Sizden Nefret Ediyoruz ! Siz Kim misiniz?

AdukeT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
371
4
Az önce aktif olan bir konuya rastladım, doğumuna 5 gün kala eşi tarafından aldatıldığını öğrenen bir kardeşimizin açmış olduğu konu...

Çok, çok, çok üzüldüm. İnsan insana bunu yapar mı? Yapıyor işte. Bir hayatı mahfetmek bu kadar kolay işte.

Çok sevdiğim bir yakınım hayatı boyunca fedakarlıkla bağlı olduğu yuvasını yine bir hemcinsi yüzünden kaybetti. Eşi, internette tanıştığı o yaratıkla(üzgünüm arkasından bu kadar hafif konuştuğum için) bir ilişkiye başlıyor, görüştüğü kişi kendisinden 15 yaş küçük bekar bi kadın. Bu kadın o adamın evli olduğunu biliyor ama peşini bırakmıyor. Benim canım ablam da o kadına yalvarıyor "bizim iki çocuğumuz var, benim yavrularım bir baba daha bulamazlar ama sen bir kocayı her yerde bulursun yuvamızı rahat bırak" diyor, o yaratık buna rağmen vazgeçmiyor. Ablamız o heriften boşanıyor, o herif şuanda o yaratıkla evli. Ne bayramlarda arıyor çocuklarını, ne doğum günlerinde. 3 yıldır çocukları babalarının yüzünü bile görmedi. Üstelik o kadınla bir bebekleri var. O bebeğe evlat diye bakarken bizimkileri arayıp sormuyor bile.

Evli adamlara göz koyanlara, evliyken başka kadınlara bakanlara, yuva yıkanlara, sahibi olanı sahiplenmeye çalışanlara, içtenlikle lanet ediyorum. Buna eşini aldatan evli kadınlar da dahil.

Ve biz sizden yürekten nefret ediyoruz. İnsanlara böyle acı yaşatanlara, böyle ağır yara bırakanlara, bir hayatı ve kim bilir kaç hayatı böylesine kolay mahfedebilenlere söyleyecek çok söz varken artık hiçbir söz bulamıyoruz !

Herhangi biriniz elime bir geçse lime lime edecek kadar nefrete sahibim. Hiç tanımadığım o bayanın bahsettiği kocasını ve birlikte olduğu kadını bile...

Biz sizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyoruz. Umarım soyunuz kurur, umarım en kısa zamanda belanızı bulursunuz. Umarım yaşattığınız acılardan kat kat fazlasını yaşarsınız. Allah gerçekten belanızı versin ne diyelim...

belki burda onlardan biri okurda insafa gelir... bunlara bir ceza getirilmeli caydırıcı cezalar Allahtan korkmuyorlar belki cezalardan korkarlar

tamam bunu yapan kadınlar çok suçlu. ama esas suçlu sizce koca değilmi. hani derler ya hırsızın hiçmi suçu yok.
eştir karısına yada kocasına bağlı olması gereken. o nikah masasında imzayı atıp söz vrren. 2ci kadın değil. onun mu düşünmesi gerekir yoksa adamın mı evliliğin kutsallığını...
kısaca ben bu olayda 1ci derecede suçlu olarak erkeği görürüm. sonra diğer kadın gelir suç derecesi olarak. ama nedense biz kadınlar hep öbür kadına buluruz suçu. iyide bu kadın kocanın boğazına silah dayamadı ya,benle olacaksın yoksa ölürsün diye..

eee kadının en büyük düşmanı yine kadınlardır dememişler. :KK47: yuva yıkanın yuvası olmaz. ablanız ve o iki çocuk için gerçekten üzüldüm ama allah bişekilde o kadın görünümlü yaratığada yaşatacaktır bunları...

agzina saglik. ama ben her zaman bi kurali edinmisimdir hayatim boyunca karsidaki kadin 1 sucluysa, adam 100 suclu. yani o kadinlardansa aldatan adamlardan nefret etmek gerekiyor. cunku o adamin yeni karisina da ayni seyi yapmayacagini hic kimse garanti edemez!

tamam bunu yapan kadınlar çok suçlu. ama esas suçlu sizce koca değilmi. hani derler ya hırsızın hiçmi suçu yok.
eştir karısına yada kocasına bağlı olması gereken. o nikah masasında imzayı atıp söz vrren. 2ci kadın değil. onun mu düşünmesi gerekir yoksa adamın mı evliliğin kutsallığını...
kısaca ben bu olayda 1ci derecede suçlu olarak erkeği görürüm. sonra diğer kadın gelir suç derecesi olarak. ama nedense biz kadınlar hep öbür kadına buluruz suçu. iyide bu kadın kocanın boğazına silah dayamadı ya,benle olacaksın yoksa ölürsün diye..

