Lekeler, Çiller ışık peelingi ile tek seansta lekelerde %60 azalma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım o yazıyı bende okudum ve cok şaşırdım 2 işlemdede 1 hafta izin almak zorunda kaldım kızarıklık ve acı her ıkısındede oldu. Fraksıyonel lazerı 1 kerelik yaptı baska olmuycak. Maskeyi 1 ay sonra tekrarlıyacak. Ucuz bır işlem degıl bılıyorsun o yuzden bunuda bır denemek ıstedım:KK43: dr dan ıyı bılgı alın melono out sıstemde uyarıyorlar benım de uyardı en azından ama ınt sıtelerde basıt gıbı anlatılıyor ki buda dogru degıl ustelık cılt cok kuruyor ve eskıden hiç iz olmayan alnımda cizgiler belırdi sen düşün yani...

canım bence bi daha fraksiyonel lazer yaptırma.yüzündeki ciltaltı yağ dokusu eriyo.bana öyle olmuştu.ben 3 kez yaptırmıştım ve üstelikde çok lekeli bir cildim yoktu.doktor öyle bi anlatmıştıki ikna olmuştum.aradan 5-6 ay geçince anlaşıldı yüzümün eridiği ve çok üzülmüştüm.eski dolgunluğu kalmamıştı.şimdi biraz toparladı ama eskisi gibide olmuyo.lazerler ciltaltı yağ dokusunu malesef eritiyo.bi şey iyi olsun derken başka birşeyi kötüleştirme.yüzünde sarı maske 8 saat kaldığında hiçmi ağrısı geçmedi.yada evde kaldığın süre boyunca hepmi acıdı? 2. işlemde demi aynı şeyleri yaşadın?genemi kızarıklık ve acı oldu?bu platformda yaptıran başka bir arkadaş biraz daha farklı anlatmış.
Ayrıca şunuda belırteyım set içindeki devam kremi 2 ayda bitiyor en az 6 ay kullanmak gerekiyor ve fiyatıda 580 tl

Canım o yazıyı bende okudum ve cok şaşırdım 2 işlemdede 1 hafta izin almak zorunda kaldım kızarıklık ve acı her ıkısındede oldu. Fraksıyonel lazerı 1 kerelik yaptı baska olmuycak. Maskeyi 1 ay sonra tekrarlıyacak. Ucuz bır işlem degıl bılıyorsun o yuzden bunuda bır denemek ıstedım:KK43: dr dan ıyı bılgı alın melono out sıstemde uyarıyorlar benım de uyardı en azından ama ınt sıtelerde basıt gıbı anlatılıyor ki buda dogru degıl ustelık cılt cok kuruyor ve eskıden hiç iz olmayan alnımda cizgiler belırdi sen düşün yani...

Senin yüzünde hiçmi lekeler azalmadı.çok şaşırtıcı.işlemi yaparken gözaltlarına kadar girdilermi.kayralemancım merak ettiğim bişey var. bu kızarıklık işlemden sonra ne kadar daha devam ediyo.yani bir hafta boyunca kızarıkmı dolaştın.yoksa yüzünde maske 8 saat bekledikten sonra yüzünü yıkıyosun ya.ondan sonra bi kaç satte geçtimi.

birde çokmu fazla lekelerin vardı.güneş lekesimi, sivilce lekesimi.yüzünde hiçbir değişiklik olmaması gerçekten çok şaşırtıcı.o kadarda işlem yapılmış

birde çokmu fazla lekelerin vardı.güneş lekesimi, sivilce lekesimi.yüzünde hiçbir değişiklik olmaması gerçekten çok şaşırtıcı.o kadarda işlem yapılmış
Güneş lekesiydi benim ki.. Değişiklik derken açılma oldu tabiki ama benim amacım ve söylenen %90 iyileşme vaadiydi yoksa açılma var diye sevinmem yani! Çünkü daha ucuz işlemlerlede açılma oluyordu...

Senin yüzünde hiçmi lekeler azalmadı.çok şaşırtıcı.işlemi yaparken gözaltlarına kadar girdilermi.kayralemancım merak ettiğim bişey var. bu kızarıklık işlemden sonra ne kadar daha devam ediyo.yani bir hafta boyunca kızarıkmı dolaştın.yoksa yüzünde maske 8 saat bekledikten sonra yüzünü yıkıyosun ya.ondan sonra bi kaç satte geçtimi.

