kürtaj sonrası gebelik?

benim kalp atışlarını duymdığım için alındı birincisi. reglim düzene girdi 2.reglimi oldum.folik asiti kullanmayada başladım.bu aymı önümüzdeki ay mı başlasam karar veremedim

benim 3 ay korunam sürecim bitti fakat son adetim 2 gün geckmeli geldi hatta çamur gibiydi çok korktum...önceki adetim de sanırım 2 gün erken gelmişti...

düzene girmesini mi beklemeli acaba sağlıklı bir gebelik için?

Merhaba kizlar ben araniza yeni geldim bir cogunuzla hemen hemen aynisini yasadim 2 düşük yasadim ilkinde 5 haftalikken kesem kucukmus oyle dediler yani dustu
Kalan parcayida vakumla aldilar sonra test yaptilar bana bir kactane gizli iltihap,seker,guatr testi yaptilar 260 tl verdim hepsine temiz ciktigini soylediler sadece cig et yani salam gibi seyler yeme dedi sonra hemen ustune tekrar hamile kaldim bilincsizdi tabi onuda 7 haftalikken vakumla aldilar ayni sekilde oda buyumemis dediler pataloji sonucumda temiz cikti doktor tekrarhamileligi sordum biz 3 gebelikte dusuklesonuclanmadigi surece bekle demiyoruz dedi ilk adetinden sonra hamile kalabilcegimi soyledi ve benim adetlerimin bugune kadarhic duzensiz olmadi kurtajdan sonra suan ilk adetimi oldum oda tam gunumde oldum simdi ise ne yapcagimi bilmiyorum cok istiyorum ama korkuyorum lutfen bana yardimci olurmusunuz :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Dr lar bekleme süresini rahmin toparlanması ve kürtajın haftasına göre belirliyorlar sanırım.örneğin 7 haftalıkta 2 ay bekle diyorlar ama 12.haftada 3 ay ı uygun görüyorlar.benim dr um 2 kez adet ol sonra korunma dedi.ama ben kaybettiğim bebeğimi de 5 ay beklemiştim.acaba 1 kez adet olduktan sonra başlasam mı diyorum.ilk ay olacak diye bir şey yok.bilemedim doğrusu.

Ben ilk adetimi oldum ve korunmuyorum.sonuçta rabbim ol derse bence korunmaya falan bakmıyor.
Bu sayfaya yazıp hamile kalan var mı acaba?yazarlarsa bizlere umut olurlar.

ayni sorundan bende dertliyim korunmuyorum kürtaj olali bi seneye yakin nerdeyse ve hala hamile degilim doktora kontrole de gittim Doktor hic biseyim olmadigini zamanla olacagini söylüyor :KK43:

ayni sorundan bende dertliyim korunmuyorum kürtaj olali bi seneye yakin nerdeyse ve hala hamile degilim doktora kontrole de gittim Doktor hic biseyim olmadigini zamanla olacagini söylüyor :KK43:
Canim baya geçmiş konunun ustunden ama noldu hamile kalabildin mi

Selam hanımlar.ben kürtaj sonrası forumlarda gezerken ömceden yazanlar hamile kalmış mı diye araştırıdım hep.sonra da hamile kalanlar yazsın da bize de umut olsun diyordum.Rabbimin izniyle kürtajdan 6 ay sonra(4 adet dönemi)ben de hamile kaldım ve 16.haftamdayım.
Yüce Yaradan isteyen dileyen herkese nasip etsin.

X