ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

Kizlar doktora gittim benim yumurta 22mm olmuş :nazar: çatlar gibi etrafı bozulmaya başlamış dedi. Ama iğne de verdi. 3gün üstüste ilişki olsun dedi ama saat vermesi sizce nasıl yapmalıyım ? Bu ilk kullanmamdı olacak. İğneyi vuruldum saat 14.00 de

herkese merhaba;
2 yıllık evliyim ve son bir yıldır bebek istiyoruz fakat olmuyor.tüm tetkikler yapıldı herşey normal.sebepsiz infertilite diyor doktor.bugun gittim 16 mm olmus hiç klomen kullanmadım sadece çatlatma iğnesi verdi çünkü yumurtam gelişim gösteriyor.sadece çatlatma iğnesi vurulan var mı klomensiz? yarın akşam iğneyi yaptır ve 1 hafta boyunca gün aşırı dedi sizce nasıl yapmalıyım.. ilk defa işin ilaç boyutuna dahil oluyorum tecrübelerinize dayanarak yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

Bugun çatlatma iğnesi vuruldum. İnşaallah iyi olur. Karın Ağrı'sı yazılmış neden oluyor Bi bilgisi olan var mı?

bugün kontrole gideceğim.klomen kullandım ve cuamrtesi gübü çatlatma iğnesi oldum bugun bakalım dedi.4 tane yumurta oluşmuş ikisi 17 mm di inş artık bu ay hersey hayırlı olur.aşırı derecede kasık ağrısı var adım atamıyorum eklemlerim bile ağrıyor sizce bu normal mi ağrı yapar mı klomen?

Mrb kızlar bende 1 yildir 2.yi istiyorum olmuyo doktorum yumurtaliklarin tembel dedi klomen verdi sag yumurtaligim 16 mm catlamis solda hiçbirşey yok malesef bugün saat 10da catlama ignesi yaptircam bakalım bu ay sonuç ne olacak biraz esimde de sıkıntı çıkmıştı sperm testinde o normale döndü gibi kizimda gelip gidip anne benimde kardeşim olsun diyo iyice psikolojim bozuluyo

Merhaba,

En düşük 17 mm iken çatlatma iğnesi vurulmuştum ben. Sağ tarafta dermoid kistim var diye bir şey yoktu zaten. İnşallah tutar.

İlk çocuğundan sonra ne kadar ara verdin merak ettim. Ben 5 yıl bekledim ilk çocuğum için ve henüz 3.5 aylık minnoşum. Acaba ikinci çocuk için yine aynı sıkıntıları yaşar mıyım diye düşünüyorum.

bugün aşırı bel ağrısı var adet tarihim yakın ondan mıdır yoksa ovitrelle ve progestan yüzünden mi ? sizlerde de benzer durumlar var mı?

Merhaba,

En düşük 17 mm iken çatlatma iğnesi vurulmuştum ben. Sağ tarafta dermoid kistim var diye bir şey yoktu zaten. İnşallah tutar.

İlk çocuğundan sonra ne kadar ara verdin merak ettim. Ben 5 yıl bekledim ilk çocuğum için ve henüz 3.5 aylık minnoşum. Acaba ikinci çocuk için yine aynı sıkıntıları yaşar mıyım diye düşünüyorum.
Canim sakin arayı açma yaşayan birisi olaraktan ilk bebeğini sütten keser kesmez ikinciyi yap zaten hamile kalma süreci vs zaman alio kizim suan 3.5 yaşında ama olmuyo catlama ignesine rağmen dün adet oldum :KK43:((((

merhabalar. ben birşey sormak istiyorum. 19 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi olmuştum. az biraz kasıklarımda ağrı oldu. 28 ekimde baya baya batmalar hissettim. 30 ekıimde gögüs uçlarım çok sızlamaya başladı. dün de çok kararmıştı kahverengi kısım ama akşama kadar açıldı rengi. şuan dokununca sadece gögüs uçlarım acıyo. kasık batmalarım yok. benim gibi olup da hamile olan ya da hamile olduğunu duyduğunuz birileri var mı? ilacın etkisi diycem ama 10 gün sonra yaşadım bunları. şuan adetime 2-3 gün var. cevap verirseniz sevinirim.

Canim sakin arayı açma yaşayan birisi olaraktan ilk bebeğini sütten keser kesmez ikinciyi yap zaten hamile kalma süreci vs zaman alio kizim suan 3.5 yaşında ama olmuyo catlama ignesine rağmen dün adet oldum :KK43:((((

Ben de bundan korkuyordum zaten ama bundan korkarken daha kötüsü oldu. Dermoid kistim 7cm olduğu için alınması gerekiyormuş ve kisti alırken sağ yumurtalığımıda alacaklarmış. İki yumurtalıkla bu kadar uğraşmışken tek yumurtalıkla nasıl olur hiç bilemiyorum:/

Ben de bundan korkuyordum zaten ama bundan korkarken daha kötüsü oldu. Dermoid kistim 7cm olduğu için alınması gerekiyormuş ve kisti alırken sağ yumurtalığımıda alacaklarmış. İki yumurtalıkla bu kadar uğraşmışken tek yumurtalıkla nasıl olur hiç bilemiyorum:/
Yaa cok gecmis olsun.Benim eşimin teyzesinin tek yumurta ile iki kızı olmuş rabbim istedikten sonra hersekilde olur

Mrb hanimlar 2 yildir yazan olmamis ama cok mesajlar yazılmış oyuzden yazayim ddm. 2 yillk evlym.hicbr sorunumuzda yok 4 ay klomen kullndm ama yumurtam buyumedi.baska bir doktora gttim ve bana 9 tane merional kalçadan igne verdi kullandm. ve pazar gunu sabah 11 de doktorum ovitrelle catlatma verdi ve vuruldum. Bugun catlatma ignemin 2.gunu fakat bende ne agri var ne akinti nede baska bir belirti.Acaba yumurtam catladimi neden akintim bile yok kafayi yiycem.benim ilk igne ve ilk catlatma ignesi denemim. Cok korkuyorum. Lutfen biriniz bi bilgi verin. Cok kisi yorum yapms yazmis lutfen banada cevap verirmisiniz :KK43:

Mrb hanimlar 2 yildir yazan olmamis ama cok mesajlar yazılmış oyuzden yazayim ddm. 2 yillk evlym.hicbr sorunumuzda yok 4 ay klomen kullndm ama yumurtam buyumedi.baska bir doktora gttim ve bana 9 tane merional kalçadan igne verdi kullandm. ve pazar gunu sabah 11 de doktorum ovitrelle catlatma verdi ve vuruldum. Bugun catlatma ignemin 2.gunu fakat bende ne agri var ne akinti nede baska bir belirti.Acaba yumurtam catladimi neden akintim bile yok kafayi yiycem.benim ilk igne ve ilk catlatma ignesi denemim. Cok korkuyorum. Lutfen biriniz bi bilgi verin. Cok kisi yorum yapms yazmis lutfen banada cevap verirmisiniz :KK43:
benimde catladigi halde akintim olmadi 2defa yaptim igneyi ikisindede akintim olmadi stres yapmamaya calis

X