2014 kpss çalışma günlüğüm

ıyı bayramlar asinaz :KK16:

zeycanım benım planım
hergun bır anayasa bır tarih konusu okumak
gunde bır tane deneme çözmek
geometriyi bir kez tekrar etmek
cagdas tarihi detaylı tekrar etmek
dilbilgisini bu ıkı ayda halletmek
bol bol güncel okumak

günlük sabit planım denemem anayasa ve tarih tekrarı olacak
bosta kalan zamanımıda geometri ve dilbilgisine ayıracağım

bugün 1 tarih konusu 1 anayasa konusu okudum
anayasadan 4 test çözdüm
denemem olmadığı için çözemedim
persembe elime ulaşıcak insallah

bence sen öncelikle dersaneyle gıt
kitap verecekler mutlaka
dersanede konusunu gorduğun konuları evde testlerini çöz kalan vakitte de matematik çalış

Benim kayinvalidemler bizde oldugu icin paso dışardayiz ayaklarmn agrisina duramiyorm suan Yarinda annemlern yanina gidicez hep birlikte program yapmayi birakin bulask makinesini bosaltamadan yataga yattm valla bende programimi carsamba günü kismetse yapıcam kv ler perşembe gidiyor perşembe de ders calismaya baslicam kismetse çok gec kaliyorm çok :S

Benim kayinvalidemler bizde oldugu icin paso dışardayiz ayaklarmn agrisina duramiyorm suan Yarinda annemlern yanina gidicez hep birlikte program yapmayi birakin bulask makinesini bosaltamadan yataga yattm valla bende programimi carsamba günü kismetse yapıcam kv ler perşembe gidiyor perşembe de ders calismaya baslicam kismetse çok gec kaliyorm çok :S

Misafirlerin gidince tam baslarsin canim inşallah sinava kadar gelmez kimse bize de eşime soyluyorum bende.

Kursun da var hergun gidip gelip calisirsin inşallah

ıyı bayramlar asinaz :KK16:

zeycanım benım planım
hergun bır anayasa bır tarih konusu okumak
gunde bır tane deneme çözmek
geometriyi bir kez tekrar etmek
cagdas tarihi detaylı tekrar etmek
dilbilgisini bu ıkı ayda halletmek
bol bol güncel okumak

günlük sabit planım denemem anayasa ve tarih tekrarı olacak
bosta kalan zamanımıda geometri ve dilbilgisine ayıracağım

bugün 1 tarih konusu 1 anayasa konusu okudum
anayasadan 4 test çözdüm
denemem olmadığı için çözemedim
persembe elime ulaşıcak insallah

bence sen öncelikle dersaneyle gıt
kitap verecekler mutlaka
dersanede konusunu gorduğun konuları evde testlerini çöz kalan vakitte de matematik çalış

Senin planin güzel masallah canim
Tarihin pusulasini çok okuyamiyorum ben gözlerim rahatsız oluyor. Elimdeki özet kitaptan okuyup yedikiklimin setini almistim orda test cozucem.
Su kurs isi tam bi belli olunca aslen plan yaparim bende artik.

Senin planin güzel masallah canim
Tarihin pusulasini çok okuyamiyorum ben gözlerim rahatsız oluyor. Elimdeki özet kitaptan okuyup yedikiklimin setini almistim orda test cozucem.
Su kurs isi tam bi belli olunca aslen plan yaparim bende artik.
benımde dün mole vererek okumama rağmen boynum tutuldu
osmanlı kültür ve medenıyetteyım
bugun bıtırırım ınsallah uzun bır konu
anayasadan da 1982 anayasasını okuyacağım
gerı kalan zamada geometri çözeceğim

Misafirlerin gidince tam baslarsin canim inşallah sinava kadar gelmez kimse bize de eşime soyluyorum bende.

