Sayfa: 60/82 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Toplam 811 adet sonuctan sayfa basi 591 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkali Diyeti Deneyimlerimiz

1. Konu Sahibi : DonukPudra #591
    Giriş tarihi
    Dec 2010
    kızlar sayfalarca okudum ama bu alkalı suyu nasıl hazırladıgınızı bulamadım.bı sekılde atlıyorum gozden kacırıyorum sanırım.zahmet olmazsa nasıl hazırlayacagım hakkında bılgı verebılırmısınız.karbonattan kastınız bıldıgımız karbonatmı sekerler

2. Konu Sahibi : DonukPudra #592
    Alıntı dersimm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar sayfalarca okudum ama bu alkalı suyu nasıl hazırladıgınızı bulamadım.bı sekılde atlıyorum gozden kacırıyorum sanırım.zahmet olmazsa nasıl hazırlayacagım hakkında bılgı verebılırmısınız.karbonattan kastınız bıldıgımız karbonatmı sekerler
    1 litre suya yarım çay kaşığı karbonat ekliyorsun canım.Bittikçe yenisini yaparsın.20 kilo başına 1 litre alkali su içmeye çalışıyorsun.Yani mesela 60 kiloysan günde 3 kilo su içeceksin.Karbonata gelince.Market karbonatıda işe yarıyor aslında ama belki içinde katkı maddesi olabilir diye eczaneden ingiliz karbonatı almamız öneriliyor.O daha safmış.Alkali suyunu yemeklerden yarım saat önce ve iki saat sonra içmeye çalışıyorsun.Yemeklerde su içmiyoruz

3. Konu Sahibi : DonukPudra #593
    Alıntı speedy-gonzales kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    normal bildiğimiz karbonat değil mi ? markette falan satılandan öğle arasında gidip alırım bugün başlarım. normal su ile içeceğim suyun özelliği olması gerekir mi ? farkı ne kadar sürede görüyorsunuz bide günde kaç lt içmek lazım.

Sabah

1 Top kek
    1 Bardak çay
    1 türk kahvesi

Öğle

ÇORBA
    PİYAZ
    eczaneden satılan saf karbonat ya da ingiliz karbonatı adı ile gecen karbonat. ilk zamanlar eczanede bulana dek bizde marketten aldıklarımız ile yaptık alkali suyunu. normal iceceğin suyun ph ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur.

günde içecegin litre sayısına gelince ; örnegin 60 kilo isen 20 kg başına 1 litre su tüketiyoruz. yani günde 3 litre tüketmeli 60 kg olan biri.
    Doğu'da kızlar, kadın doğar. Ecellerinden önce ölürler.İlk yemeği anasının memesinden gelen ve yediği çanağa tükürmekte sakınca görmeyen erkek, o kadar çok kadın gömer ki toprak bile artık dişidir.Bu yüzden Toprak Ana diye bilinir. Perilerin şanı buradan gelir. Diri diri gömüle gömüle toprağı bile kadın yapmışlardır. Bu yüzden verimsiz ve çoraktır. Buna da kadının intikamı denir.

4. Konu Sahibi : DonukPudra #594
    normal bildiğimiz karbonat değil mi ? markette falan satılandan öğle arasında gidip alırım bugün başlarım. normal su ile içeceğim suyun özelliği olması gerekir mi ? farkı ne kadar sürede görüyorsunuz bide günde kaç lt içmek lazım.

Sabah

1 Top kek
    1 Bardak çay
    1 türk kahvesi

Öğle

ÇORBA
    PİYAZ
    Sabah kahvaltımı yaptım diyorsun sen şimdiiiii Top kekle diyet olmaz şekerim heleki günün en önemli öğünü geçiştirilmezzzzzzz

5. Konu Sahibi : DonukPudra #595
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Alıntı DonukPudra kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    eczaneden satılan saf karbonat ya da ingiliz karbonatı adı ile gecen karbonat. ilk zamanlar eczanede bulana dek bizde marketten aldıklarımız ile yaptık alkali suyunu. normal iceceğin suyun ph ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur.

