Kız İsteme tanışma merasimi nasıl olur

brlozlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
41
0
mrb yardımınıza ihtiyacım var sevdigimin ailesi artık tanışmaya gelecekler ilk defa aileler bir araya gelecek tanışma adı altında ve nasıl giyinilir erkek kız ne giyer tanışma oldugu için ayakkabı giyilirmi evde ve kız tarafı tanışmada ne ikram eder pasta börek falan uygun olurmu lütfen yardımcı olun başından geçenler vardır bi el uzatsanız bana ablalarım

yakında ben de aynı heyecanı yaşıyor olacağım.. 3-4 ay sonra sanırım.. tecrübelilerden buraya yazanlar olmamış ama, benim diğer başlıklardan okuyup edindiğim bilgilere ve kendi yapmayı düşündüğüm şeylere göre cevaplayayım.:))
kıyafet olarak diz hizasında yakası açık olmayan sade bir elbise giymeyi düşünüyorum..normalde yaka bağır açık gezerim ama, o gün ikramlarda filan eğilip doğrulurken sıkıntı olmasın, yakamı çekiştirmeyeyim sürekli.. normal, dışarıda giyebileceğin türden bir elbise, çok süslenip abartmaya gerek yok bence, ilk tanışma zaten.. altına da babet giymeyi düşünüyorum, topuklu fazla kaçar, terlik de çok kadınsı geliyor bana.. (normalde hep pofuduk, çiçekli böcekli terliklere alıştığımdan sanırım :))
erkek için takım elbise sanırım uygun olur ortama, ya da keten pantolon ve şık bir spor ceket de çok hoş olur..

ikram konusu için, bizimkiler bayağı bir uzaktan gelecekleri için yemek olur önce, sonra çay faslı için kek, kurabiye, tatlı vs gibi ikramlar olur.. ama aynı şehirdeyseniz yemek şart değil, çay yanına ikramlar olabilir (sarma, börek , patates salatası ya da kısır ya da başka salata alternatifleri de olabilir, kek, kurabiye, vs..)

şimdilik aklıma gelenler bunlar...

mrb yardımınıza ihtiyacım var sevdigimin ailesi artık tanışmaya gelecekler ilk defa aileler bir araya gelecek tanışma adı altında ve nasıl giyinilir erkek kız ne giyer tanışma oldugu için ayakkabı giyilirmi evde ve kız tarafı tanışmada ne ikram eder pasta börek falan uygun olurmu lütfen yardımcı olun başından geçenler vardır bi el uzatsanız bana ablalarım

Canım ben bu cumartesi atlattım bu durumu :) sade ve rahat edebileceğim bi elbise giydim topuklu da çok abartıya kaçacagından babet giydim. Erkek arkadaşımda keten pantolon gömlek ve ceket giydi. Bize gündüz geldiklerinden önce kahve ikram ettik sonrasında da masaya aldık 10 çeşit tatlısıydı poğacasıydı böreğiydi bir sürü şey yapmıştık onları ikram ettik ama ben masaya oturmadım tabi sürekli çay ikramlarıydı falan derken cogu vaktimi mutfakta geçirdim zaten. :KK1: İlk başta çok heyecanlıydım ancak onlar 5 kişi geldiler biz 9 kişiydik bizden daha fazla kişi oldugundan heyecanımı üzerimden atmam fazla uzun surmedi darısı senin başına inşallah :KK16: inşallah yardımcı olabilmişimdir bol şans canım :KK16:

Son düzenleme:
X