2012 kasım bebekleri büyüyor..

7 tabesini vurdurdum kaldi 7 yariladik igneleri..

Agzinda pamukcuk olmus karbobatli su yaptim gecmedi damla aldim bakalim iyi olur insallah...

Eymeni profa goturme karari aldim.. bi cocuk urologu prof vardi fatih burak'I goturmustum bikere ona...

Su filimde bi cekilsinde tum tahlillerinide toplayip gideyim bir bakalim ne dicekker..

Bende cok yoruldum nefes alirken sirtim gogsum agriyor...
Sen nasilsin kuzular nasil?

ne filmi çektireceksiniz canım siz ?

sen 1 yaş abla olarak kendine daha az ilgi gösterildiğini düşünüyor musun peki ?

çok ilgili büyüdüm hala da böyledir fakat arada bebekliğim ile ilgili kucakta olmam gerekirken abla olmuşum da demiyor değilim . o zaman için eksik kalan bir şeyler vardır diye düşünüyorum

2 çocuğun bir arada bakımı hiç kolay olmaz herhalde tabi.. onlar ev hanımıymış gözü karaymış ya da kaza oluvermiş herhalde :)
benimde kardeşimle aramda çok yaş farkı olmasa bende belki şu sohbeti ediyor olmicaktım :)
bir de şu yönden düşün ikisi bir arada büyüyecek ve 3 sene sonra rahat edeceksin öbür türlü süreç uzicak buna ne dersin :KK66:

bende ev hanımıyım şimdilik :) ama yinede tek başıma bakamam :)
ikinciye kesin karar verirsem zaten çok beklemeden yapacam :) bende aynı fikirdeyim ikisi bir arada büyür ve rahat ederim sonrasında.

bende onu yazacaktım şimdi arası az iki çocuk tek başına zor olur , ben burda yalnız olduğum için biraz cesaretim yok sanırım =)
birde o doğum sürecini unutamadım henüz biraz daha vakit geçmeli ki unutayım :s =)

bende ev hanımıyım şimdilik :) ama yinede tek başıma bakamam :)
ikinciye kesin karar verirsem zaten çok beklemeden yapacam :) bende aynı fikirdeyim ikisi bir arada büyür ve rahat ederim sonrasında.

tek çocuk da bile yardıma ihtiyacı oluyor insanın kesinlikle, en azından biri yemek yapsın evi toplasın di miiiiiiii

neyse seni takip edecem bakalım ne zaman hamile kalmaya karar vereceksin bana da haber ver birlikte başlayalım Allah da niyetimizi kabul ederse tabi hehehe :))

çok ilgili büyüdüm hala da böyledir fakat arada bebekliğim ile ilgili kucakta olmam gerekirken abla olmuşum da demiyor değilim . o zaman için eksik kalan bir şeyler vardır diye düşünüyorum

1 yaş arayla hatırlarmı ki insan? 3 yaş farkla daha fazla hatırlamaz mı?

ay karışık bu işler canım yaa 2 ucu dıdıdıdıttt derler ya :))

Son düzenleme:
tek çocuk da bile yardıma ihtiyacı oluyor insanın kesinlikle, en azından biri yemek yapsın evi toplasın di miiiiiiii

neyse seni takip edecem bakalım ne zaman hamile kalmaya karar vereceksin bana da haber ver birlikte başlayalım Allah da niyetimizi kabul ederse tabi hehehe :))

hatırlamıyorum tabi ki aklım erdiğinde çocukken düşündüğümdü =)

kısmet bakalım hayırlısı neyse o olsun. Karar verirsem sanada haber veririm canım :)

Surekli idrarda bakteri uruyor.. antibiyotiklerle temizleniyor sonra tekrar uruyor. Dr ilacli film cekmemiz lazim dedi neden uredigini bulmak icin...

voiding mi ?
eğer öyleyse senle konuşmuştuk hatırlarsan. biz çektirdik voidingidde ilgimi çekti sen film diyince

ben Allaha tevekkül ettim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah o bizim için doğruyu bilir

kızlar uyumam lazım sabah 7 buçukta uyanıyo bizimki

görüşürüz

bence de en iyisi tevekkül ... oğlumda planladığımız bebek değildi ,
ben hamileymişim ve haberim yoktu arkadaşım gelmişti hamilelikten şüphelenip test yaptırmış sonuç negatif çıkmış çıkışta da bize gelmişti. bana sen düşünmüyor musun dediğinde ben en az 1.5 yıl max 2 yıl düşünmüyorum dediğimde meğer hamileymişim ve kısa bir süre sonra öğrendim o yüzden şimdi de benim için en iyi hayırlı ne zamansa o zaman olsun inşallah diyorum =) sizin için de ....

