ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

bbbz

BEBEĞİMM GEL ARTKK
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
5.029
112
buda bizim listemiz isteyen herkeside ekleyebiliriz isim yazdıktan sonra uğramamazlık yapmayalım arkadaşlar rabbim hepimize nasip etsin hayırlısıyla inşallahhh hiç birimizin emeklerini boşa çıkartmasın hepmize bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah
AMİNNNN

KULLANICI ADI:nazar:

İĞNE
TARİHİ

BAT
TARİHİ

​SONUÇ
SORUNUMUZ
KAÇINCI İLAÇ DENEMESİ
brsn61:nazar:
24
1.5 yıldır
istanbul
16 mayıs
Tek tüpü kapalı
3. KLOMEN 2.ÇATLATMAİĞNESİ
bbbz:nazar:
25
2 yıldır
istanbul
:KK49::nazar::emir_bebek:
çikolata kisti
​5.klomen 5.iğne 1 aşılama
trnaysgl:nazar:
22
2 yıldır
manisa
9 şubat
21 şubat
9 mart
sebebsiz
6. deneme
matarani:nazar:
29
ağrı
mrvsmt:nazar:
24
talhaaam:nazar:
28
20 şubat
30 mart
zeynpe:nazar:
26
3 yıldır
kütahya
4. klomen 2 menegon
elmase:nazar:
27
2 yıldır
burcu_87:nazar:
25
3 yıldır
antalya
30 kasım
13 aralık
​2 ocak
ALPPİN:nazar:
arabistan
29 kasım
​11 aralık
ilk deneme
pelindemirci:nazar:
29
istanbul
ilk deneme
mevanurrrrr:nazar:
25
14 aydır
bursa
29 nisan
3. klomen 1 iğne
bebetommmm:nazar:
20 aydır
çankırı
2. deneme
pelin2020:nazar:
24
2 yıldır
denizli
:KK49::nazar::emir_bebek:​2. deneme
karanfilll:nazar:
26
1.5 yıldır
istanbul
:KK49: :nazar::emir_bebek:
tek tüpü kapalı
2. deneme
nurralanur:nazar:
26
10 aydır
istanbul
2. deneme
hewa:nazar:
30
2 yıldır
izmir
sabahmeltemi:nazar:
31
6 aydır
26 nisan
​
28 mayıs
3. deneme
kuday:nazar:
​26
2 yıldır
yurt dışı
3. deneme
gulec87:nazar:
26
2 yıldır
bilecik
2. deneme
ayse_firuzemm:nazar:
31
5 yıldır
​
ilk deneme
masumcat:nazar:
33
1 yıldır
2. deneme
zeynep29:nazar:
29
8 aydır
18 nisan
ilk deneme
papatya1655:nazar:
27
2 yıldır
30 nisan
servet85:nazar:
6 aydır
6 mart
2 serephone 3 ovitrelle
arkasiyarin:nazar:
29
9 aydır
bursa
1. klomen 1. ovitrelle
nalyec:nazar:
36
samsun
3 klomen 1 ovitrelle
HVC:nazar:
23
1.5 yıl
fransa
2. klomen
beytunur:nazar:
27
1 yıldır
antalya
eylemx:nazar:
23
10 aydır
istnbul
​pco
ilk deneme
emus:nazar:
32
4 aydır
istanbul
16 nisan
24 nisan
10 mayıs
​ilk deneme
ecrnnnn
23
8 aydır
istanbul
2
5mayıs

4 haziran

ilk deneme

Son düzenleme:
bu çarşamba çatlatma iğnesi yaptım doktorum bana iki gün ilişki birgün ara verip ertesi gün ilişki dedi ama geçen akşam misafrlerden dolayı beraber olamadık karın kasık ağrım çok fazla birgünü kaçırdık. üçüncü denememdi yoksa aşılama olacak tek gün için boşamı gitti bilgi verin lütfen

Canım telaşlanmana gerek yok 1 günden birşey olmaz. Bu işler Kader Kısmet işleri Kendini stres e sokma Stresten uzak dur İnşallah en kısa sürede Hamile kalırsın

canım yarın bende iğne olucam benim doktorum hep gün aşırı öneriyor mesela cumartesi iğne olucam doktor bana pazar, salı ve perşembeyi önerdi kaçırmış değilsin bu gün deneyin bence

sağol canım ne bileyim yaa olmayacağını bile bile belkide bahane arıyorum çok zor bir süreç allah cümlemizle birlikte hayırlısını nasip etsin

canım yarın bende iğne olucam benim doktorum hep gün aşırı öneriyor mesela cumartesi iğne olucam doktor bana pazar, salı ve perşembeyi önerdi kaçırmış değilsin bu gün deneyin bence

benim 25mldi çatlamak üzereydi gerçi geçen seferde boş çatlamıştı ilkmi yapacaksın canım inş.hayırlı haberler verirsn

