Kadınlar niye aldatır?

4344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2012
198
1
Aldatmak tabiki bi insanını yapabileceği en son şey bence.yani insan aldatıyorsa sevmiyordur.sevmiyorsa neden ayrılmak yerine aldatır?

çok basit,düzeni bozulsun istemiyordur ama artık kocasına aşık değildir ,
başka arayışlar içindedir ,
macera peşindedir filan gibi liste uzar gider.
ben evli erkeğin olabileceği gibi kadınında aldatabileceğini düşünürüm hep ,
eğer o evlilikte bişeyler tükenmişse ve başka birine aşık olunmuşsa o evlilik önce bitmeli ,
sonra diğeri ile ne yaşanıyorsa yaşanmalı ,aksi halde karşındakini kandırmaya ,hatta etrafındakileri kandırmaya lüzum yok ,
paşalar gibi çıkarsın boşanmak istiyorum dersin biter ,sonra ne yaparsan yap..

Aldatmak şahsiyetsizliğin getirdiği bir davranıştır. İnsanlar buna binlerce sebep bulur ama aslında hiç bir bahanesi yoktur.

Kadın olsun erkek olsun, aldatan insan aldanır, ilahi adalet elbet tecelli eder. Sadakat duygusu insanın kendine olan saygısı içindir, bunu bilmeyen insan aldatır, kendini saymayan, kendi ile barışık olmayan insanın yapacağı iştir.

İlişkiler sürmek zorunda değildir, insan başka birini sevebilir ama ne olursa olsun böyle bir durumda ayrılmalıdır insan, kendine olan saygısı için ayrılmalıdır.

ben aldatmanın sevgiyle değil karakterle ilgili bi olay olduğunu düşünüyorum.karşısındakini çok sevip de yine aldatan kadınlar da gördüm.bu bence bi yerde doyumsuzluk, yeni macera arayışı ve karşındakini kaybetmekten korkmuyo olmakla ilgili bişey..ama nolursa olsun iğrenç.

erkek de kadın da aldatmak daha kolay olduğu için aldatır..eşinin karşısına geçip ben başkasına aşık oldum ve ayrılmak istiyorum demek biraz yürek ister..insanlar bunun yerine daha kolay olan aldatma yolunu serçer..ikisini de idare etmek kolaylarına gidiyor galiba..evde bir tane dışarda bir tane!

ama burada aldatılan karşı taraf mıdır yoksa insanın kendi şahsiyeti midir orası ayrı tabii..

erkek olsun kadın olsun bana göre karşıdakininn yetmediği yerde aldatır insanlar :KK31:

Niye sadece kadın diye sordunuz anlamadım

Bu işin kadını erkeği yok, her cinste çok çirkin

Kaldı ki istatistik yapılsa erkekleri kimse geçemez bu konuda sanırım

Hem ahlak hem dinden yoksun kimseler evli oldukları halde başka kimselerle yasak şeyler yaşamayı marifet sanır ve deve kuşu misali kafasını kuma gömünce saklanabileceğine inanır..

Niye sadece kadın diye sordunuz anlamadım

Bu işin kadını erkeği yok, her cinste çok çirkin

Kaldı ki istatistik yapılsa erkekleri kimse geçemez bu konuda sanırım

Hem ahlak hem dinden yoksun kimseler evli oldukları halde başka kimselerle yasak şeyler yaşamayı marifet sanır ve deve kuşu misali kafasını kuma gömünce saklanabileceğine inanır..

Aldatmanın kadını erkeği yok elbette.aldatma aldatmadır.sadece etrafımdan o kadar çok aldatan erkek gördüm duydum ki artık şaşırmıyoruz buna.ama geçenlerde dışardan bakıldığında çok güzel görünen bi evliliği ve kendisine aşık bi kocası olan bi kadının da kocasını aldattığını duyduğumda çok şaşırmıştım.o yüzden kadın niye aldatır dedim.yoksa aldatmak her cinsiyette çirkin tabi.

Aldatmanın kadını erkeği yok elbette.aldatma aldatmadır.sadece etrafımdan o kadar çok aldatan erkek gördüm duydum ki artık şaşırmıyoruz buna.ama geçenlerde dışardan bakıldığında çok güzel görünen bi evliliği ve kendisine aşık bi kocası olan bi kadının da kocasını aldattığını duyduğumda çok şaşırmıştım.o yüzden kadın niye aldatır dedim.yoksa aldatmak her cinsiyette çirkin tabi.