Tabi ki öyle. Tabi ki eşini aldatan tarafındır en büyük suç. ama benim kızdığım en büyük nokta, bazı tipler var evli yada sevgilisi olana göz koyarlar, sahibi olan onlara daha cazip gelir ve iki sevda arasına girerler ya işte en çok da onlardan nefret ediyorum. Dünyada milyarlarca insan var, ama o ille de o olsun der.

işte o kadınlara karşı karısına sadık onurlu ve mert adamın yapacağı şey onlarla olmak değil ,yüz bile vermemektir.ama adamın eğer gözü dışardaysa ve kusura bakmasın ama kimse şeref yoksunuysa,bu tip kadınlarla olacaktır bu kaçınılmaz. diyorum ya iş erkekte biter. evli kadınlarada bakan erkek müsvetteleri var. ama biz kadınlar nasıl eşlerimize sadıksak ve seviyorsak,aynı şekilde erkeklerde evli kadınlar gibi davranabilmeli ve o evliliğin kutsallığını bozmamalı. bu şeref ve onurla ve eşe saygıyla sevgiyle alakalı bir durum. libidolarının esiri olmamalı ne erkek nede kadın.

Son düzenleme:
can sıkıcı konular ne diyeceğimi bile bilemiyorum ama her zaman ilahi adalete inanırım bunu yapan kadın da erkek de bulur cezasını

Aldatma eyleminde bulunan her canlı suçludur!:KK47:
Bunun kadını erkeği derecesi bilmem nesi yok
bana göre hepsi şe...sizdir:KK47::KK47:

Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur.
İkinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.
SARAH BERNHARDT

bu arada behsi geçen konuyu bulamadım..
ben erkelerde en çok neden nefret ediyorum biliyo musunuz,aldatmayı bi kenara koyarsak,be adam bi halt ettin,aldattın ayrıldın,,bitti gitti,yenisiyle evlendin üstüne üstlük,peki baba olmaktan nasıl vazgeçtin??? hadi eski akrını unuttun,çocuklarını nası unutursun?? hemen adapte oluyolar,yeni kadın yeni çocuk,diğer çocuklar da anneleriyle beraber eski oluveriyolar..
peki ya yeni eşe ne demeli,kendi de anne oldu,anlaması lazım anne olarak,diğer çocuklarla görüşmesini sağlayamıyo mu???
neresinden tutsan elind ekalıyo yanii

bu arada behsi geçen konuyu bulamadım..
ben erkelerde en çok neden nefret ediyorum biliyo musunuz,aldatmayı bi kenara koyarsak,be adam bi halt ettin,aldattın ayrıldın,,bitti gitti,yenisiyle evlendin üstüne üstlük,peki baba olmaktan nasıl vazgeçtin??? hadi eski akrını unuttun,çocuklarını nası unutursun?? hemen adapte oluyolar,yeni kadın yeni çocuk,diğer çocuklar da anneleriyle beraber eski oluveriyolar..
peki ya yeni eşe ne demeli,kendi de anne oldu,anlaması lazım anne olarak,diğer çocuklarla görüşmesini sağlayamıyo mu???
neresinden tutsan elind ekalıyo yanii

Bahsi geçen konuyu bir alt forumda "eşi ve eşinin ailesi"nde bulabilirsin.

Bahsettiğim ablamız o adamla nasıl evlenmiş biliyor musun? Adam buna aşık olmuş ama bu başta istememiş. Adam evlilik teklifi etmiş, kabul edilmeyince günlerce ablamızın kapısında yatmış gerçekten. Adamın ailesi ablamızı arayıp "sen oğlumuzu öldürmek mi istiyorsun kapında süründürme gel kabul et sen evlenin" diye yalvarıyor, ablamız da bu aşka güvenerek evlilik teklifini kabul ediyor. Bu aşk aynı adamın aynı kadını başka biriyle aldatmasıyla bitiyor işte...

