Kadınlar niye aldatır?

erkek kadın farketmez bana göre karşıdakininn yetmediği yerde aldatır insanlar

Partnerinden görmediği ilgi, alakayı başka bir erkekten görünce genelde aldatıyor kadınlar...

Tabi ki bence en büyük neden sevgisizlik, ilgisizlik. Boşanmak da ha deyince hemen olacak bir şey değil. Bence yaşamadığımız, içinde olmadığımız hayatları bu kadar kolay sorgulamamalıyız. Tabi ki yaşanmaması gerekir, çirkin. Ama kadının aldatma sebebi büyük olasılıkla sevgi boşluğu, ruhsal tatminsizlik. Ne yazık ki erkekler evlendikten sonra başka bir canlıya dönüşebiliyor. Dışarıdan bakıyorsunuz her şey normal ama o evin içinde kadın neler yaşıyor, neler hissediyor bilemiyorsunuz. Hiçbir kadın sadece zevk uğruna kendini böylesine bir çıkmazın içine sokmaz.Ya da ben kocamı aldatmak istiyorum, diye düşünmez. Hayat bazen öyle noktalara getirir ki insanı anlayamazsınız. Ve unutmayın, kimse yarın ne yaşayacağını bilemez. Her zaman kolaydır hepimiz için hayatları dışarıdan ya da klavye başından eleştirmek. Her an kendinizi farklı şeyler hissederken bulabilirsiniz. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin bence çok zordur, sadece dua ediyorum ben. Saygılar.

Aldatmak aç gözlülük ve hayasızlıktan başka bir şey değildir bana göre...
Kişi sadece kendini aldatır aslında karşısındaki asla değil... Mutluluğu başka bedenlerde bulduğunu sanır ucuzca...
Kendi bedenini kullandırır sadece aslında en büyük yanlışı bilmeden kendisine yapar..
Aldatmak bahanesi ve özrü olmayan tek davranıştır...

Allah kimseye bunu yaşatmasın :KK34:

X