bende çok korkuyorum bu son ıkı ayda yatılı mısafir gelecek diye
cunku hem zaman kaybı olacak hem evde temizliği cok onemsemıyorum yormuyorum kendımı bu sıralar
pek mısafir agırlıyacak durumda değilim
annemler durumu biliyor ama kaynanamlar gelecek olursa yandım :18:
gercı esım erteler sınav süresince ama bu dafa da küserler diye korkuyorum

Hafta sonu canim dersanem ins hemen baslarm unuttum cogu bilgiyi

cunku hem zaman kaybı olacak hem evde temizliği cok onemsemıyorum yormuyorum kendımı bu sıralar

Ah sarfansari daha 15 gün izin alicak eşim oyuzden benim cok sıkı calismam lazim

Hafta sonu canim dersanem ins hemen baslarm unuttum cogu bilgiyi

Ah sarfansari daha 15 gün izin alicak eşim oyuzden benim cok sıkı calismam lazim

bize de eşimin kuzenının düğünü çıktı 3-4 gunluğune memlekete gitmemiz gerekecek :KK50:
orada gunde bir deneme çözersin diyor, insallah çözebilirim

Hamile olduğunu da biliyorlar ders calistigini da anliyorlardir inşallah birde gelinime gidip yardim edeyim derse kayinvaliden o iyi olmaz iste :44: :44:
Evde esimiz varken bile oyalaniyoruz sonuçta. Zamanimiz az...

bize de eşimin kuzenının düğünü çıktı 3-4 gunluğune memlekete gitmemiz gerekecek :KK50:
orada gunde bir deneme çözersin diyor, insallah çözebilirim

Deneme çözemesen bile denemede hata yaptigin konulara yönel güncel okumaya başla ya da.gunceller hemen akilda kalmiyor.ben uykum gelene kadar bazen okumaya calisiyorum.
Zaten bundan sonra ezber isteyen bazi şeyleri de uyumudan okuyup yaticam inşallah :KK1:

İnşallah canim memlekete mi gideceksiniz.keske sinavdan sonra gitseniz bizimde planimiz kurban bayramina inşallah
gıtmemız erek canım
esımın kuzenı sadıcımızdı
neyse bız gıdersek kaynanamın ayagı kesılır
gelme ihtimali olmaz bari :KK1:
eşim annenlerde kalırsın dıyor
calısabılırım ders o zaman

tarih pusulasından 30 sayfa okudum bugun :nazar:
anayasadan 1 konu okudum
şimdi tv karsısına gececem birsey yoksa izleyecek
geometri çalışırım insallah :KK68:

gıtmemız erek canım

Eşin tatilde bile ders çalismani düşünüyor sen rahat ol bence hem durumundan dolayi is felan da yaptırmazlar biricik gelinsin :KK1: :emir_bebek:

Eşin tatilde bile ders çalismani düşünüyor sen rahat ol bence hem durumundan dolayi is felan da yaptırmazlar biricik gelinsin :KK1: :emir_bebek:
zaten normalde de iş yapmıyorum
çünkü aılelerımız aynı şehirde olduğu için 1 haftalığına gıtsek 3 gun bır yerde 3 gun diğer yerde gecıyor uzun sure kalma fırsatımız olmuyor hiç
birde annemde kaynanamda çok titiz benım yaptığım temizliği begenmezlerde :KK1:
sınav öncesi değişiklik olur artık

