Hayıt tohumu kullananlar!! Gözlemlerimizi paylaşalım mı? =)

Selam kızlar ben 3 sene önce hayıt tohumunu çay olarak içmiştim 3 ay içtim ve hamile kaldım pcos hastasıyım hiç ilaç kullanmadım pcos için belki d hayıt sayrsibde oldu

Merhaba. Ben amh 0.01 le hamile kaldım. Lütfen umutsuz olma ve Allah’a güven. Ben tek 1 yumurtayla kaldım. Doktorlar tüp bebek şansı bile vermediler bana. Sadece İbrahim saraçoğlunun testere dişli Aslan perçeminden kullandım. Kür bitti 1 hafta sonda hamile kaldım

Merhaba. Ben amh 0.01 le hamile kaldım. Lütfen umutsuz olma ve Allah’a güven. Ben tek 1 yumurtayla kaldım. Doktorlar tüp bebek şansı bile vermediler bana. Sadece İbrahim saraçoğlunun testere dişli Aslan perçeminden kullandım. Kür bitti 1 hafta sonda hamile kaldım
Merhaba doğal yoldan mi hamile kaldınız benim 005 tüp bebek bile zor dedi doktor

Benim yeğenim de yakın zamanda Hayıt Tentürü'yle hamile kaldı. Instagram hesaplarını takibe alın @ayayabitkisell gelen teşekkür mesajlarını ve gebelik haberlerini paylaşıyorlar storylerinde. Tanıdığım her kadına hediye ediyorum tentürünü artık, çok seviyorum bu hayıtı

X