Gözaltılarına sürülmüyor canım... Maskeden sonra geçemiyor benim 5 gün kızarıktı yüzüm

Kayralemancım nasılsın.varmı yüzünde bir gelişme.bende uzun süredir ışık peelingi araştırıyorum ama ne yapacağıma karar veremedim.bazıları iyi demiş.sen hiç tavsiye etmiyosun.kafam iyice karıştı valla.benim cildimde çok fazla leke yok.çok az güneş lekesi var.onlar için düşünmüştüm.napsam bilemedim.

bayanlar merhaba ışık peelıng i 2 seans yaptırmış biri olarak biraz tecrübelerimi yazmak istedim öğrenmek isteyenlere, yüzümde çok aşırı lekelenme oldu 2007 den itibaren ,, % 85 azaldı ışık peelınden sonra , çok mutlu oldum çünkü artık aynalara bakmaktan ve fondotenden nefret etmeye başlamıştım şimdiye kadar bu işlemler için yaklaşık 6,500 tl harcadım,,fakat yaptırmakla sorun çözülmüyor melano kremi(devam kremi) ömür boyu haftada yada on günde bir süreceksin dediler seanslar bittikten sonra :KK43: seansları her yaptırdığımda işyerimden izine ayrılmak zorunda kaldım 10 günde işe döndüm fakat hafif kızarıklarınız oluyor ciltte ve normal rengine dönmesi 6-7 ayı alıyor açıkcası,, çok anormal bir görüntü değil yalnız,, fakat melonayı düzenli kullanmama rağmen ilk yaptırdığım zamanki kadar temiz değil cildim zamanla leke olan kısımlar belirmeye başladı ve şimdi kalan lekelere kalıcı çözüm arıyorum,,,,emeklerimin boşa gitmesinden çok endişeleniyorum,,,gündüzkrem i araştırıyorum bakalım cildime uygun gelirse..... yanlız şunu bilin ışık peeling yaptıranlar melona out devam kremine deva etmezsse ömürboyu ve güneşkoruyucu kremlerini ihmal ederse aynen lekeler geriye geliyor....BİLGİNİZE.. Bu arada söylemeden geçmeyeyim dedim melona krem 30ml dir. ve fiyatı 350 tl malesef... içeriği ne tam bilmiyorum ama akşam sürüp yattığımda sabah bembeyaz kargibi birciltle uyanıyorsunuz....leke baskılayıcı olduğunu söylediler bana,,o sebepten ömürboyu kullan yoksa tekrar lekeler döner dediler,,yaptırmadan önce bunları söyleselerdi bilmiyorum yaptırırmıydım :) ama şimdilik en azından şimdilik aynaya bakabiliyorum...

Son düzenleme:
ışık peeling yaptıran arkadaşlarımızın son durumu ne oldu acaba bu arada kayrakelam memnun kalmamıs acaba yaptırdıgın yerle ilgili olabıiır mi?offf bu lekelerden hiç kurtulamıycak mıyız?:KK43:((

Bu sitenin amacini toplanmamizin,sohbetimizin nedenini unutuyolar sanirim.mennun kaliniyo ya da kalinmiyosa da yazilmali.beklyenler merak edenler buna gore karar vericekler var.lutfen biraz daha hassas olsalar

Merhabalar bende ışık peeling yaptirdim lekeler cok vardi aynı 26 sinda bir ay olacak devam kremini kullaniyorum azaldi ama tam gecmedi insallah yok olur ikinci seansa gerek kalmaz ikinci seans 1700 tl imiş

Bu sitenin amacini toplanmamizin,sohbetimizin nedenini unutuyolar sanirim.mennun kaliniyo ya da kalinmiyosa da yazilmali.beklyenler merak edenler buna gore karar vericekler var.lutfen biraz daha hassas olsalar
Ben de uzun zamandır ışık peelingi araştırıyordum Yaptırmak için de subat tatilinde gittim heryere olmazsa bile yüzün belli bölgelerine yapılabileceğini öğrendim ama yakın bi tarihte hamile kalmayı planladığm için bayan x tavsiye etmedi yaptıramadım beklemedeyim senin durum ne oldu kujum

X