kızlar içinizde bana sinirlenenler kızanlar olabilir sıkıntınız cok buyuk Allah yardım etsin kolaylık versin ama ben size bişey sorcam lütfen kızmayın:18: ben zamanında ygs lys den iyi puan almıstım su an kpss ile ilgisi olmayan bi bölüm okuyorum ama bilgilerimi unuttum mu diye kendimi denemek için bu yıl lise kpss ye basvurdum. annemin agzı da hiç durmaz hemen baskalarına söylemiş bizim kız da girecek diye. şimdi herkes ooo sen kaç yapıcan bakalım cok yuksek alırsın falan dıyolar ama ben gecen yıl sorularına baktım matematik türkçe tamam çok iyi yapabiliyorum da kalanlar tam bi rezalet benim için :26: tarih falan cok zor vatandaşlık bilgim sıfır. dediğim gbi sayılsalcıysım ygs de tarih coğrafya yoruma yönelik çalısmıstım ezber bilgim hiç yok. matematik ve türkçe full e yakın yapıp diğer 60 soruda 15-20 netim olsa 80-85 üstü puan alır mıyım sizce. bu konularda bilgim yok siz benden iyi bilirsiniz o yuzden size soruyorum strese girdim yardım edin bana :26: bu sınavda sanırım yaptıgından daha yuksek alıyomussun. bizim tanıdıklar var cok az doğru yapmıslar ama 70 almıslar

kızlar içinizde bana sinirlenenler kızanlar olabilir sıkıntınız cok buyuk Allah yardım etsin kolaylık versin ama ben size bişey sorcam lütfen kızmayın:18: ben zamanında ygs lys den iyi puan almıstım su an kpss ile ilgisi olmayan bi bölüm okuyorum ama bilgilerimi unuttum mu diye kendimi denemek için bu yıl lise kpss ye basvurdum. annemin agzı da hiç durmaz hemen baskalarına söylemiş bizim kız da girecek diye. şimdi herkes ooo sen kaç yapıcan bakalım cok yuksek alırsın falan dıyolar ama ben gecen yıl sorularına baktım matematik türkçe tamam çok iyi yapabiliyorum da kalanlar tam bi rezalet benim için :26: tarih falan cok zor vatandaşlık bilgim sıfır. dediğim gbi sayılsalcıysım ygs de tarih coğrafya yoruma yönelik çalısmıstım ezber bilgim hiç yok. matematik ve türkçe full e yakın yapıp diğer 60 soruda 15-20 netim olsa 80-85 üstü puan alır mıyım sizce. bu konularda bilgim yok siz benden iyi bilirsiniz o yuzden size soruyorum strese girdim yardım edin bana :26: bu sınavda sanırım yaptıgından daha yuksek alıyomussun. bizim tanıdıklar var cok az doğru yapmıslar ama 70 almıslar

marhabalar
eger gecen senelerın cıkmıs sorularını çözdüyseniz sistem biraz daha değişti
türkçe ve matematiğe mantık soruları eklendı 6 tane
puanlama yapılırken bunlar daha belırleyıcı olacak/fazla puan getirecek
anayasa guncel sayısı 6 ya cıktı ve cağdaş dünya tarihi eklendi
yani eski tarih çoğrafya anayasa biliniz olsaydı bile cok zordu
ki sizin gk hiç yokmuş anlasılan
yınede sınava kadar calısın, belki şans sizden yana okur

gıtmemız erek canım

Benim kvler secimden sonra bidaha bize gelcekler nasil bi program yapsam acaba ben

marhabalar
eger gecen senelerın cıkmıs sorularını çözdüyseniz sistem biraz daha değişti
türkçe ve matematiğe mantık soruları eklendı 6 tane
puanlama yapılırken bunlar daha belırleyıcı olacak/fazla puan getirecek
anayasa guncel sayısı 6 ya cıktı ve cağdaş dünya tarihi eklendi
yani eski tarih çoğrafya anayasa biliniz olsaydı bile cok zordu
ki sizin gk hiç yokmuş anlasılan
yınede sınava kadar calısın, belki şans sizden yana okur

mantık soruları nasıl oluyo bi örnek veriri misin ? calısmak istemiyorum okulum baslıyo zaten haftaya vaktim de yok kendi derslerime çalıssam daha iyi benim için :26: off anneme cok sinirliyim sınava girmeyim dedim ama 40 tl boşa gidecek ve ben kendimi deneyememiş olcam :26:

X