Colgate Optik Beyaz Beyazlatıcı Diş Macunu

xAyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
5.277
30
sLm kızLar..
reklamlarda gördüm haftada 1ton beyazlatma diyodu birazda iddialı gördüm doğrusu..kullanan var mı demicem :) yeni çıktı bugünlerde gördüm ama yarın araştırmaya başlıcam..kullanacak olanlar burdan paylaşalım bakalım var mı bi etkisi

faydası oldu mu, kullandınız mı ?

faydası oldu mu, kullandınız mı ?

evet 2gündür talimatına uygun şekilde (günde 2yada 3demiş) ben 3 defa fırçaladım dişlerimi gerçekten etkisi var epey bi boğazı filanda temizliyo ama henüz erken haftada bir bi ton açılma diyo çünkü biraz daha beklemek lazım bide ben bu son 2haftadır karbonatı filanda kullanmıştım aralıklarla onunda etkisi olabilir ama kısacası iyi bi sonuç bekliyorum kendini belli etti doğrusu..iyki almışım

evet 2gündür talimatına uygun şekilde (günde 2yada 3demiş) ben 3 defa fırçaladım dişlerimi gerçekten etkisi var epey bi boğazı filanda temizliyo ama henüz erken haftada bir bi ton açılma diyo çünkü biraz daha beklemek lazım bide ben bu son 2haftadır karbonatı filanda kullanmıştım aralıklarla onunda etkisi olabilir ama kısacası iyi bi sonuç bekliyorum kendini belli etti doğrusu..iyki almışım

fiyatı nedir peki

Colgate in hiç bir diş macunu kullanmayacağım artık çünkü sürekli reklamı yapılan white now diye bir ürününü kullandım beyaz dişlerim bile sarıya döndü.Arkadaşlarım uyarmıştı ama abartılı reklamlarına kandım sanıırm.

Son düzenleme:
Colgate in hiç bir diş macunu kullanmayacağım artık çünkü sürekli reklamı yapılan white now diye bir ürününü kullandım beyaz dişlerim bile sarıya döndü.Arkadaşlarım uyarmıştı ama abartılı reklamlarına kandım sanıırm.

kötü olmuş yaa..ama denemek için almıştım şimdilik iyi gidiyo bakalım canım..

canım bu arada white now signalin bide adındanda belli olduğu gibi anlık bi beyazlığı var üstünde de yazıyo zaten çok kısa bi süre beyaz olup yok oluyo..ama düşünürsen dene derim colgate i fena değil..

eeee kullanan olmadı mı hiç şimdiye kadar kızlar..

white now kısa bir süre için mavimsi bir beyazlık veriyor sadece.. ben optic beyazında işe yarayacagını düşünmüyorum

ben ipana pro-expertten baya memnunum onun beyazlatıcılısı cıkmış şimdi onu deneyeceğim

ben aldım,kullanıyorum 1,5 hafta falan oldu sanırım ama henüz bir mucize gerçekleşmedi,bekliyorum:)
pütürlü zaten yapısı,belli bı katkı maddesi var beyazlatmak için
9.90tl ye almıştım sanırım carrefour dan..

ben temizlettıyorum da düzenli olarak ama doktor dedi ki çay ve kahve içtiğin sürece sararma olacak dişlerinde
beyaz gömleğe bu ıkısı nasıl damlayıp sarı leke yapıyosa,dişlere de yapıyo dedi
ha minumuma indirmen için her içtiğinden sonra ağzını fırçala yada çalkala dedi...

kızlar benim yarın tam bi hafta olmuş olucak ve ufak bi değişim var tabi kendimi çok da kıstığımı söyleyemem çay kahve vs den ama bitene kadar devam edicem zaten çok mucize bişi beklemiyoruz olduğu kadar işte..

Serap ben de Colgate Optik Beyaz kullanıcısıyım hatta çevremi de alıştırdım :) daha önce doğrudan dişe uygulanan beyazlatma yöntemlerini kullanmıştım ama bildiğin işkence çekmiştim. Diş macunu olarak hem pratik hem de etkili çözümü ilk defa optik beyazla yakalayabildiğim için yorumuna şaşırdım. White now Signal'in diye biliyorum sanırım orda yanlışlık var. Karışıklık varsa önyargı geliştirme dene derim... Sonra da haber et :)

Signal White now kullandım ve memnun kaldım.

Sensodyn beyazlatıcı kullandım bundan da memnun kaldım.

Ancak cay ve kahve tüketimi sonrasında dişlerinizi çok bekletmeden fırçalamaya özen göstermek gerekiyor. Bardaklara dahi renkleri geçen bu maddelerin diş rengi üzerideki olumsuz etkisini de özellikle düşünmek gerekiyor.

Son düzenleme:
X