7 tabesini vurdurdum kaldi 7 yariladik igneleri..

Agzinda pamukcuk olmus karbobatli su yaptim gecmedi damla aldim bakalim iyi olur insallah...

Eymeni profa goturme karari aldim.. bi cocuk urologu prof vardi fatih burak'I goturmustum bikere ona...

Su filimde bi cekilsinde tum tahlillerinide toplayip gideyim bir bakalim ne dicekker..

Bende cok yoruldum nefes alirken sirtim gogsum agriyor...
Sen nasilsin kuzular nasil?

cnm benım ya bıde o görsun bakayım ne dıcek of fılm ne zmaan cekılıcek cnm
sende cok yoruldun arkadasım benım aylardır kolaymı bı basına kosturuyosun ordan oraya e daha fatıh var ev ısı yemek onları hıc saymıyorum rabbım kolaylık versın cnm

İyi aksamlar kizlar.ben bugun kafayi yedim resmen.kizimi uyutup spora gittim.geldigimde cocuk uyanmisti.meger benden sonra hic uyumamis.normalde 3 saat uyuyan cocuk yarim saatte kalkmis.biraz once uyutabildim ancak.aralardada uyurdu.ama bugun uyumadi.kv de ne yapti anlamadim.ben spordan gelirgelmez uyumadigini anlatirken ben bisey yapmadim dedi.ne zaman boyle bisey dese mutlaka altindan bisey cikiyor.yavrum helak oldu.

tatlım benım bebek bu ayarı bellı olmaz bazen 3 saat bazen 10 dk uyur uynaır he kv nın huyunu sen daha ıyı bılırsın bak bısey dıyemem onun ıcın

plnoz bir tek sen olumlu yanıt verdin :) canım ben 29 yaşındayım ve ilk bebeğim. 2. için çok bekleme gibi bi lüxüm yok haliyle. benim kardeşimle aramda yaş farkı var ben ise kendime yakın arkadaş gibi olacağım bir kardeşim olsun çok isterdim bu sebeple acaba çok da ertelememk mi gerekir ikisi birden büyür çıkar ilerde de bana dua ederler mi diye düşüncelerimle boğuşuyorum.... anneyi çok yoracağı kesin bu kararın tabi ki orası kesin.. süt olayı dersen internetten araştırdığım kadarıyla eğer anne iyi beslenirse bebeğini gebelik boyunca emzirebilirmiş.

sen ne zaman 2. yi düşünüyorsun? hemen derken bebeğin kaç aylıkken?

Benim iki çocugumun arası 2 yaş 4 ay. Şuan biraz zor oluyor tekim yardım eden yok ama yinede çok güzel. Allah yardım ediyor. ikisi beraber büyüyorlar biri kız biri erkek bakalım ilerde nasıl olcak.

Benim iki çocugumun arası 2 yaş 4 ay. Şuan biraz zor oluyor tekim yardım eden yok ama yinede çok güzel. Allah yardım ediyor. ikisi beraber büyüyorlar biri kız biri erkek bakalım ilerde nasıl olcak.
Allah bağışlasın canım. Allah kolaylık versin. Eminim ilerisi çok güzel olacaktır :KK66:

voiding mi ?
eğer öyleyse senle konuşmuştuk hatırlarsan. biz çektirdik voidingidde ilgimi çekti sen film diyince

Bilmiyorumki canim ilacli film dedi sanirim damardan ilac veriliyormus sanirim.. sizin oyle biseymi yapildi?
Sonuc ne cikti?
Bende cok endiseleniyorum simdi bisey cikacak diye.. yani ameliyatlik bi durum cikardiye telas ediyorum..

Ocak sonundan beri gecmekbilmeyen bronsitimiz var hastaneye gitmedigim hafta yok...
Bide alerjik bebek offff cok stresliyim...

X