günde içecegin litre sayısına gelince ; örnegin 60 kilo isen 20 kg başına 1 litre su tüketiyoruz. yani günde 3 litre tüketmeli 60 kg olan biri.
    anladım 54 kiloyum 2,5 lt içsem yeterli olur herhalde
    eczanede bulabilirim inşallah bende

Alıntı uykumahmuru kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sabah kahvaltımı yaptım diyorsun sen şimdiiiii Top kekle diyet olmaz şekerim heleki günün en önemli öğünü geçiştirilmezzzzzzz
    ben sabah bişey yiyemiyorum yediğimde miğde bulantısından ölüyorum.

sabah dediğim yine 10 gibi falan işe 8:30da geliyorum. eğer erken kalkarsam da k flakes yiyorum o biraz daha iyi oluyor

ama öyle yumurta bal süt falan asla yiyemiyroum en önemli öğün ama malesef

Anne olunca anlarsın diyordun ya ilk hissettiğim anda anladım ANNE

6. Konu Sahibi : DonukPudra #596
    Giriş tarihi
    Dec 2010
    1 litre suya yarım çay kaşığı karbonat ekliyorsun canım.Bittikçe yenisini yaparsın.20 kilo başına 1 litre alkali su içmeye çalışıyorsun.Yani mesela 60 kiloysan günde 3 kilo su içeceksin.Karbonata gelince.Market karbonatıda işe yarıyor aslında ama belki içinde katkı maddesi olabilir diye eczaneden ingiliz karbonatı almamız öneriliyor.O daha safmış.Alkali suyunu yemeklerden yarım saat önce ve iki saat sonra içmeye çalışıyorsun.Yemeklerde su içmiyoruz
    cook tesekkur ederım tatlım bıde ıcıne lımon elma sırkesı falan katanları okudum yanlısmı anlamısım yoksa:)

7. Konu Sahibi : DonukPudra #597
    Alıntı dersimm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cook tesekkur ederım tatlım bıde ıcıne lımon elma sırkesı falan katanları okudum yanlısmı anlamısım yoksa:)
    Yoo doğru anlamışsın ama sadece karbonatı sorduğun için karbonatla ilgili açıklama yaptım ben
    Yemeklerden bir saat sonra elma sirkeli bir bardak su içebilirsin.Limon ya da elma sirkesi katılmış su da alkali su oluyor

8. Konu Sahibi : DonukPudra #598
    anladım 54 kiloyum 2,5 lt içsem yeterli olur herhalde
    eczanede bulabilirim inşallah bende

ben sabah bişey yiyemiyorum yediğimde miğde bulantısından ölüyorum.

sabah dediğim yine 10 gibi falan işe 8:30da geliyorum. eğer erken kalkarsam da k flakes yiyorum o biraz daha iyi oluyor

ama öyle yumurta bal süt falan asla yiyemiyroum en önemli öğün ama malesef
    Tatlım zaten bal yemiyoruz kahvaltıda.Bol yeşillik lor veya keçi peyniri zeytin domates yumurta beyaz unla olmayan ekmekler mesela çavdar ekmeği falan yiyoruz.Sütü de keçi sütü bulursak içiyoruz

9. Konu Sahibi : DonukPudra #599
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    Tatlım zaten bal yemiyoruz kahvaltıda.Bol yeşillik lor veya keçi peyniri zeytin domates yumurta beyaz unla olmayan ekmekler mesela çavdar ekmeği falan yiyoruz.Sütü de keçi sütü bulursak içiyoruz
    tamam canım lafın gelişi söyledim ben yiyemiyorum işte haftasonları da kalktıktan 3*4 saat sonra kahvaltı yapabiliyorum ancak kflakesi de minimum süt ile içmeme rağmen direk miğdemi bozuyor

Anne olunca anlarsın diyordun ya ilk hissettiğim anda anladım ANNE

10. Konu Sahibi : DonukPudra #600
    Hımm.O zaman şimdilik sadece karbonatlı su ile başla.Karbonat mideye çok iyi geliyor.Tadı rahatsız ederse içine biraz da limon sık gazoz gibi oluyor rahat içersin

Sayfa: 60/82 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon