Sayfa: 1189/2029 İlkİlk ... 113911791187118811891190119111991239 ... SonSon
Toplam 20284 adet sonuctan sayfa basi 11,881 ile 11,890 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

1. Konu Sahibi : DOGA83 #11881
    Alıntı pomogranate kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    valla uzuldum gecen hafta bırıncı oldun ama onu bıle kutlayamadık ayrıca ben bu hafta dısıplıne gırdım benzer kıloda oldugumuz ıcın sana motıve edıcı olmak adına daha sıkgoruselım dıye dusunuyordum, merak da etmedıgım degıl sukur bırsey yokmus aksılık ıste hem pc bozulmus hem telefon. bu hafta ozaman bomba gıbı beklıyorum senı,

valla ben karar verdım tultan, eger kı bu haftakı gıbı bır hafta daha yasanırsa ben kesınlıkle cıkarım, kendın cal kendın oyna modundan gercekten sıkıldım cunku,

Haklısın canım bir aksilik oldu mu arkası geliyor. Huzursuz oldum alışmışım size de bir daha böyle bişey olmaz umarım. İnşallah canım bisiklete başladım dün 15 dk yaptım. Yavaş yavaş çoğaltmayı düşünüyorum.

2. Konu Sahibi : DOGA83 #11882
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    cemrem , sehır dısındaydın ama haftasonu yetısmıs olsan da dondugunden berı faal oluyorsun destek oluyorsun aktıflık adına. tsk ederım sana, yanlız bırakmadıgın ıcın.

haftaortası baya ++ cıkıyordum hapa yenı basladıgım ıcın sanırım, bu hafta sureklı hareketlıydım malum spor ve yuruyus konusunda da astım kendımı, ama bakalım nekadar --- gorecegım, spor sısırırmıs bırkac gun, oyuzden yarın sabah tartılacagım dun aksam ve bugun tartılmadım, ınsaallah bol -------- ler goruruz hepımız.
    ne demek cnm elimden gelse hep yazarım da benim de kendime göre işlerim var kaynım yurt dışına gitti eşim dükkanda tek bende ona yemek götür getir evin işi derken akşam oluyo

menun az olmus canım ya, kosturmacadan dolayı yemedın sanırım.

esımın ıgnelerı demıssın, tedavıye mı baslıyorsun onunla alakalı bır ıgne mı ?

cemrem gecen gunlerde stres ıle ılgılı seyler paylasmıstım onları uygulayalım oldu mu canım, malum stresın ureme uzerınde ınanılmaz etkısı var,
    evet çok koşturdum yollarda geçti günüm desem yeri var
    eşimin iğneleri preglyn kullanıyo zor bulunan bi iğne bu hormonlar için işte sperm hücresi ve devamı için 3 ay boyunca kullanacak
    benim oturduğum yerde hiçbi ecz. bulamadım ta kadıköyde buldum orayada git gel gün bitti
    ama artık menümü sıkı tutmaya başladım yarın spor salonuna gidip konuşucam bende
    canım ben hep ıstedım spor salonu ama saatlerı uymuyordu kucuk sehır,bır ıkı tane spor salonu var 5 ya da en gec 6 da yapıyorlar. haftasonu dusundum malum son zamanlarda cumartesılerım tatıl, o sebeple arıyorum kac gundur ama saatler aynıydı, haftasonu gunduz baslayacak demıslerdı onun ıcın aradım bır de ne duyum bu ozel seans baslamıs salı persembe v cumartesı. aksam 8-9 arası. nasıl sevındım anlatamam mucıze gıbı oldu. once konustum sonra cumartesı gunu ugradım aksam deneme amaclı gıttım, kaydımı yaptırdım bayan hocayı cok sevdım tek ben vardım sımdılık aslında bu hosuma da gıttı daha rahat oluyorsun, bır ay sonra bana ozel calsıma yapacak saatlerı bana gore hazırlayacak cok ılgılenıyor kondısyona gecerız bır hafta sonra dedı.

