Sizden Nefret Ediyoruz ! Siz Kim misiniz?

Dinimize görede cinsellik sadece eşler arasında olursa serbest. Sonuçta erkekte, kadında yapmış olsa günahkar ve suçlu. Allah'ü Teala ıslah etsin. Amin.

İnsan kılığında dolaşan şeytanlar.

Erkek adam olsaydı karısına sahip çıksaydı. Adam değilmiş o pisliğe ağzının payını verip tekmeyi sallayamamış , o kişiyi görsek dışarda adam sanırız halbuki !! Bide insan içine çıkıyor ya böyleleri ona sinir oluyorum :KK47::KK47::KK47:

Karakter bozukluğunun cinsiyeti yok maalesef adam ki adam değil eşine doğacak çocuğuna adam olamamış belli arayış içine; girmiş ve illa kendi gibi birini bulmasıda olasılığı çok yüksek. Kadın istemedikçe erkek bir şey yapamaz biri istemez diğeri ister bazı kadınlarda maddi tatminini gerçekleştiriyor geziyor tozuyor eğlencesinee bakıyor karısından çocuğundan ona ne böyle düşüncesiz bencilller işte.

Bizim komşumuzun başına da geldi böyle olay ama roller farklı yengemiz eski sevgilisi ile aldatıyor ve kadın öyle şirret ki bir ton iftira attı biz bile abimizde suç var dedik face yazışmalarını çıkardı gerçekler de ortaya çıktı.şuan tedavi görüyor işinden gücünden oldu iki defa intihara kalkıştı. Çok efendi çok düzgün insandı eve çiçek gönderir süprizler yapardı biz de imrenirdik ne kocalar var diye.

İnsanın içinde var ise elbet yapar kadınıda erkeğide.Allah böyle eş ile evlenmeyi ve evliliğimizi böyle kadınlardan uzak tutsun inşallah.

erkek delikanlı olup karısını yuvasını düşünmüyorsa eğer diğer karakter yoksunu kadında keyfine bakar tabi....
kadınlar birbirinin düşmanıdır bu bi gerçek amaaaa erkek ahlaksızsa olur böyle ilişkiler....

Şu an ben 5 aylık hamileyim, resmen en büyük korkum bu oldu, belki de hamileliğin verdiği aşırı duygusallıktan belki de kızkardeşimin de hamileyken kocası tarafından aldatılmasından dolayı.. bilmiyorum çok büyük korkum oldu. kız kardeşimin başına böyle bişi geldi, tek gecelik bişey diye biliyorum ama inanın kardeşimin kocasını öldürecek kadar nefret ettim. kardeşim affetti ama adamı her gördüğümde boğazını sıkıp nefesini kesesim geliyor. ve kız kardeşim gerçekten çok güzel, bakımlı, kariyer sahibi birisi idi. onun bile başına geliyorsa, bana neler olur bilemiyorum bile. Allah hepimizin yardımcısı olsun, şeytana uydurmasın kimseyi. kimsenin de güzel yuvası yıkılmasın inşallah..:KK43:

bir kadın evli erkeklerle görüşüyorsa o kadın kadar erkekde günahkardır.
yuva yıkanın yuvası olmaz bunu elbet anlayacaklar. mutlu gün nedir bilmesinler inş

vicdan sahibi hiç bir insan başka biriyle duygusal yada tensel birlikte olarak hem eşini hemde kendini aldatmaz
yahu çok basit eşinden sıkıldın mı mutsuz musunuz sevmiyor musunuz
boşanın sonra canınız ne istiyorsa yapın!!!
ya da seviyorsunuz ama ilişkiniz mi monotonlaştı?
vücudunuz dahil herşeyinizi paylaşırken iki kelimeyle huzursuz oldugunuz sıkıntıları da paylaşsanız da beraber çözüm yolu üretseniz
örneğin.. ya karıcım ben hala mesajlaşırken eskisi gibi kullandıgımız ibareleri kullanmak istiyorum telefon görüşmelerimiz "ekmek al"
"misafir geliyor" vs oldu.. güzel iki kelime yazarsak iletişimimiz renklenir de..
sonra ne bileyim yatak odası.. hoşlandığı şeyleri kendimiz hoşlanmıyoruz diye tabu haline getiriyoruz ya bazen..
en azından onları biraz daha esnetebilmeli iki tarafta.. ama işte konuşmadan paylaşmadan çoookk zor..
böyle yapabilmeli.. karşındaki erkekle-kadınla paylaşılan günlerin güzel anların hatrına yapılabilmeli...

Aynı şey başıma geldi canım. Nefretini çok iyi anlıyorum. Benden 4 ay gizledi evli olduğunu. Kurcalamasam söylemeyecekti de büyük ihtimalle. Ben ucuz kurtuldum valla Allahıma şükürler olsun ki. Benden de 15 yaş büyüktü dediğin gibi. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın, yanlarına bırakmasın bu midesizlerin... :KK50:

ben böyle durumlarda diğer kadınla ilgili birşey düşünmüyorum vallahi..tabii sadece tanıdığım insanlar hariç,yani tanıdığım bi kadınla aldatmıyosa eğer söylediğim geçerli..
neden mi benim sorumlu olduğum ve benden sorumlu olan kişi eşim. adam olsaydı da yapmasaydı,eğer beni gerçekten seviyor,aldatmak iştemiyosa,Adriana lİma gelse elini sürmez..o yüzden adam akıllı olsun da, o şeytan kadın onu elde edemesin. yani ben şu bahaneye inanmıyorum,kadın beni kullandı,baştan çıkardı,1 gecelikti vs...yapmasaydın arkadaş kanmasaydın..
bizler kadın olarak ,bazı erkeklerin asılmasına maruz kalmıyo muyuz arasıra da olsa,b,z nası yapmıyoruz,nası adamları başımızdan savıyoruz,kocalarımız da yapsın..!!!!

ayy ben de hep ben ,kocam falan diye kişiselleştirdim,çok şükür şimdiye kadar öyle bişi olmadı..:)

Bir insan bunu yapmıyorsa Allah korkusundan yapmıyordur.
Yarın hesaba çekilecez diye.
Yapanda bu hesabı unuttuğundandır yada inanmadığından.
Ama Rabbim bunun hesabını unutanlara yaptıklarını asla unutturmaz ve cezasını verir.
Ha insan istiyorki hemen ve bu dünyada olsun.
Ama sabır gerekli.
Rabbim yarına bırakır ama yanına bırakmaz.

belki burda onlardan biri okurda insafa gelir... bunlara bir ceza getirilmeli caydırıcı cezalar Allahtan korkmuyorlar belki cezalardan korkarlar

Böyle insanların içine işlemiş artık ceza da versen yapacağını yapar bu insan müsvetteleri......

bu acıyı yaşadığım için yazdıklarına canı gönülden katılıyorum canım
aldatan erkek kadın farketmez pisliktir kişiliksiztir bütün değerlerini kaybetmiştir:KK19:
ama erkeklere çok kızıyorum ben:KK23:bir kadın için nasıl çocuklarından vazgeçebiliyorlar nasıl bu kadar kolay ah alabiliyorlar
Allah büyük kimsenin yanına yaptığı kötülük kalmaz

Benim komşumda eşi evliyken beraber olmuş sonra adam kendi yuvasını yıkıp bu bayanla evlendi.
Aynı evde yaşadılar bir süre sonra adam içki ile ilaç içerek intihar etti
Şuan komşu bayan diğer çocukların rızkını yiyor
Dul maaşı, 2 ev, araba ve dükkan geliri.
Ne denir ki
Kadın kendini kurtarma derdindedir adamlarsa kendilerini kullandıran enayiler
En büyük suçlu erkeklerdir
Çoluğunun çocuğunun hakkını ona buna yedirendir

Bunlar arsızlar. Okadar çok varki böyle adamlar. be adam senelerini aynı yastıga baş koymuş geçirmişsin çoluk çocuk sahibi olmuşsun , Ama azcık çıtırr Yaratıkk Görünce mi gözlerin döndü Dışardekine süslencegine evdekine Süslen evdekine sevgini ver ... :KK19:

Aldatmanın kadını erkeği yok benim için hepsi bir, boşansınlar ne halt ederlerse etsinler.

Aldatmayı doğru bulmadığım gibi, zoraki yürütülen evlilikleri de doğru bulmuyorum.

Evlilik hak ayrılık da hak buna sözüm yok ama evliyken yaşanan ilişki çok çirkin. Savunulacak, tutulacak tarafı yok. 2. kadınlar suçlanıyor hep ama bence en büyük suçlu erkek, adamın düşünmediği yuvayı elalem neden düşünsün. İkinci büyük suçlu, aldatılıp da bunu kabullenen, o arsızı adam yerine koyan kadın. İstisnai durumları hariç tutuyorum ama bu adamların dönecek bir yuvası olmamalı. 2. kadın ? ona denecek bir şey yok zaten, yolunu ne şekilde çizmiş olduğu aşikardır.

Az önce aktif olan bir konuya rastladım, doğumuna 5 gün kala eşi tarafından aldatıldığını öğrenen bir kardeşimizin açmış olduğu konu...