Erkeklerin aldatmasını normal karşılayanlar kadınlarınkini de o derece normal karşılamalı bence

Erkek neden aldatıyorsa kadında o yüzden aldatıyordur.

Bana göre ikisi de anormal..

Ters giden birşeyler varsa önce adam gibi boşanıp sonra ne nane yiyeceklerse yesinler..

Aldatmak karaktersizliktir.
Sana kayıtsız, şartsız güvenen insana yapabileceğin en büyük hakarettir.
Sen benim işime yaramıyorsun artık diyememenin farklı bir yoludur.

Aldatan erkekte, kadında sevginin ne demek olduğundan bir haber olduğu için aldatır
Ya iğrençlikten öte cinselliğe düşkündür eşi tatmin edemiyordur
Ya da gerçekten hiç bir şey haketmiyordur evliliğine/ birlikteliğine karşı

İki cins içinde mide bulandırıcı olmaktan başka bir şey değil
Ha zorla evlendirilenler, sevmeden evlenenler filan vardır genelde hep bu bahane sürülür öne
O zaman ayrıl , bitir ilişkini kardeşim

Bir insanın sana güvendiğini bile bile yalan söylemek / aldatmak ona yapılacak en büyük kötülüktür bence.

aldatmanın nedenimi olurmuş hiç, elbette her aldatan kendini aklamak için mantıklı sebebler bulmaya çalışır, belki hikayesi,sebepleri doğrudur ama aldatarak zaten haklıyken haksız duruma düşer

Erkek olsun kadın olsun bu bi karaktersizliktir bence.
Gerçek sevgininde olmadığını düşünürüm.

iki taraf içinde yanlış karaktersizlik bence seven sevdiğine sadık olmalı kızı erkeği olmaz

Aldatmak kendine ve karşındakine dürüst olamamaktır.
Yaptığı şahsiyetsizliğin farkındadır, ne düzenim bozulsun ne keyfim kaçsın der, ikisini idare eder.

Birini severken başkasına aşık oldysan adam gibi söyle di mi? Yürek ister.

Bir de cinsel aldatıcılar var, karısı evde bekler, o webcam'da kadınlarla tatmin olur, sevgilisi kursta zanneder, o başka bir kızın yatak odasındadır vs . Bu tipler de cinsel ihtiyaç adı altında kendilerini savunmaya çalışan, yaratıklardır.

Bir de beyinde aldatanlar var, bir kadına aşıktır, ne kadına söyler, ne karısına, öyle platonik yaşar gider....

Her türü birbirinden beter.

O yüzden benim için aldatma beyinde başlar...başkasını hayal etmek de birlikte olmak da başkasına aşık olmak da vs. hepsi birdir. Hiçbir mazereti olamaz.

Adam olan zaten karşısındakini de kendini de aldatmaz, söyler.

Benimki psikolojikti.Hayatıma giren her erkeği aldatıyordum ileride o da nasılsa beni aldatır diye.Uzun zamandır aldatmadığm tek erkek şuan ki sevgilim...

Nasıl bir zihniyetiniz var anlayamadım.

Böyle bir insandım.Gurur duymuyorum yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım,ilişkim bitince karşımdaki insana zaten doğruları söylüyordum.Aldattıysam da sonucunda itiraf ettim hepsine,vicdanım rahat.Ve konu dışına çıkmayın lütfen burada aldatan kadınların zihniyeti diil neden aldattığı tartışılıyor.Ayrıca elimde olmadan yaptığım bir şey bu psikolojik bir sorunum var.Ama oldukça düzeldim.

Cinsiyete göre ayrılır mı bu? Erkek neden aldatıyorsa, kadın da ondan aldatır..
Karşısındaki kişi yetmediği için, başkalarına kayma ihtiyacı duyduğu ama elinin altındaki kişiyi de bırakacak kadar yürekli olmadığı için.

Böyle bir insandım.Gurur duymuyorum yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım,ilişkim bitince karşımdaki insana zaten doğruları söylüyordum.Aldattıysam da sonucunda itiraf ettim hepsine,vicdanım rahat.Ve konu dışına çıkmayın lütfen burada aldatan kadınların zihniyeti diil neden aldattığı tartışılıyor.Ayrıca elimde olmadan yaptığım bir şey bu psikolojik bir sorunum var.Ama oldukça düzeldim.

Düzeldiğinize sevindim. Düzelmeniz iyi olmuş.

X