Cilt Bakımı Ürünleri Yüz kremlerinden anlayan bayanlar hadi bana yardim edin

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar su bazlı nemlendirici arayışı içerisindeyim.makul fiyatlı memnun kaldığınız,tavsiye edebilceğiniz bi ürün var mı?

Merhaba,su bazlı olarak yani ben öyle biliyorum Neutrogena kullanabilirsin ben 2 kutu kullanmıştım ve memnun kaldım cildim normal yağlanma,sivilcelenme olmadı

Slm arkadaslar benim yasım 30 ve ben artık iyi birnemlenirici kullanmak istiyorum aradığı krem tam olarak kirişim önleyici yaglanirmadan nemlendirici cildibebeksi yapacak bir ürün bu arada cildim karma almak istediğim ürünler arasında hangini önerirsiniz este lauder mı clinicumu shesiu (bunu yanlış yazmış olabilirim) mü yoksa biothermi nemlendirici olarak bana he onerisiniz

lancome visionnaire dene kesinlikle pişman olmazsın harika bi krem

Merhaba,su bazlı olarak yani ben öyle biliyorum Neutrogena kullanabilirsin ben 2 kutu kullanmıştım ve memnun kaldım cildim normal yağlanma,sivilcelenme olmadı

canım o kremden bende kullandım ama yüzümdeki yağ bezeciklerini çok çoğalttı o yüzden bıraktım.diadermine aldım pembe kapaklısını kuru ciltler için o da acayip yoğun geldi bana.

benim annemin yaşı 42 ve cilt bakımına çok çok önem verir.4-5 yıldır da kırışıklıkları, gözenekleri vs. için ddf in ürünlerini kullanıyor.internetten bulup fiyatlarına bakabilirsiniz, biraz pahalı olabilir ama yaşınız gereği artık anti-ageing ürünlere başlamanız gerekiyor, en azından annem öyle yapmıştı sizin yaşlarınızda.size lancome, clinique, dior, shiseido vs. kullanın kesinlikle demem.genç bir cildiniz olsa makyaj için önerilebilir markalar ama amaç artık cildi temizlemek, kırışıklıkları oluşmadan önlemek vs ise kesinlikle eczaneden alınabilecek ürünler tavsiye ederim.ben de ddf in temizleme köpüğünü ve nemlendiricisini kullanıyorum sadece, genç olduğum için ama bu markayı inanın kesinlikle tavsiye ederim.

Kullaniyor musunuz bilmiyorum ama oncelikle guzeel bir gunes kremi almalisiniz cunku gunes cildimizi sadece yazin degil kisin da etkiliyor. Bunun icin dermokozmetik urunler oneririm . Annem de bende renkli gunes kremi olarak avene kullaniyorz. Annem ise gittigi icin hem suratina makyaj yapmasina gerek kalmiyor hemde cildini gunesten koruyor, ben normal gunes kremi olarak bioderma kullaniyorum cook memnunum ama la roche posay da guzelmis. Ayricaa kirisiklik onleyici olarak su zamana kadar bir cok marka kullandi . Nuxe , lierac , vichy , lancome gibii buyuk markalar da dahil olmaz uzere. Vichy ve lierac urunlerinden hiccc mi hicc memnun kalmadi . Bosuna aldim bunlari dedi. Son zamanlarda loeal kullaniyor gunes kremiyle beraber ve cevresindekiler surekli cildine ne yaptigini soruyor. Ayrica lisede cok begendigim bir ogretmenim vardi ona sormustum nasil bu kadar guzel cildiniz var diye dr. Murad urunlerini kullandiginu soylemisti :-)
Bir de doktorumla neostrata urunleri hakkindda konusurken bu markayi kirisiklik karsiti olarak hastalarina onerdigini soyledi. Yazdiginiz markalarin fiyatlari ucuz degil bence o markalardan almaktansa dermokozmetik urunleer kulkanmanizi tavsiye ederim :-)

Son düzenleme:
gündüz kremi: Estee Lauder day wear ya da hydrationist (hydrationist benim cildime daha fazla nem veriyor fakat faktörsüz, day wear ise antioksidant ve spf içerir ama hydr. kadar nemlendirmedi).

güneş kremi: Mustela (bebekler için 50+ faktör), (benim gibi pudra ve fondöten türü sevmeyenler için harika bir kapatıcı :KK34: ).

gece: estee lauder night repair serum ve time zone night kremi.

cilt temizliği: yumuşak sünger + su (daha derin temizlik gerekirse shiseido gentle cleaning cream ya da Estee Lauder Perfectly Clean Light Lotion Cleanser)