Açık Öğretim Lise hep çıkan soruları varmı??

hazal00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2012
369
1
Merhaba arkadaşlar ben lise 1 terktim 4 yıl aradan sonra açık Ö. Liseye kayıt oldum .. Yakında sınavlarımız olacak .. Kitaplarımı dahah almadım . Fakat açık öğretim lisede hep çıkan sorular 1. dönem yanı soruları varmı ?? Bilenleriniz varsa yardım edebilir mi?? :)))

Merhaba arkadaşlar ben lise 1 terktim 4 yıl aradan sonra açık Ö. Liseye kayıt oldum .. Yakında sınavlarımız olacak .. Kitaplarımı dahah almadım . Fakat açık öğretim lisede hep çıkan sorular 1. dönem yanı soruları varmı ?? Bilenleriniz varsa yardım edebilir mi?? :)))

ben açık lise okuyorum genelde öle çıkmış sorulara çalışın benzerleri yada aynıları çıkıyor diyen var ben pek bakmadım

Teşekkür Ederim :))

Ama öyle çıkan sorular varsa çalısmak lazım , gözdne geçirmek lazımm yanii :))) ben indiriyorum ama degısık yazılar cıkıo okunmuyor :KK70:

rica ederim bende indirdim tabi okunuyor bende ama fazla bakmadım aslında bakmak lazım bölümünüz ne sayısalmı sözelmi ben sözelim dil ve anlatımı geçmem gerek

Son düzenleme:
Seçmedim daha .. İşte birde bunu soracaktım , daha yenıyım yanı lıse 1 bolumler var secmek zorundamıyız.

biz seçtik kayıt olurken meslek lisesi düz lisesi diye var bide sayısal sözel var biz sözel bölüm düz lise seçtik bide meslek lisesini seçersen dışardan ders görülüyor haftanın belli günü ama bunu halk eğitime sorarsan tabi detaylı bilgi alabilirsiniz

slm kızlar ben bu sene ilk kayıt oarak açıköğretim düz liseye kyıt oldum alan yok yani
ama ben imam hatipe gitmek istiyorum acaba bi sınıf düz okuyup 2.ci sınıfa imama hatibe geçebilirmiyim
çünki suan liseye kayıt oldum derslerimi seçtim
kızlar şimdiden teşekkür ederim cevabınız için:KK34::KK34:

slm kızlar ben bu sene ilk kayıt oarak açıköğretim düz liseye kyıt oldum alan yok yani
ama ben imam hatipe gitmek istiyorum acaba bi sınıf düz okuyup 2.ci sınıfa imama hatibe geçebilirmiyim
çünki suan liseye kayıt oldum derslerimi seçtim
kızlar şimdiden teşekkür ederim cevabınız için:KK34::KK34:

Canim sanısım 2. sınıfta gecıs yapabılıosun boyle bırsye duymustum :))

Ama keşke o zaman açık ogretım ımam hatıp'e kayıt olsydın :))

eşke tatlım sonradan aklıma geldi ama iş işten geçti eğer dediğin gbi
olursa bend e2.ci dönem geçerim imam hatibe inş
cevabın için çok teşekkür ederim cnm :KK34:

selam arkadaslar
bende acik liseye kaydoldum eylül ayinda
hala kitaplarimi alamadim aktiv degilim ders secimide yapamiyorum buyüzden
benim gibi aktiv olmayan varmi ?
Ocakda galiba ilk sinav,nasil olacak cok merak ediyorum hele benim gibi hic türkiyede okumayan biri icin :KK43:
sonucda almanyada okulumu bitirdim meslegimide aldim
ama burda malesef liseden bir sene kaybettim :KK43: ve onu insallah bitirmek istiyorum.

selam arkadaslar
Ocakda galiba ilk sinav,nasil olacak cok merak ediyorum hele benim gibi hic türkiyede okumayan biri icin :KK43:
ama burda malesef liseden bir sene kaybettim :KK43: ve onu insallah bitirmek istiyorum.

cnm nasıl oluyo aktif olamamak:26:
kitaplar alındı ben ders çalışmaya bile başladım cnm
bence sen bi kayıt olduğun yerle konuşmaya çalış
evet ilk sınav 19_20 ocakta olacak kolay gelsin......