bu ikinci olucak,geçen ay benimde 25 mm di iğne vermedi çatlamak üzereler veririrsem zararı olur dedi ama gene tutmadı bakalım bu ay ne olucak inşallah isteyen herkesi mutlu etsin rabbim:KK16:

bu ikinci olucak,geçen ay benimde 25 mm di iğne vermedi çatlamak üzereler veririrsem zararı olur dedi ama gene tutmadı bakalım bu ay ne olucak inşallah isteyen herkesi mutlu etsin rabbim:KK16:

amin canım inşallah son olur ben bu ay hepten ümidi kestim benim iş yine yattı misafirler geldi ya çok şanslı ya çok şansızım iğneni yaptıktan sonra haber ver bu arada bende karın ağrısı baya bir oldu bakalım sende nasıl gösrerir iğne

amin canım inşallah son olur ben bu ay hepten ümidi kestim benim iş yine yattı misafirler geldi ya çok şanslı ya çok şansızım iğneni yaptıktan sonra haber ver bu arada bende karın ağrısı baya bir oldu bakalım sende nasıl gösrerir iğne

karın ağrısı veya kasık batması çatladığına işaretmiş. ben bir kaç saat önce yaptırdım iğneyi inşallah çatlar yarabbim,çünkü benim çatlamada problem var dolayısı ile hamilelik olmuyo o zaman neyse misafirleri napıcaksın sen canım gece eşinle yalnız kalmıyomusunuz sonuçta ,:KK50:geçirme bu günleri ayda bir kez geliyo zaten bu gün beklemek çok zor inan

karın ağrısı veya kasık batması çatladığına işaretmiş. ben bir kaç saat önce yaptırdım iğneyi inşallah çatlar yarabbim,çünkü benim çatlamada problem var dolayısı ile hamilelik olmuyo o zaman neyse misafirleri napıcaksın sen canım gece eşinle yalnız kalmıyomusunuz sonuçta ,:KK50:geçirme bu günleri ayda bir kez geliyo zaten bu gün beklemek çok zor inan
hayırlı olsun iğneden sonra ağrın oldumu bu arada misafirler çok geç uyudu ben ortalığı topladıktan sonra geç olmuştu eşimde uyumuştu uyandrmadımda o yuzden tüm günleri kaçırdık yazık oldu herşeyin hayırlısı inş.güzel haberler verirsin iğneden sonra ne zaman ilişki dedi doktorun

merhaba arkadaslar ben 5. ignemı oldum yumurtam catlıyo fakat gebelık olmuyo takmamaya calışın eger bebegınız gelecekse bunlar vesılesı oluyo bırde iğneden sonra kasık agrısı oluyo baya bende catladıgını öle anlıyorum zaten doktor kontrollerde söyluyor:KK34:

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar ben 5. ignemı oldum yumurtam catlıyo fakat gebelık olmuyo takmamaya calışın eger bebegınız gelecekse bunlar vesılesı oluyo bırde iğneden sonra kasık agrısı oluyo baya bende catladıgını öle anlıyorum zaten doktor kontrollerde söyluyor:KK34:

benide ilk kullandığımda cok guzel dort yumurtam oluşmuştu çoğul gebelik bekliyodu doktorum dördü çatladığı halde gebelik oluşmadı taıkmadığım halde çünkü ilk denememdi okadar önemsemiyordum ozaman ne zaman iğneni yaptın

yarın başlıyoruz çalışmalara bakalım, ağrım olsun diye bakıyorum fakat hiç bişey hissetmiyorum yarına kadar olur belki

yarın başlıyoruz çalışmalara bakalım, ağrım olsun diye bakıyorum fakat hiç bişey hissetmiyorum yarına kadar olur belki

hadi bakalım inş. bu sefer olur hamile kalırsın sanırım doktorun 36 saat sonra ilişki önermiş

benide ilk kullandığımda cok guzel dort yumurtam oluşmuştu çoğul gebelik bekliyodu doktorum dördü çatladığı halde gebelik oluşmadı taıkmadığım halde çünkü ilk denememdi okadar önemsemiyordum ozaman ne zaman iğneni yaptın

en son ekımde yaptırdım haftaya tekrardan iğne olcam alıştım artık:44:

öyleyse haberleşiriz benim bu ay boş geçti birgün tek ilişki yaşadık gelen giden olduğu için iki günü kaçırdık dahada ben istemiyorum bu sefer iğne olursam misafir gelsede sanırım evde olsamda açmam kapıyı çünkü eşimin ailesi çok geç uyurlar ondan yarım kaldı

ben bu ay ümitli değilim canım bi mucize olmasa tabi

slm canım ağrın oldumu benim ilk defa beyaz renkte akıntım oldu günleri kaçırmasaydık böyle akıntı olsaydı kesin bu sefer oldu derdim neyse akıntın falanda oluyormu iğneden sonra

ne bir akıntı ne bir ağrı hiç birşey yok gene olmayacak biliyorum:KK43::KK43:

X