ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

yok canım isim zehra sende isimden çözdüğüm kadar ayşegül doğrumuyum

ayy ya çevremde iki kişiye şahit oldum hiç beklemedikleri zaman hamile olduklarını öğrendiler biri teyzem diğeri teyze gelinim acaba unutsakmı zamanı tarihi adet gününü bebekle ilgili hersey onlar adet tarihini bile bilmiyorlar biz ise hepsini biliyoruz bu bizi etkiliyor belkide

maşallah sayfa nerelere gelmiş kaynatmışsınız. benimde iki tane ablam var ikiside korundukları halde hamile kaldı, böylelerine ayrıca şaşıyorum ne tuhaf değilmi ?biz ise bacakları havaya dikip saatlerce bekleyelim olmasın:KK1: hele küçük ablam 6 ay oldu bebeği öteki daha iki yaşında doğurmak istemiyorum ben diye ne kadar ağlamıştı şimdi çok kıymetli o ayrı tabi

günaydın arkadaşlar bu sabah şiddetli bi ağrıyla uyandım böbrek ağrısı gibi sağ tarafta karnımın üst kısmına elimi verdiğimde ağrıyı bastırmak için dokunduğumda bile ağrıyordu geçen seferde öyle olmuştu yumurta kisti oluşmuştu doğum kontrol hapı kullandığımda geçmişti inş.kist oluşmamıştır yine.nefes alıp verirken bile ağrıyor

kzlar bnimde kasıklarmın braz üstüne sancı girio,çatlatma iğnesini vurduralı 6 gün oldu,heralde hala onun etkisi değildir..

günaydın arkadaşlar bu sabah şiddetli bi ağrıyla uyandım böbrek ağrısı gibi sağ tarafta karnımın üst kısmına elimi verdiğimde ağrıyı bastırmak için dokunduğumda bile ağrıyordu geçen seferde öyle olmuştu yumurta kisti oluşmuştu doğum kontrol hapı kullandığımda geçmişti inş.kist oluşmamıştır yine.nefes alıp verirken bile ağrıyor

olabılır canım kac gun var adetıne inş.normal bır agrıdır

geçtimi ağrın nasıl oldun canım

slm kızlar ağrı devam ediyor daha önce aynısını yaşamıştım kisti şuan bile sızlama var moral sıfıra indi

olabılır canım kac gun var adetıne inş.normal bır agrıdır

canım günlerimi saymıyorum 31 ekim adet görmüştüm daha var sanırım bugün ayın kaçı onuda bilmiyorum zaten geçen çarşamba iğnemi yapmıştım ama bu ağrılar bana yabancı değil diyebilirim

kzlar bnimde kasıklarmın braz üstüne sancı girio,çatlatma iğnesini vurduralı 6 gün oldu,heralde hala onun etkisi değildir..

iğneni vurulalı altı gün olmuşsa ikimizde aynı sayılırız bende hiç kasık ağrısı yok

Yani şunu diyeyim kızlar inş.dördümüzde 2012 bitmeden evlat sahibi oluruz allahım sen bizide gör duy sesimizi hayırlısıyla bizede nasip et bizde yaşıyalım bu güzel duyguyu sen büyüksün sen merhametini eksik eyleme yarab

amiiin inşallah canım ya, bende 5 gün oldum iğne olalı benimde ağrı yok iğne bana tesir etmiyo galiba:44:

iğneni vurulalı altı gün olmuşsa ikimizde aynı sayılırız bende hiç kasık ağrısı yok

benm daha öncede vuruldu, o zaman hiç ağrım olmamıstı.bu sefer garip bi sancı var bıçak batırıp çekiyorlar gibi kısa süreli bişey... inşallah dediğin gibidir canım..

inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz :KK34:

X