selam arkadaslar

Canım ben kayıt oldugum günde hemen Nete giirip aktiv oldum derslerımıde seçtim . Şimdide Tarih çalısıyorum ılk ders :) 5 tesde yaptım hatta 4 dogru - 1 yanlıs :)))
Sen Gereken Yeri ara yoksa seneye kalır allah korusun :))

off ya :KK43:
aol sayfasindan bakilmiyormu? Ders secmek icin Aktiv olmasi gerekiyor diye biliyorum
bende hala ön kayit - yeni kayit diye gözüküyor.
kac kere aradim telefona cevap vermiyorlar, esim bir ara okula gitti kasimda aktiv olur
demisler bilmiyorum ama bana tuaf geldi. Ben kendim coktan giderdim ama iki cocuklan zor oluyor..
bakalim artik hayirlisi.Bu arada ben Sakaryadan...
tesekürler cevaplariniz icin öpüldünüz
ha bu arada unutmadan sorayim düz liseyemi kayit oldunuz ?

off ya :KK43:
aol sayfasindan bakilmiyormu? Ders secmek icin Aktiv olmasi gerekiyor diye biliyorum
bende hala ön kayit - yeni kayit diye gözüküyor.
kac kere aradim telefona cevap vermiyorlar, esim bir ara okula gitti kasimda aktiv olur
demisler bilmiyorum ama bana tuaf geldi. Ben kendim coktan giderdim ama iki cocuklan zor oluyor..
bakalim artik hayirlisi.Bu arada ben Sakaryadan...
tesekürler cevaplariniz icin öpüldünüz
ha bu arada unutmadan sorayim düz liseyemi kayit oldunuz ?

Canım Ben düz liseye kayıt oldum . herhalde meslekte son yıl yuz yuze egıtım olacakmıs ondan :)))

selam arkadaslar bugün okula gittim ve eylül ayinda kaydim olmasi halde neden hala aktiv olmadigimi ögrendim.
Ve sinirden köpürüyorum suan.Beyefendi kafasina göre siralamis basvurulari, neymis efendim ilkokuldan cikanlar önce kagidini yapiyormus sonra yeni kayitlari felan filan enn sonnnnnnnnn denklikleri.Böyle birsey olurmu ya. Haksizlik bu :KK43: hala kayitlar sürüyor ve onlariniki benimkinde önce yapiyor. 23 kasimda aktiv olacakmisim. Daglar kadar zarf var önünde ve en altinda sadece 3 tane denklikler var ve onlari en son yapicak.
Hayirlisi artik cok üzgünüm :KK43:

selam arkadaslar bugün okula gittim ve eylül ayinda kaydim olmasi halde neden hala aktiv olmadigimi ögrendim.
Ve sinirden köpürüyorum suan.Beyefendi kafasina göre siralamis basvurulari, neymis efendim ilkokuldan cikanlar önce kagidini yapiyormus sonra yeni kayitlari felan filan enn sonnnnnnnnn denklikleri.Böyle birsey olurmu ya. Haksizlik bu :KK43: hala kayitlar sürüyor ve onlariniki benimkinde önce yapiyor. 23 kasimda aktiv olacakmisim. Daglar kadar zarf var önünde ve en altinda sadece 3 tane denklikler var ve onlari en son yapicak.

Büyük haksızlık :KK43: Bari Kitapları verseydin beee adam :))) 19-20 ocakdada sınav var ben bi tarihten çıkamadım . azcıkda zormus karışık karmaşık :S ama nettekı tesklerı cozunce bıze verılen kıtaplardan alakalı bir soru bıle yok :S

hayirlisi artik canim maleseff öyle oldu bende.
Sana iyi dersler :) bu arada lise birdemisin
eger olursa sayet ben yabanci dil olarak secdim bölümü ya ikinci siniftan basliyacam yada ücüncü

merhaba cnm ,
aktif olmanın son tarihi 16 kasım..
sistemden devamlı kontrol ettim ben gelinimizinkini baktım bu sabah aktif olmuş
hemen dersleri seçtik gittim kitaplarınıda aldım o çalışıyor koşturamaz die ben hallettim..
o tasdiknameli yeni kayıt oldu lise 2 den terkmiş 56 kredi geldi..
zorunlu derslerden de 74 kredilik zorunlu ders vermişler 30 kredilik seçtik.. düz lise..
192 kredi toplaması gerekiyormuş..
bu arada ders seçme zamanı 23 kasım da son..
ara ara şifrenle gir bak derim cnm..

X