Şimdiki karısı eğer ablamızın çocuklarını düşünseydi zaten zamanında onlara bu kötülüğü yapmazdı.

Ben bu konuda hiç kadına takmam. Bana masada, onca adamın karşısında söz veren, beni
o noktaya 'güven' vererek getiren adama bakarım. Çünkü ben 3 günde verdiği sözden cayacak,
tıynetsiz bir adama inanmazdım aslında. Bana kendini başka tanıtmış demek ki. Benim birlikte
bir ömre imza attığım adam, Adrianna Lima bile gelse farklı duygular hissetmez diye düşünürüm.

Yani beni aldattıktan sonra aldattığı kadın ne olursa olsun. Hiç beddua da etmem. Tek istediğim benim
hayatımda olmaması olur. Tabi hissettiklerimi hissetmek veya cezasını çekmek kaydıyla :KK47::KK47::KK47:

Özellikle evli ve paralı erkekleri seçip, bir takım tehditlerle hayatını idame ettiren ucuz kadınlar
vb. durumdaki kadınlar hariç tabi... Onlar için bazı hislerim var...:KK47::KK47::KK47:

Az önce aktif olan bir konuya rastladım, doğumuna 5 gün kala eşi tarafından aldatıldığını öğrenen bir kardeşimizin açmış olduğu konu...

Çok, çok, çok üzüldüm. İnsan insana bunu yapar mı? Yapıyor işte. Bir hayatı mahfetmek bu kadar kolay işte.

Çok sevdiğim bir yakınım hayatı boyunca fedakarlıkla bağlı olduğu yuvasını yine bir hemcinsi yüzünden kaybetti. Eşi, internette tanıştığı o yaratıkla(üzgünüm arkasından bu kadar hafif konuştuğum için) bir ilişkiye başlıyor, görüştüğü kişi kendisinden 15 yaş küçük bekar bi kadın. Bu kadın o adamın evli olduğunu biliyor ama peşini bırakmıyor. Benim canım ablam da o kadına yalvarıyor "bizim iki çocuğumuz var, benim yavrularım bir baba daha bulamazlar ama sen bir kocayı her yerde bulursun yuvamızı rahat bırak" diyor, o yaratık buna rağmen vazgeçmiyor. Ablamız o heriften boşanıyor, o herif şuanda o yaratıkla evli. Ne bayramlarda arıyor çocuklarını, ne doğum günlerinde. 3 yıldır çocukları babalarının yüzünü bile görmedi. Üstelik o kadınla bir bebekleri var. O bebeğe evlat diye bakarken bizimkileri arayıp sormuyor bile.

Evli adamlara göz koyanlara, evliyken başka kadınlara bakanlara, yuva yıkanlara, sahibi olanı sahiplenmeye çalışanlara, içtenlikle lanet ediyorum. Buna eşini aldatan evli kadınlar da dahil.

Ve biz sizden yürekten nefret ediyoruz. İnsanlara böyle acı yaşatanlara, böyle ağır yara bırakanlara, bir hayatı ve kim bilir kaç hayatı böylesine kolay mahfedebilenlere söyleyecek çok söz varken artık hiçbir söz bulamıyoruz !

Herhangi biriniz elime bir geçse lime lime edecek kadar nefrete sahibim. Hiç tanımadığım o bayanın bahsettiği kocasını ve birlikte olduğu kadını bile...

Biz sizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyoruz. Umarım soyunuz kurur, umarım en kısa zamanda belanızı bulursunuz. Umarım yaşattığınız acılardan kat kat fazlasını yaşarsınız. Allah gerçekten belanızı versin ne diyelim...

Allah yardımcınız olsun Bacım Her Çocuk yapan ana baba olmuyor malesef kedilerde doğuruyor Allah ıslah etsin

sonuna kadar katılıyorum nokta.

Kim ne ekerse onu biçer..

Aldatan gün gelir aldatılır..

Yuva yıkanın yuvası elbet yıkılır..

belki burda onlardan biri okurda insafa gelir... bunlara bir ceza getirilmeli caydırıcı cezalar Allahtan korkmuyorlar belki cezalardan korkarlar

Allahtan korkmayan mahluk cezalardan korkmaz bence..:KK19::KK19:

------

o 2.kadınlar gibi uçkur düşkünü haysiyetsizlere de bir o kadar nefretimi sunuyorum ben. neden mi ;asıl suçlu oldukları için.:KK31:

X