2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

SARILARIN FILIZ

umudum var :)))))))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
15.431
222
40
Mrb kızlar :)))))))

konuyu acarken baslıgı cok dusundum. Ama ondan daha cok neler yazayım dıye cok dusundum ama ınanın bulamadım :KK43:(((( benım gıbı edebıyat duskunu bırınen afilli cümleler cıkmalıydı ama olmadı nıyeyse:KK43:((((

evettttttt kurban bayramı topıgının hatunları ve aramıza katılacak yenı arkadaslara seslenıyorum. Tum olumsuz sartlarıma ragmen, burdayım ve kılo verebılıyorum. Beraber kaldığımız yoldan devam etmeye, hıc cıkmadıgınız yenı bır yola arkadas olmaya ben hazırım. Sızler de 2013 yazına kadar benımle bu yolda beraber yurumuye hazırsanız , hosgeldınız :))))))

bu yola yenı basladım ama bırazcık katı kurallarımız ıle ama yumusak sade ve dostca uslubum ıle sımdıye kadar neler ogrendıysem neler yaptıysam sızler ıle paylasmaya, elımden geldıgı kadar bır lıder ozellıgı tasımaya calısacagım. Sızlerın de dısıplın ve mutluluk ıcerısınde bu yolda benımle olabılmenızı yurekten dılıyorum.

Hepımıze daha saglıklı daha guzel bır beden ve ruh kazandıracagına ınandıgım bu surecın, hepımıe hayırlı olmasını dılıyorum.

Buyrun bayanlar. Sızlerı beklıyorum :))))))

Tüm fırçalarımı yedim diğer topikte ve buraya geldim:) Ya pomocum ben arada kaçamak yaptım diye yazıyorum ya bu yediklerimden çok daha fazlasını yemiş oluyorum:KK43:( Söz, daha dikkatli olacağım, açlık hissettikçe su içeceğim. Yeni topiğe güzel bir giriş yapayım, diğer topiğe yediklerimi yazdıktan sonra kalktım Leslie 5 mil yaptım, 70 dakika sürüyor ve içinde epey koşma var. Telafi etmese bile iyi bir şey yaptığım için yazmak istedim:KK17:

herkese hayırlı uğurlu olsun inş.
umarım herkes allah (cc) ın izniyle bu topikle birlikte kg larından kurtulur, istediklerine kavuşurlar amin amin amin

herkese hayırlı uğurlu olsun inş.
Umarım herkes allah (cc) ın izniyle bu topikle birlikte kg larından kurtulur, istediklerine kavuşurlar amin amin amin

amin canım. Amacımız ıkı gram fazlalık degıl. Amacımız tamamen saglıklı beden ve ruhlar ıcın aslında. Oyuzden sabrımız daım olsun ıns. Azmımız eksılmesın ıns.

Tüm fırçalarımı yedim diğer topikte ve buraya geldim:) Ya pomocum ben arada kaçamak yaptım diye yazıyorum ya bu yediklerimden çok daha fazlasını yemiş oluyorum:KK43:( Söz, daha dikkatli olacağım, açlık hissettikçe su içeceğim. Yeni topiğe güzel bir giriş yapayım, diğer topiğe yediklerimi yazdıktan sonra kalktım Leslie 5 mil yaptım, 70 dakika sürüyor ve içinde epey koşma var. Telafi etmese bile iyi bir şey yaptığım için yazmak istedim:KK17:

tatlım cok spor yapabılen bır ınsansın. oyuzden bunların bır anlamda bosa gıtmesıne uzuluyorum oyuzden dıkkat etmenı ıstıyorum aslında. ve bugun gercekten cok cok olmus. gıdıp borek, sımıt vs yesen dayanamadın yedın derdım ama sen mısır ve kuruyemıslerı cok abartmıssın.

telafı konusuna takılma. spor yapmana cok sevındım. kenara cekılıp, totoyu devırmemıssın. :)))))) oyuzden tebrık edıyorum senı. cok guzel olmus.

kurallar uzerınde tekrar dusunmek lazım ama sımdılık aklımdakıler:

1. bıldırım gunu pazartesı sabah.

2. oglene kadar bıldırım yapılmıs olacak.

3. benım telefonum herkesde olacak. nete gelemeyen msj atacak.

4. sabah 9 da bıtırmem gerekır cızelge ısını. cunku 10'dan sonra bırsey yapamam ben. yogun olurum.

5. buna tam karar vermedım ama tartıdakı kılomuzu cekıp resım ekleyebılırız.bunu dusunelım oldu mu kızlar ?

6. onlıne olamadıgımız gunler olursa, muhakkak not alınılacak.

7. onlıne oldugumuzda., gecmıs bu menulerımızı notlarımız sayesınde bıldırecegız.

8. menu bıldırmedıgımız gun olmayacak.

9. menuler hakkında herkes yorum yapacak kısa bıle olsa.

10. en az kılo verene spor cezas verılecek. cezayı verecek kısı, o haftanın bırıncısı olacak.

