Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri LongDa Göğüs Geliştirici Krem

hande_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1
0
46
merhaba ben hande
LongDa Göğüs Geliştirici ürün hakkında görüş ve önerileri olan arkadaşlarla konuşmak istiyorum şimdiden ilginize tşk ler iyi günler

Selam arkadaşlar baya eski bir konu sanırım ama internette gördüm sayfayı hem üye olayım dedim. yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum yani bu hafta 3. haftam ve göğüslerimde belirgin bi şekilde gelişme gözlüyorum. daha önce biraz büyük gelen sütyenler şmdi tamamen oturmaya başladı. tavsiye ederim başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim yerimseniben

evet kızlar
bende longdadan 2 adet kullandım
ama sonuç kocaman sıfırrrrrr :1no2:
ve bunu kullandıktan sonra farkettimki göğüslerimin kahverengi olan kısımları iice koyulaştı
insallah bi sorun cıkmaz ilerde
fransadan ithal gibi gösteriliyor ama aslında çin malıymış :KK43:

evet kızlar
bende longdadan 2 adet kullandım
ama sonuç kocaman sıfırrrrrr :1no2:
ve bunu kullandıktan sonra farkettimki göğüslerimin kahverengi olan kısımları iice koyulaştı
insallah bi sorun cıkmaz ilerde
fransadan ithal gibi gösteriliyor ama aslında çin malıymış :KK43:

ya bende 2 hafta olcak kullananalı yanlışlıkla göğüslerimin uçlarında da sürmüşüm ilk 4 gün sonra yemyeşil kara gibi bişi oldu rengi biyerde okudum uçlara sürülmüyomuş bende çok korktum bişi olurmu acaba birde ben 25 gündür bras gain kullanıyorum tam olarak bi gelişme göremedim psikolojikmi bilmiyorum çok hafif bir dolgunluk var gibi ama çok az bu konuda bana bilgi verecek birileri varmı lütfen....yardımcı olursanız sevinirim..:çok üzgünüm:

ben uclara sürmemiştim ama yinede koyulaştı,yani bazen azcık kacıyodu ama hemen siliyodum.sora bi ara jinekolağa gittiğimde göğüs uçlarımı gösterdim ama benden tahlil falan istemedi,ne bilim yaa eger şüphelense bi tahlil isterdi herhalde.ama yinede temkinli olmak lazım.zaten kötü bişide olsa hemen ortaya cıkmaz die düşünüyorum ileriki yıllarda ortaya cıkar die düşünüyorum,cok kızdım kendi kendime cokk!!nerden geldiği belli olmayan,saglık bakanlığı onayı olmayan bi krem kullandığım için!!

merhaba arkadaşlar. ben 2 gundur longda kullanıyorum. bana mantıklı gelmişti ürünün anlattıkları. ben doktorum ve denemeye karar verdim , internetten sipariş ettim ama kargoyu açtıgımda hayal kırıklığı yaşadım urun çok basit gorunuyordu ve içeriği hakkında hiç bir bilgi verilmemişti. ama kullanmayı düşünüyorum.. sonuçlar hakkında bilgi veririm.. uçlardaki kararma konusunda soyleyebileceğim kafanıza takmayın.. içindeki hormonal maddeler karartır.. hamile bayanlarında kararır goguslerinin ucu... ve zamanla açılır...

kızlar merhaba kongdadan sonuç alan var mı kullanmayı düşünüyorum

:lepi: ben 3.5 haftalık longda kullanıcısıyım... ve duzenlı olarak kullanıyorum. goguslerımde belırgın bir buyume oldu 2 kız arkadasında bunu fark etti ve onlarda gecen hafta internet bu urunu sıparıs verdıler. gogus uclarındaki karartının olmamıs ıcın urunde de yazdıgı gıbı gogus uclarına surmemenız gerekıyordu fakat zamanla bu karartı gecer. Duzenlı olarak urunu kullanmaya devam edın ve sonucları gorunn :içelim:

:lepi: ben 3.5 haftalık longda kullanıcısıyım... ve duzenlı olarak kullanıyorum. goguslerımde belırgın bir buyume oldu 2 kız arkadasında bunu fark etti ve onlarda gecen hafta internet bu urunu sıparıs verdıler. gogus uclarındaki karartının olmamıs ıcın urunde de yazdıgı gıbı gogus uclarına surmemenız gerekıyordu fakat zamanla bu karartı gecer. Duzenlı olarak urunu kullanmaya devam edın ve sonucları gorunn :içelim:

satış bilgisiyle ilgili bişi paylaştım die mesaaj silindi:p canım özel mesaj kısmını açar mısın sana mesaj atıp soriim bari?

canım bi de merak ettim hani senin göğüslerin sarkık fln mıydı da içi doldu yoksa öle olmadığı halde mi büyüdü?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende kullandım, ama göğüs uçlarım feci karardı , sonradan geçiyormu ne kadar sürede geçiyor? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba :KK43:

regl döneminde acayip etkili oldu bu krem ama sonrasında birden sönüverdiler sanki, düzenli olarak kullanmıyorum ama haftada 3 kez filan kesin kullanıyorum. Kutu bitene kadar kullanıcam ama göğüslerim daha fazla kararırsa iğrenç olucaklar, hem küçük hem siyah , hayal etmek bile istemiyorum :S

merhaba ben de kullandım evet regl doneminde etkisi oluyor, ama sonra sonuyor sanırım.. kararıyor 2 gun sonra
bilemiyorum ya

ablam kullanmıştı meme uçlarında kararma ve tüylenme yaptı. oestro ve longda bitkisel östrojen içerdiğinden bunun olması normaldir dedi bir eczacı.

slm arkadaşlar bundan bi kaç ay önce bende longda kullanmıştım gelişmeler gerçekten çok güzeldi fakat o dönem sadece 1 kutu kullandım ve bıraktım geri eski haline döndü budün tekrar başladım ve bırakmadan 3 ay kullanmayı düşünüyorum sipariş ettiğimiz yerden öle sölediler ozaman sonuç kalıcı oluyomuş.benimde göğüs uçlarımda kararma olmuştu ama geçti kalıcı diil yani korkmayın arkadaşlar.bu kutuyu kullanırken gelişmeleri yazarım sorusu olan varsa cevaplarım arkadaşlar..

selam arkadaşlar konu eski ama yorum yapmak istedim, longda düzenli kullanımda çok ciddi faydaları olan bir ürün, ben ve bir kaç arkadaşım bu üründen en az 3-4 kutu olmak üzere kullandık.Buda yaklaşık 4-5 ay demek. Tabi bünyeden bünyeyede fark gosteriyor ben ilk kutu bitmeden gormeye başladım gelişimi arkadasım ikinci kutunun ortalarına doğru birde bu kararma meselesi gel olduğu için ürün hassas olan uclarda kararma yapıyormuş mesela bunun ithalatçısı satan arkadaş o anlatmıştı geli kesinlikle uclara sürmeyin diye ama şimdi yeni gold serisi krem çıkmış o kararma yapmıyormuş ben siparişimi verdim denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

yaa tum göğüs buyutuculer ıcın gecerlımıkı acaba göğüs ucuna surmemek süprizzzzz

ya arkadaşlar bende goguslerimin ucu cok açık renk koyulaşsın istiyorum siz neden koyulaştı diyosunuz enteresan kaydirigubbakcemile3

X