Erkek İnfertilitesi Siddetli oat ?????

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

conqueror

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
1.291
129
Merhaba arkadaslar.2,5 yildir bebek icin ugradioruz.bu ay tup bebege karar verdik ve merkeze gittik.esimin bugune kadarki tum tahlillerini goturdum.en son 7 ay once asilama yapilmisti orada 40 milyon falandi sperm sayisi ve hizli hareketliside cok yuksekti.doktor tekrar edelim bana tutarsiz geldu bu degerler dedi ve tekrarlandi.dun sonucu ogrendik.toplamda10 adet sperm varmis 4-5 tanesi hizliymis.tani siddetli oat yaziyor .simdi sormak istedigim tup yapsak tutarmi ki? Kafam karisik.doktor tup yapicaz dedi.esi bu sekilde olup tup bebek tutan varmi????nasil bir yol izlesem bilemiyorum???akil verin ne olurr:KK43:((((((

Merhaba arkadaslar.2,5 yildir bebek icin ugradioruz.bu ay tup bebege karar verdik ve merkeze gittik.esimin bugune kadarki tum tahlillerini goturdum.en son 7 ay once asilama yapilmisti orada 40 milyon falandi sperm sayisi ve hizli hareketliside cok yuksekti.doktor tekrar edelim bana tutarsiz geldu bu degerler dedi ve tekrarlandi.dun sonucu ogrendik.toplamda10 adet sperm varmis 4-5 tanesi hizliymis.tani siddetli oat yaziyor .simdi sormak istedigim tup yapsak tutarmi ki? Kafam karisik.doktor tup yapicaz dedi.esi bu sekilde olup tup bebek tutan varmi????nasil bir yol izlesem bilemiyorum???akil verin ne olurr:KK43:((((((

eğer sperm varsa ve genetiği temizse bence tutar tüp bebeğiniz .baksana bizler 1 tane spermin peşindeyiz .aslında o çıkan spermlerin dondurulması gerekirdi 40 milyondan 10 taneye düştüğüne göre sorun var demekki içini ferah tut ve işinin ehli doktorları bul lütfen ha bide keçiboynuzu kürünü hiç ihmal etme eşin gibi vakalarda çok işe yaradığı tecrübelerle sabittir

Cevap verdigin icin tesekkurler.:KK66:hayirlisi bakalim tekrar vericek ve sperm varsa donduracaklar.rabbim hayirlisini versin insallah hepimize:KK66:)))

X