Hayıt tohumu kullananlar!! Gözlemlerimizi paylaşalım mı? =)

Indicator

Biyokimyager
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2012
199
2
Hayıt tohumu ile ilgili bir çok araştırma yaptım gerek forumda gerek başka sayfalarda harika faydalarından söz edilmiş e dedim o zaman ben de deneyeyim. =) Şu an 4. çayımı yudumlamaktayım. Benim gibi yeni başlayanlarla ve denemiş olanlarla gözlemlerimizi paylaşmak istedim.

kızlar reglı agrılarım sona erdi bu bıtkıyle pco hastasıyım hayıtı içince reglılerım kendiliğinden oluyor.

ben düzenli kullanamadım ya bir süredir içmeyi bile unutuyorum =) ama yine başlayacağım hatta bugün başlayayım en iyisi =)

bende hayıt suyu içiyorum aktarda hazır satılanlardan meyvesuyuna karıştırıp sabah akşam içiyorum daha 1 hafta oldu başlayalı bakalım faydasını görecek miyim

ben bu hayıt tohumunu başta 1-2 hafta düzenli içtim fakat sonrasında hep unuttum içmeyi. içmeyeli 2 ay olmuştur fakat bu ay 4 gün kadar erken adet oldum ki ilk defa böyle bir şey başıma geliyor! stresten diye düşünsem önceleri stresten bırakın erken gelmesini haftalarca gecikirdi. buna sebep olmuş olabilir mi ki acaba?

topik uzun süredir hareetsiz kalmış. zaten toplamda 2 sayfa var. ben de hayıtı araştırmaya başladım ve kullananlar varsa fikrini öğrenmek istedim.

eveeeetttt arkadaşlar
ben pkoluyum 2 aydır soğan kürü uyguluyorum. bu ay da uygulayacağım diye planlıyordum ama bir yandan da tüm hormon tahlillerim normal. fsh lh dışında. ve adet gecikmesi de yaşamıyorum zaten. o yüzden 2 dönem soğan yetse mi diye düşünüp başka bitkiler araştırmaya başladım.
aranızda pko için (adet gecikmesi demiyorum) hayıt kullanan var mıııııı??????? veya hayıttan sonra hormonları düzene giren ve gebe kalan????
işte her nasılsa fikirlerinizi almak istiyorummmm

kızlaaarrrrrr
daha önce hayıt tohumu kullanan olmadı mı hiiiiçççç? cevaplarınızı bekliyorummm :KK52::KK52::KK52:

topik uzun süredir hareetsiz kalmış. zaten toplamda 2 sayfa var. ben de hayıtı araştırmaya başladım ve kullananlar varsa fikrini öğrenmek istedim.

eveeeetttt arkadaşlar
ben pkoluyum 2 aydır soğan kürü uyguluyorum. bu ay da uygulayacağım diye planlıyordum ama bir yandan da tüm hormon tahlillerim normal. fsh lh dışında. ve adet gecikmesi de yaşamıyorum zaten. o yüzden 2 dönem soğan yetse mi diye düşünüp başka bitkiler araştırmaya başladım.
aranızda pko için (adet gecikmesi demiyorum) hayıt kullanan var mıııııı??????? veya hayıttan sonra hormonları düzene giren ve gebe kalan????
işte her nasılsa fikirlerinizi almak istiyorummmm

:KK5: ben de seninle aynı durumdayım sanırım sadece lh fshden daha yüksek. soğan küründe bugün 6. günüm aynı zamanda günde 3 kez hayıt tohumu çayı içiyorum. sen soğan kürünü daha uzun süredir kullanıyorsun neler yaşadın sancı akıntı gibi şeyler oldu mu? ben sadece sancı hissediyorum. işe yarayıp hamile kalan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendiriiin :18:

:KK5: ben de seninle aynı durumdayım sanırım sadece lh fshden daha yüksek. soğan küründe bugün 6. günüm aynı zamanda günde 3 kez hayıt tohumu çayı içiyorum. sen soğan kürünü daha uzun süredir kullanıyorsun neler yaşadın sancı akıntı gibi şeyler oldu mu? ben sadece sancı hissediyorum. işe yarayıp hamile kalan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendiriiin :18:

canım evet akıntılar artıyor dönem dönem ve adetim çok erken gelirdi benim şimdi biraz daha vakitlice olmaya başladı.
burası hareketsiz. soğan kürünün sonuçları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için "soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı" başlıklı konuya gel istersen. orda pek çok arkadaşımız hamile kaldı Allahın izniyle. ve adeti düzene girenler, pkodan kurtulanlar vs. ordan takip edebilirsin. :KK34:

canım evet akıntılar artıyor dönem dönem ve adetim çok erken gelirdi benim şimdi biraz daha vakitlice olmaya başladı.
burası hareketsiz. soğan kürünün sonuçları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için "soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı" başlıklı konuya gel istersen. orda pek çok arkadaşımız hamile kaldı Allahın izniyle. ve adeti düzene girenler, pkodan kurtulanlar vs. ordan takip edebilirsin. :KK34:

çok teşekkür ederim canım bakıyorum hemen :KK34:

bernacım bu arada hayıtla soğan bir arada kullanılıyor mu ya? saraçoğlu eş zamanlı kür önermiyor ama :KK31:

bu forumda okumuştum kullananlar çok var ne kadar doğru yapıyoruz tabi bilmiyorum ama soğan suyundansa hayıtın tadını daha çok sevdim ben bırakmayalım :KK52:

X