız hakkkında.

cnm uzun zamandır yazıyodun sen neden alındını malum sıte dıyınce anlamadım
gelen arkadasşarım var sagolsun gelmeyen arkadaslarımıda merak ve özlem ıcındeyım pek coguyla gebelıkten ıtıbaren cok guzel paylaşımlar yasadık ıyı kötu gunlerımızde bırbırımıze hep destek olduk onnlaı özlemek en buyuk hakkım
arkadaşlarımızın cogu oraya gıttyı dedım sadece bunun neresınde taş atmak ben anlamış degılım

ben alinmadimki dusuncemi soyledim,senin boyle tepki vermene sasirdim,seyda olayindada sen soyledin demedim birdaha yazi oku istersen,bazi kisiler trip yapmisti herkes istedigi yere yazar tabikide,zaten eskisi gibi deil,bebek oldukdan sonra herkesin ikadar vakti olmuyo girmeye hamileyken daha cok girilirdi,neden boyle sert konustun anlamadim:KK43:

ben gebelıkten sonra gıren arkadaşalrımdan bahsettım zaten
he ayrıca şeydanın topik acma olayıda kavga oldugundan dolayıydı suku bız arkadaşlarımızla bu tarz seyler yaşamadık
sert konuştgum yerı bende okudum cözemedım
helekı senın alınmanı hıc cözemedım

ben gebelıkten sonra gıren arkadaşalrımdan bahsettım zaten
he ayrıca şeydanın topik acma olayıda kavga oldugundan dolayıydı suku bız arkadaşlarımızla bu tarz seyler yaşamadık
sert konuştgum yerı bende okudum cözemedım
helekı senın alınmanı hıc cözemedım
seyda olayini bende hatirliyorum zaten bende desteklemistim onu ornek vermek icin soyledim ,,
orayada burayada yazilabilir,
facebookdakine bende yazdigim icin cevap yazma geregi duydum kendimde
senin sadece ozellikle malum site dedigin icin yazmak istedim,
buradada herkes istedigi yere yaziyor bunun konusulmasi bile sacma,

cnm uzun zamandır yazıyodun sen neden alındını malum sıte dıyınce anlamadım
gelen arkadasşarım var sagolsun gelmeyen arkadaslarımıda merak ve özlem ıcındeyım pek coguyla gebelıkten ıtıbaren cok guzel paylaşımlar yasadık ıyı kötu gunlerımızde bırbırımıze hep destek olduk onnlaı özlemek en buyuk hakkım
arkadaşlarımızın cogu oraya gıttyı dedım sadece bunun neresınde taş atmak ben anlamış degılım

canım ben uzun zamandır takipte ediyorum yazıyorumda, çalışıyoken bile burayı takip edenlerdendim, pazartesi işe başlayacağım ve bankada face açılmadığı için gündüzleri fırsat buldukça burayı takip edeceğim..

gelmeyen ya da senin gelmediğini sandığın(bazıları sadece okuyor) arkadaşlarımızı özlemek tabiki hakkın... benim anlamaya çalıştığım sürekli face grubundan malum site diye bahsetmen ben ona takıldım... ki orayı da sadece okuyanlar var. herkesin bebişi aras ya da asaf kadar huzurlu uysal değil, sadece okuyarak bilgi edinebiliyolar..

yani beni yanlış anlama ama tepkili olmasan diyeceğin şey face grubuna giden arkadaşlarımı çok özledim desen mutlaka birileri sesini düşündüğün gibi duyar, malum site deyince yanlış anlaşılıyorsun...

seyda olayini bende hatirliyorum zaten bende desteklemistim onu ornek vermek icin soyledim ,,
orayada burayada yazilabilir,
facebookdakine bende yazdigim icin cevap yazma geregi duydum kendimde
senin sadece ozellikle malum site dedigin icin yazmak istedim,
buradada herkes istedigi yere yaziyor bunun konusulmasi bile sacma,