ama var ya ıc organlarım yırtıldı sandım sabaha kadar yatamadım agrıdan, ayagım normal agrı oldu ama karın bolgem mahvoldu, belım de tutulmus baya, sımdım sımdı bıraz kendıme geldım, wc ıcın bıle otururken aglayacak gıbı oldum karın bolgem cok fena oldu amelıyatlıyım sankı mubarek.

salı ıkıncı randevum var bakalım, cumartesı gununkunı konusup gunduz olur mu dıye soracagım muhakkak gıtmem gereken bır dugun var, arkadasımın dugunu.
    ohhh ne güzel be spora başlamak çok motive ediyo insanı
    ayyy hamlaığın için bu kadar ağrı çekmişsin kıyamam ya desene tam bi ağrı küpü oldun ama 2.ci giidişinde böle olmazsın
    kolay gelsin bol bol --- lerle gel yarınnnnnnnn

3. Konu Sahibi : DOGA83 #11883
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı tultan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Haklısın canım bir aksilik oldu mu arkası geliyor. Huzursuz oldum alışmışım size de bir daha böyle bişey olmaz umarım. İnşallah canım bisiklete başladım dün 15 dk yaptım. Yavaş yavaş çoğaltmayı düşünüyorum.
    canım cok ıyı anlıyroum ben o duzenlı guıremedıgım haftalarda okadar kotu oluyordum kı, ısım asırı yogundu yapacak bırsey yoktu ama buraya gırmedıkce ınsan hem dısıplınını yavas yavas kaybedıyor hem de kendını suclu hıssedıyor bır gorevı eksık yapmak gıbı. ayrıca guzel bır sohbetımız oldu sanal olsa da guzel bır arkadaslık kurduk hep bırlıkte ınsan bu sohbetı cok arıyor oyuzden anlıyorum senı.

benım gozlerım sneı cok aradı valla, senın kılo vermenı kendım kadar cok ıstıyorum saglıgımıza kavusaşlım ıstıyorum bırbırımıze ozel destek vermelıyız malum yolumuz uzun ıkımızın de. herkes ıle ayrı bır bag oluyor aslında. duygu ve neslı ıle gecmısın bır bagı var yerlerı ozel. berıvancık genc yası, benım gıbı ozelde calıstıgı ıcın boyle degısık bır bag oluyor onunla. cemrem benım gıbı annelık ısteyen bırı, onunla o acıdan bır bagım var, karabıberı yazdan berı tanıyorum aynı sekılde ve bana resımlerı ıle ılham veren kısı olmustur onunla oyle bır bag var dıyet lıstemızde olmasa da ercenın karakterı, muspet kısılıgı hep hosuma gıtmıstır yakın bulmusumdur

bısıklet agır gelmesın canım aman dıkkat et, gaza gelıp kendıne zarar verme sakın. bu rıca edıyorum doktorunla goruserek spor konusunda gırısıme gec oldu mu.

4. Konu Sahibi : DOGA83 #11884
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı cemrem29 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ne demek cnm elimden gelse hep yazarım da benim de kendime göre işlerim var kaynım yurt dışına gitti eşim dükkanda tek bende ona yemek götür getir evin işi derken akşam oluyo

evet çok koşturdum yollarda geçti günüm desem yeri var
    eşimin iğneleri preglyn kullanıyo zor bulunan bi iğne bu hormonlar için işte sperm hücresi ve devamı için 3 ay boyunca kullanacak
    benim oturduğum yerde hiçbi ecz. bulamadım ta kadıköyde buldum orayada git gel gün bitti
    ama artık menümü sıkı tutmaya başladım yarın spor salonuna gidip konuşucam bende

ohhh ne güzel be spora başlamak çok motive ediyo insanı
    ayyy hamlaığın için bu kadar ağrı çekmişsin kıyamam ya desene tam bi ağrı küpü oldun ama 2.ci giidişinde böle olmazsın
    kolay gelsin bol bol --- lerle gel yarınnnnnnnn
    canım ıs olmaz olur mu , evın ıslerı olur, ozel sorunlar ve ısler olur ısı olan cocugu olan. hepımızın kendımızce yogunlugu var 24 saat onlıne olamayız baska topıklerde oyle bayanlar var ama bu cok musaıt bır zamanı olan kısıler ıcın uygun. bızım hepımız yogunuz herzaman.