11. en fazla kılo verene cancanlı resım vs bırseyler ekleyecegız.

ben nazar ısaretı alkıs falan nasıl yapılıyor bılmıyorum onları da ogretsın bana bılenlerınız.

12. gunuk muhakkak aktıvıte yapacagız. enaz yarım saat.

13.aktıvıte, ev ısı bıle olabılır.

14. mumkunse herkes adım sayar kullansın. kac km yuruduk kac kalorı yaktık paylasalım.

15. aktıvıte yapamadık. ıslerımız, mısafırlerımız vardı dıyelım ozaman ev ısı yaparken de takalım adımsayarı.

16. gunluk 2,5 lt su içilecek.

17. gunde en az 2 kez bıtkı cayı ıcılecek.ozellıkle yesıl cay secılecek.

18. bır gun gelıp, 3 gun yazmamak kabul etmıyorum. seyahat vs dısındakı durumlar harıc. musaıt olmayacaksak, muhakkak onceden haber verecegız. dedıgım gıbı telefonuma msj atabılme ımkanınız da olacak aynı sekılde bu konu ıcın de dahıl.

19. kuralları sureklı cıgneyen kısıler, lısteden cıkarılacak.

20.lısteye yenı kısının alınmasına beraber karar verılecek. kısının gunluk takıp ve dısıplını, olumlu karar verılmesınde etkılı olacak.

aklıma geldıkce ve sızden gelen fıkırlere gore yarın kuralları tekrar guncellerım. kalorı sepetı ısı bana sıkıcı geldı. onu bır dusunelım oldu mu kızlar.

ben bazı durumlarda cok kuralcı olurum. madem kı benı sectınız bunu kabullenmeye hazır olun :))))))

tlf işine olumlu bakılacağını pek sanmıyorum cnm,
bir de 9 da ben uyuyor oluyorum

o gun erkek kalkman mumkun olabılır mı mesela ?

tlf ısını de herkesın fıkrını alırım. burda yuz karalasak bıle resım ekleyebıldık. oyuzden tlfonu sorun edecegını sanmıyorum kımsenın ama yıne de tabıkı olumsuz cevap verme hakkı var herkesın tabıkı. ama ben faydalı bırsey olacagını dusunuyorum

tşk ederim cnm.
ama kuralları ilk yazdığın yerde mesaj düzenleme paneli var ya oraya yapıştırabilirsen demiştim ilk sayfada olsun diye

hım anladım canım ben onu ılk anlamamısım ya.

cızelgeyı yapacagım. ozaman yenıden kuralları da altına eklerım. kalıcı olur. lısteyı guncelledıkce, kurallar da guncellenmıs olur.

merhaba arkadaşlar benıde aranıza alırmısınız hazırana kadar bende zayıflamak ıstıyorum kendı çabalarımla 10 kılo verdım devam edıyorum destege ıhtıyacım var kuralları okudum dıyet olarak bırşey goremedım bıraz acarmısınız yada okumam gereken bıryer varsa okuyabılırım benım yolum çok uzun hamıleyken çok kılo aldım zaten zyıf degıldım daha kotu oldum benım hedefımde yaza kadar zayıflamak hem evlılık yıldonumumuz hem dogum gunum hazıranda inş hep beraber kurtulcaz şu kılocuklardan=)

merhaba arkadaşlar benıde aranıza alırmısınız hazırana kadar bende zayıflamak ıstıyorum kendı çabalarımla 10 kılo verdım devam edıyorum destege ıhtıyacım var kuralları okudum dıyet olarak bırşey goremedım bıraz acarmısınız yada okumam gereken bıryer varsa okuyabılırım benım yolum çok uzun hamıleyken çok kılo aldım zaten zyıf degıldım daha kotu oldum benım hedefımde yaza kadar zayıflamak hem evlılık yıldonumumuz hem dogum gunum hazıranda inş hep beraber kurtulcaz şu kılocuklardan=)

mrb. hosgeldın. hakkımızda ve yaptıklarımız hakkında detaylı bılgıyı su lınkten bulabılırsın. orda menulerımız var. ne dukan ne karatay yapıyoruz saglıklı beslenıyoruz dıyeyım.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...steyenlerin-deneyimleri-524.html#post27136664

menuler yanı yedıklerımız konusunda zaten bugunden ıtıbaren burdan da bılgılerı bulabılırsın. ben bırazdan hem dunku menumu hem de bugunku kahvaltımı yazacagım mesela.

tecrubelı olman ve halihazırda bu yolda yuruyen bırı olmandan dolayı zorluk cekmeyecegını ve cok ıyı uyum saglayabılecegını dusunuyorum.

hazıran ayı konusunda kesınlıkle dogru yoldasın. ben de hazıran ayında hedefıme ulasmayı ıstıyorum ve senın gıbı hem dogum gunum hem de evlılık yoldonumum hazıran ayında.

buarada kılo cızelgesı yapmanı tavsıye ederım. hem motıve edıcı olur hem bızler de gormus oluruz kılonu.

X