Neden MUTSUZSUNUZ?

MUTSUZUM CUNKU ...............halınıze sukretmesını bılmıyorsunuz ve uretemıyorsunuz cannnlarrrrrrrrrrrrr
terbıyesız seytana uymayınnnnnnnnnnnnn:KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

acayip güler yüzlüyümdür bide. bildiğin sırıtık yani. herkes söyler bunu.

kimseye hiçbi derdimi anlatmam, oflayıp puflamam. nerden anlayack ki millet.

Doğrudur, hayatını bilemediğim için daha fazla yorum yapamıyorum ama içimden bi ses öyle diyo işte anlardım :KK36:

ya iç sesimiz sürekli saçmalıyorsa :KK23:

Tanıştırayım, aşağıdaki sizin iç sesiniz ve bence saçmalamıyor :128:

neden mutsuzum?

hep elimde olmayanları arzuladığım için,
hep olmadığım yerde olmayı istediğim için,
hep elimdekilerin kıymetini bilmediğim için

ve bunların farkında olduğum halde hiçbir şey yapmadığım için!

haline şükretmeyenler için kendini niye mutsuz ediyorsun ki :KK34:

aaaa hamd olsun mutluyum ben genelleme yaptım sadece.ınsan kendı kendını mutsuz edıyor mutsuzum ddıkce mutsuz oluyorsun ve sonun da kocamam bı cıkmazın ıcıne gırıyorsun cık cıkabılıyosan ısın ıcınden

Mutsuzum evet yolunda giden bisey yok cunku..benden kucukler evlenirken ben hala yerimde sayiyorum..yas geciyor ama elden gelen bisey yokk.bende evli,mutlu,cocuklu kervanina katilmak istiyorum..allah kimseyi yalnizlikla sinamasin..hayat paylasinca guzelll...mutlugu paylasicak bi es olsa bana yeterr..;((

Mutsuzum evet yolunda giden bisey yok cunku..benden kucukler evlenirken ben hala yerimde sayiyorum..yas geciyor ama elden gelen bisey yokk.bende evli,mutlu,cocuklu kervanina katilmak istiyorum..allah kimseyi yalnizlikla sinamasin..hayat paylasinca guzelll...mutlugu paylasicak bi es olsa bana yeterr..;((

Yaşımız farklı ama yolunda gitmeyenler aynı :) sıkmayın canınızı elbet gelir sizi bulur benim ablam da öyleydi hatta sevdiği biri vardı ama sonra mantık evliliği gibi bir şey oldu.kaç yaşındasınız?

Mutsuzum çünkü,
Eşimle evlendiğimizden beridir çözemediğimiz ve artık diyaloglarımıza bile yansımış olan cinsel sorunlarımız var.Gitmedik doktor,psikiyatrist kalmadı.Napacağımı şaşırdım.Herkesin derdi ayrı ama inanın bu da ilişkiyi,sevgiyi,anlayışı günden güne ERİTEN bir virüs....Yedi,bitirdi bizi 10yıldır..Neredeyse umudum tükendi artık,çıkmazdayım.5 yaşında oğlum var.Boşanmayı düşünemem..NAPCAM ben???

X