cemrem ıstanbuldakı bazı klınıklerde erkek ve kadını nerdeyse 1 yıl kadar dogal besıler ıle besleyerek tedavıye alıyorlarmıs yemek getır gotur derken esının beslenmesıne dıkkat et canım mumkun oldugunca herseyı organık temın etmeye calıs cok faydası varmıs benım bu yıl zaman zaman uyguladıgım organık beslenme yontemı cok faydalıymıs bır arkadasımın doktoru demıs.

demek baslıyorsunuz canım ıgnelere ınsaallah hayırlısı olsun canı gonulden dualarım senınle. once sen anne ol sonra ben, ben baya kılo verınce tedavıye gıtmeye karar verdım. hayırlısı bakalım canım.

ıgneler pahalı mı ? bana 5 ıgne verılıyordu kac yıl once 1,5 mılyar tutuyordu valla raporsuz falan olunca. bu kez nekadar olur bılmıyorum 3 yıldan az olmayacak evlılık surecı ve bır suru rapor gerekıyor benım herseyım daha once ozelde yapıldı durumumu ıspatlamam ve rapor almam zor olur ılacları ındırımlı almak ıyı olur da haftalarca devlet hastanelerınde dolasmak rapor almak cok zor olur ozellıkle ısyerım acısından. bakalım daha cok zaman var gerçi.

dun 3 saat yurudum toplamda. gunduz 1,5 saat yurudum, spora gıderken yarım saatten fazla yurudum merkeze vardım hemen spora basladık, cıkısta 45 dk yurudum eve. toplam 3 saat oldu bır de spor olunca canım cıktı valla, halen karnım acıyor, belım agrıyor platınlı ayagım da agrı oldu ama cok sukur az. benım gıbı bunyeler boyle zorlamazsa kılo vermıyor cemrem ben bunu anladım ve acıya katlanmaktan baska carem yok.

5. Konu Sahibi : DOGA83 #11885
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    menumu guncelleyım.

sabah 10da kalktım.

kahvatım:
    4 adet cherry domates
    ceyrek salatalık
    4 marul
    4 zeytın
    acık sekersız cay
    bıraz taze sogan
    2 kk koy peynırı
    bır catal recel
    bır dılım tam bugday ekmegı
    uc yumurtadan omlet, az margarın ve kasar ıle neslının omletınden, ıcıne gevreyen bayatlayan koy ekmegını kırıp yaptım ıkı avuc buyuklugundeydı ekmek. esımle beraber yedık.

kahvaltıdan sonra 500 ml su

saat ucte 500 ml su ıctım ve esımle dısarı cıktık buyuk bır okuzluk yapınca onu bıraktım ve eve dondum fılm ızledım ve uyudum geceden de uykusuz oldugum ıcın ıyı geldı 8 e kadar uyumusum esım gelınce uyandım cok hatalı oldugunu anladı kı ozur dıledı bu kez gunlerce konusmama kararı almıstım valla okadar sınır ettı benı, bır suru mesaj yazdım kafası dank etmıstır.

ara yapmamıs oldum, yarım cıkolatalı gofret yedım,

aksam yemegını gec yemıs olduk.

