Dildeki sivilce

Cikolatta24

Guru
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2011
167
10
kızlarr yardımınıza ihtiyacım var..
nedendir bilmiyorum her ceviz yediğimde dilimde sivilce oluşuyor dikkat ettim ceviz yediğimde oluyo bu şuanda da oldu 2 gün önce ceviz yemiştim.ne yapabilirim nasıl geçer

Pyraldin diye bir ilaç var. Oje gibi. Sivilce ve yaraların üzerine sür. Hemen geçirir. Biz ailece çok kullanırız. Bende ceviz yemesemde oluyor :44:

kızlarr yardımınıza ihtiyacım var..
nedendir bilmiyorum her ceviz yediğimde dilimde sivilce oluşuyor dikkat ettim ceviz yediğimde oluyo bu şuanda da oldu 2 gün önce ceviz yemiştim.ne yapabilirim nasıl geçer

pyraldin asit içerikli bir solüsyon kullanmanızı tavsiye etmem yan etkileri de çok fazla.
kloroben andorex tantum verde gibi gargaralar ya da bunların sprey formları sizi rahatlatabilir. ya da kenacort orabase pomat kullanabilirsiniz.
vücut bazı besinlere karşı bazı dönemler bu tarz tepkiler verebiliyor. Zamanla geçiyor.
ancak yediğiniz ceviz kaynaklı olsa hemen aynı gün ya da bir ertesi gün içinde çıkardı 2 gün sonra değil. o arada dilinizi ısırmış olabilirsiniz ya da vücut direncinde sıkıntılar yaşanmış olabilir. vitamın kullanmayı demneyin.
geçmiş olsun.

pyraldin asit içerikli bir solüsyon kullanmanızı tavsiye etmem yan etkileri de çok fazla.
kloroben andorex tantum verde gibi gargaralar ya da bunların sprey formları sizi rahatlatabilir. ya da kenacort orabase pomat kullanabilirsiniz.
vücut bazı besinlere karşı bazı dönemler bu tarz tepkiler verebiliyor. Zamanla geçiyor.
ancak yediğiniz ceviz kaynaklı olsa hemen aynı gün ya da bir ertesi gün içinde çıkardı 2 gün sonra değil. o arada dilinizi ısırmış olabilirsiniz ya da vücut direncinde sıkıntılar yaşanmış olabilir. vitamın kullanmayı demneyin.
geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim...ancak 2 gün sonra olmadı hemn o akşam çıktı yukarıda şimdi derken son yediğimi kastedmiştim.du akşam bidaha yiyim çıkcak mı :)
söylediğiniz ilaçlarada bakıcam hemen yukarda bi arkadaşta ilaç söylemiş onu alamaya bi zamanım olmadı zaten geçmişti ben alana kadar ama tekrarlaması halinde söylediklerinizi alıcam kesinlikle çnkü sivilce oldukça ısırmak istiyorum hemenlı o bölgeyi dahada çok yara oluyo canım acıyo

X