Sen zaten burdada aktifsin mertur paylasim yok diyince bende azalna sebebini soyledim ikimizin arasindaki diyoligtu kinseyi yargilanadimki ben alinma sebebi bumu ortada polemik gerektrck biseyde yazmadimneden oraya gidilfi duye madem bunun burda konusulmasi sacma geldi dahil olmasaydin
Tekrar diyorum kimseyi suclamadim kimseye tek kaf etmedim

canım ben uzun zamandır takipte ediyorum yazıyorumda, çalışıyoken bile burayı takip edenlerdendim, pazartesi işe başlayacağım ve bankada face açılmadığı için gündüzleri fırsat buldukça burayı takip edeceğim..

gelmeyen ya da senin gelmediğini sandığın(bazıları sadece okuyor) arkadaşlarımızı özlemek tabiki hakkın... benim anlamaya çalıştığım sürekli face grubundan malum site diye bahsetmen ben ona takıldım... ki orayı da sadece okuyanlar var. herkesin bebişi aras ya da asaf kadar huzurlu uysal değil, sadece okuyarak bilgi edinebiliyolar..

yani beni yanlış anlama ama tepkili olmasan diyeceğin şey face grubuna giden arkadaşlarımı çok özledim desen mutlaka birileri sesini düşündüğün gibi duyar, malum site deyince yanlış anlaşılıyorsun...

Cnm bak yine diyorum sadece mertura azalma sebebini soyledim kimseui sorgulamadim
Malum site dememin sebebide ates olcme topjginde tablo ditesini ve alisveris yaptigim sitenin iki kere adini verfihim icin uyari aldimsite adi yazmamaya ozen gosteriyorum senide herzaman bekleriz kizlarada benden slm soylersin ozkemis seni dersin

Cnm bak yine diyorum sadece mertura azalma sebebini soyledim kimseui sorgulamadim
Malum site dememin sebebide ates olcme topjginde tablo ditesini ve alisveris yaptigim sitenin iki kere adini verfihim icin uyari aldimsite adi yazmamaya ozen gosteriyorum senide herzaman bekleriz kizlarada benden slm soylersin ozkemis seni dersin

kimse zaten senin sorguladığını söylemiyor sadece face grubundan malum site diye bahsetmene takıldık.

ben şimdiye kadar hiç uyarı almadım konu ile ilgili belki göze batacak şeyler yazmadım ondandır.. kızlara Allah'ın selamını iletirim tabiki ama kendin söyle bence onları özlediğini..

kimse zaten senin sorguladığını söylemiyor sadece face grubundan malum site diye bahsetmene takıldık.

ben şimdiye kadar hiç uyarı almadım konu ile ilgili belki göze batacak şeyler yazmadım ondandır.. kızlara Allah'ın selamını iletirim tabiki ama kendin söyle bence onları özlediğini..

Bendr goZe batacak sey yazmadim en fazla ne yazabilirm bide o var
Neden bu kadar rahatsiz oldunuz anlamadim malum site dememden...
He kizlsri gorursem soylerim zaten ozledigimi gordugumde dedim bi iki arkadasima

slm benim kizim da 25 kasim dogumlu ben kirkim cikar cikmaz adet oldum sonra ikinci adetimi beklerken gecikme oldu ve hamileyim sandim.'test sonucu negatifti ama omrumden omur gitti bir hafta sonra adet oldum adetimin 2. gunu saglik ocaginda taktirdim hic canim yanmadi kolaydi yani cunku ben normal dogum yaptim :-) sipral en garantilisi bi sonraki adetimde kontroo var insallah kayma olmamistir. hamile miyim suphesi spiral taktirma korkusu sizce hangisi :-) :-)

Cnm saglik ocaklarnda takiyokarmi ne guzel bizim burda yok bende yeni bi gebeliktn cok korkuuorum hap kullanmama ragmem 3 cocuk gozumu korkutuuo acikcasi hala adette olmadim adrtim duzeme girne kadsr endiseli olucam heralde

yaren sende mi adet olmadın canım..peki doktorun bu hap için yan etki falan bişey dedi mi?
benim doktorum bu hapı kullandığım sürece adet olamayabilirsin dedi.
:26:

X