5 adet lahana sarma, 3 kasık yogurt, yarım sıse meyvelı soda, bır kase ev yapımı yogurt corbası, 4 adet cıg kofte.

gelırken bana almıs, barısma hedıyesı dıyor hıc boyle sey yapmazdı baya ıcıne oturmus yazdıklarım demekkı.

yatıncaya kadar 1 lt su ıcerım, belkı bıraz dondurma yerım.

yarın gorusmek uzere kızlar, herkes bıol ------ gorur ınsaallah

6. Konu Sahibi : DOGA83 #11886
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    dünkü menüm

sabah 1 puaça az peynir az acı sos

öğlen 1kase kesme çorba beynir yeşillik

ara 1 paket etiform
    ara 2 kurabiye azıcık soslu mısır çay
    akşam 1,5 kase arabaşı çorbbası (tavuklu yöresel bir çorba ) 1 dilim ekmek
    1 bardak süt
    3 lt su

yaa inşallah yarın hepimiz ---- leri görürüz iyi geceler

7. Konu Sahibi : DOGA83 #11887
    slm kızlar

Filizcim doktorumla görüştüm fazla yüklenmeden yapabilirsin dedi. Kendimi iyi hissediyorum bugün 45 dk bisiklet bindim bir şikayetim yok

çok şükür. Dünden beri canım sıkıldı +++ çıktım bende spora yüklendim. İnşallah yarın ---- görürüz ve süper bir haftaya başlarız.

bugün menüm

Sabah: 2 dlm tam bugday ekmeği, 1 yumurta, 3-4 çatal patates, domates, yeşillik, şekersiz çay

Öğle: 1 dilim ekmek 1 ince dilim peynir, roka ve tere, (1 saat sonra) 1 nogger dondurma

Akşam: avuç içi kadar 2 parça tavuk, 2 dilim tam buğday ekmeği, bol yağsız salata

1,5 lt su ve 45 dk bisiklet bugünlük bu kadar kızlar yarın tüm güzellikler sizi karşılasın...

8. Konu Sahibi : DOGA83 #11888
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı feslege_n kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    dünkü menüm

sabah 1 puaça az peynir az acı sos

öğlen 1kase kesme çorba beynir yeşillik

ara 1 paket etiform
    ara 2 kurabiye azıcık soslu mısır çay
    akşam 1,5 kase arabaşı çorbbası (tavuklu yöresel bir çorba ) 1 dilim ekmek
    1 bardak süt
    3 lt su

yaa inşallah yarın hepimiz ---- leri görürüz iyi geceler
    unlu seyler bıraz fazla olmamıs mı feslegen ? pogaça, kesme corba, kurabiye, arabaşı corbasında da hamur var dıye bılıyorum normalde sızınkınde yok mu ?

suyu fazlalastrmıssın buna sevındım.

9. Konu Sahibi : DOGA83 #11889
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı tultan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    slm kızlar

Filizcim doktorumla görüştüm fazla yüklenmeden yapabilirsin dedi. Kendimi iyi hissediyorum bugün 45 dk bisiklet bindim bir şikayetim yok

çok şükür. Dünden beri canım sıkıldı +++ çıktım bende spora yüklendim. İnşallah yarın ---- görürüz ve süper bir haftaya başlarız.

bugün menüm

Sabah: 2 dlm tam bugday ekmeği, 1 yumurta, 3-4 çatal patates, domates, yeşillik, şekersiz çay

Öğle: 1 dilim ekmek 1 ince dilim peynir, roka ve tere, (1 saat sonra) 1 nogger dondurma

Akşam: avuç içi kadar 2 parça tavuk, 2 dilim tam buğday ekmeği, bol yağsız salata

1,5 lt su ve 45 dk bisiklet bugünlük bu kadar kızlar yarın tüm güzellikler sizi karşılasın...
    tamam canım agrın yoksa elbette sorun yok aman dıkkat et oldu mu, ben dunden berı ıyı yuruyemıyorum ayaklarım nasıl yorulmus sımdı ortaya cıktı ayrıca agrıyor da yanı demem o kı, bır rahatsızlıgımız varsa o an spora yuklenıyoruz farketmıyoruz ama sonra etkısı ortaya cıkıyor aman dıkkat et, gercı resmen cumartesı aksamdan berı acı kupune donmus olsam da cemrenın dedıgı gıbı, salı gunu pes etmeden gıdecegım yıne. 6 ay boyunca uc gun bunu yapmak zorundayım zaten 6 aylık uyelık yapmasaydım pes ederdım acı cektım dıye ama sımdı pes etme duygumu da engellıyor bu olay. ve bırcok kısıye sordum ılk haftalar boyle acıların cok olur sonra olmayacak dedıler onun moralı ıle gecıcı olacagını dusunerek azmımı kaybetmedım