Çok, çok, çok üzüldüm. İnsan insana bunu yapar mı? Yapıyor işte. Bir hayatı mahfetmek bu kadar kolay işte.

Çok sevdiğim bir yakınım hayatı boyunca fedakarlıkla bağlı olduğu yuvasını yine bir hemcinsi yüzünden kaybetti. Eşi, internette tanıştığı o yaratıkla(üzgünüm arkasından bu kadar hafif konuştuğum için) bir ilişkiye başlıyor, görüştüğü kişi kendisinden 15 yaş küçük bekar bi kadın. Bu kadın o adamın evli olduğunu biliyor ama peşini bırakmıyor. Benim canım ablam da o kadına yalvarıyor "bizim iki çocuğumuz var, benim yavrularım bir baba daha bulamazlar ama sen bir kocayı her yerde bulursun yuvamızı rahat bırak" diyor, o yaratık buna rağmen vazgeçmiyor. Ablamız o heriften boşanıyor, o herif şuanda o yaratıkla evli. Ne bayramlarda arıyor çocuklarını, ne doğum günlerinde. 3 yıldır çocukları babalarının yüzünü bile görmedi. Üstelik o kadınla bir bebekleri var. O bebeğe evlat diye bakarken bizimkileri arayıp sormuyor bile.

Evli adamlara göz koyanlara, evliyken başka kadınlara bakanlara, yuva yıkanlara, sahibi olanı sahiplenmeye çalışanlara, içtenlikle lanet ediyorum. Buna eşini aldatan evli kadınlar da dahil.

Ve biz sizden yürekten nefret ediyoruz. İnsanlara böyle acı yaşatanlara, böyle ağır yara bırakanlara, bir hayatı ve kim bilir kaç hayatı böylesine kolay mahfedebilenlere söyleyecek çok söz varken artık hiçbir söz bulamıyoruz !

Herhangi biriniz elime bir geçse lime lime edecek kadar nefrete sahibim. Hiç tanımadığım o bayanın bahsettiği kocasını ve birlikte olduğu kadını bile...

Biz sizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyoruz. Umarım soyunuz kurur, umarım en kısa zamanda belanızı bulursunuz. Umarım yaşattığınız acılardan kat kat fazlasını yaşarsınız. Allah gerçekten belanızı versin ne diyelim...

Valla konunuzu okurken bnmde başımda bi kaç yıl önce bi olay geçmişti onu anlatmak istiyorum

Bi adamla konuşuyordum ama muhannetini sevdigim biriydi konuşur muhabbet ederdik snra beni kahve içmeye davet etti kabul ettm geçmiş gun konu nasıl oraya geldi bilmiyorum ama bana dedi ki ben evliyim.ben şoka girdim bu adam okumuş çok saygın biriydi ve benmle bir birliktelik yasamak istiyordu hiç yakıştıramadım size dedim evlisinz ve bunu nasıl yapıyorsunuz size emek vermiş bı kadın var evinde size yemek yapıyor yollarınızı bekliyor ve size evlat vermiş nasıl böyle yaparsınız dedim o da öyle ama benm duygularım açık ve net dedi bende benimde duygularım açık ve net kusura bakmayın sizide arkadaslığınızıda istemiyorum inşşallah en kısa zamanda yaptıgınız yanlışın farkında olursunuz dedim az bile aslında ama ne diyeyimki daha allah ıslah etsin bende okumuşluğunu çok seviyordum bilgilerini falan okumuş ama bişey olamamış bişey öğrenenemiş allah ıslah eetsin birde bana diyorki insanlar böyle arkadaslıklar kurabiliyor gizli gizli evlenince anlarsın dedi yok ya dedim kalsın eşin sana böyle bişey yapsa kaldırabilcek misin o kadar okudun böyle bir terbiyesizliğimi öğrendin modernlik demek bumu demek hiç bişey demedi çekti gitti terbiyesiz adam,

Yazıklar olsun böyle düşünenlere yazıklar olsun anlık heyecan için yaptıklarına bak ya aldatmak bile kabul etmiyolar arkadaslık!mış adı yazık ya acıyorum böyle insanlara boş gelmiş boş gidiyolar allah ıslah etsin böyle zavallıları yolundan ayırmasın akıllansınlar kimsenn canı yanmasın inşallah ayrıca o adamı tanıdığım için nefret ediyorum kendimden allahtan hep hayırlısını istemişimdir öyle dua ederim hepte şükürler olsun rabbime o yol yanlışsa karşıma çıkartır dönerim yolumdan allah böyle insanlara vicdan akıl fikir versin inşallah

X