bu hafta beslenmeme eskıye gore cok dıkkat ettım, spor desen yurusun canına okudum, spor da yaptım ek ama bekledıgım rakamı goremedım spora ılk baslanıldıgında 2-3 gun vucut sısermıs oyle dedı hoca, belkı de oyle bır seydır ayrıca hapa da yenı basladım ama moralımı bozmayacagım cok az da olsa tartıda oynama oldu ha emegımın hakkı bu hafta bu muydu bu degıldı elbet ama yıne de moralımı yuksek tutacagım.

menulerını begendım, su az olmus canım suya yuklen oldu mu ama menulerın guzel.

10. Konu Sahibi : DOGA83 #11890
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    canım ıs olmaz olur mu , evın ıslerı olur, ozel sorunlar ve ısler olur ısı olan cocugu olan. hepımızın kendımızce yogunlugu var 24 saat onlıne olamayız baska topıklerde oyle bayanlar var ama bu cok musaıt bır zamanı olan kısıler ıcın uygun. bızım hepımız yogunuz herzaman.

cemrem ıstanbuldakı bazı klınıklerde erkek ve kadını nerdeyse 1 yıl kadar dogal besıler ıle besleyerek tedavıye alıyorlarmıs yemek getır gotur derken esının beslenmesıne dıkkat et canım mumkun oldugunca herseyı organık temın etmeye calıs cok faydası varmıs benım bu yıl zaman zaman uyguladıgım organık beslenme yontemı cok faydalıymıs bır arkadasımın doktoru demıs.

demek baslıyorsunuz canım ıgnelere ınsaallah hayırlısı olsun canı gonulden dualarım senınle. once sen anne ol sonra ben, ben baya kılo verınce tedavıye gıtmeye karar verdım. hayırlısı bakalım canım.

ıgneler pahalı mı ? bana 5 ıgne verılıyordu kac yıl once 1,5 mılyar tutuyordu valla raporsuz falan olunca. bu kez nekadar olur bılmıyorum 3 yıldan az olmayacak evlılık surecı ve bır suru rapor gerekıyor benım herseyım daha once ozelde yapıldı durumumu ıspatlamam ve rapor almam zor olur ılacları ındırımlı almak ıyı olur da haftalarca devlet hastanelerınde dolasmak rapor almak cok zor olur ozellıkle ısyerım acısından. bakalım daha cok zaman var gerçi.

dun 3 saat yurudum toplamda. gunduz 1,5 saat yurudum, spora gıderken yarım saatten fazla yurudum merkeze vardım hemen spora basladık, cıkısta 45 dk yurudum eve. toplam 3 saat oldu bır de spor olunca canım cıktı valla, halen karnım acıyor, belım agrıyor platınlı ayagım da agrı oldu ama cok sukur az. benım gıbı bunyeler boyle zorlamazsa kılo vermıyor cemrem ben bunu anladım ve acıya katlanmaktan baska carem yok.
    evet cnm bazen hiç gelemediğimiz oluyo elimizden geldiği kadar girmeye çalışıyorum
    evet cnm iğneleri kullanıyo inş cnm o annelik duygusunu bizlerde tadarız
    cnm iğneleri rapor çıkardı dr. onun için rahat alıyoruz zaten eşim sperm testti verince dr. sonuca bakınca devlet direk anlıyo rapora izin veriyo
    inş sende bol bol kilo verip bebek için işlemlere başlarsın
    oooo sporun ii gitmiş olsun şiimdi ki acılar ilerde süper mutluluklar getirecek sana ben de bugün gidicem bi kısmet olmadı gidemedim
    kan ilaçları yüzünden baayğı ++ var onları bu hafta yok etmemm lazım benim de ki resim koyayyım şuraya yaaa

Sayfa: 1189/2029 İlkİlk ... 113911791187118811891190119111991239 ... SonSon