Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu ve Cinsellik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.704
60
Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranmayı severler. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Cinsellikte radikal değişikliklerden yana değildir fakat çok tutucu da davranmaz.

Değişikliler için partnerine güvenmesi birincil koşuldur. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları da yapmaktan çekinmez. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğa'lar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Erkek: Dürüst bir yapıdadırlar. Boğa erkekleri için seks üremektir. Bu amaçla sevişmeye başlayan Boğa erkeği çok ihtiraslı ve ateşli olur. Babalık onun için çok önemlidir, fakat kendisi de koca bebek gibidir. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Klasik mekanlarda klasik pozisyonlarda sevişmeyi sever. Geç uyarılır fakat bir kez uyarılınca da saatlerce sevişebilir. Loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya onu tahrik eder. İşlerine karışan, onu eleştiren, şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz. Onu çeken şey kadının doğallığıdır. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Birlikte olacağı kadına güvenmesi gerekir.

Boğa erkeği buldugunuz yerde yapışın bırakmayın. Tavsiye ederım. Çok dürüst yapıcı ve guvenılırlerdır..

kızlar burçlarınız neler :)))

boğa kadınları sekse en düşkün kadınlarmış
genelde erkekler boğa kadınıyla birlikte olmaktan gururlanıyor:)

he valla tam beni anlatmış tabi eskiden doğurduktan sonra bilemem artık eskiye dönermiyim:)))))))))
emeğine sağlık arkadaşım

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar.Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır.

:1closedeyes: hiç biri bana uymuyoşakkıdı

ya ben bir boğa burcu erkeği buldum ama kararsızım herkes boğayı buldun mu bırakma diyo valla ne yapacağımı bilemedim :sm_confused:

ben boğa kadınıyım ama ben hayatımda cinselliğe bukadar önem veren biri kendimden başka birini görmedim arkadaşlarım benim bu halime çıldırıyorlar okadar çok aşırı seviyorumki çok istekliyim ve arzuluyorum durmadan helede sinirlendiğimde partnerim öpse bile bahşi bir kaplan gibi oluyorum yırtıcı hayvan gibi oluyorum şukadarını söyleyim seksi ve cazibeli vecinsel yönden istekli olduğum halde aşırı dereceded nazlıyım isteklerim doğrultusund aolmadı sürece inada binersem cinselliğe önem versem bile kıpırdamadan oturrum partnerim nasıl davranmasını bildiği taktirde suyuma gittiği taktirde yapamayacağım şey yoktur

eşim boğa burcu 3 yıllık evliyiz.8 yıldırda birlikteyiz gerçekten mükemel birişakkıdı.ama herkes burcuna göre karakter taşımıyo malesef öyle olsa seçmek çok kolay olurdu:enbuyukkk:

ben ve eşim ikimiz de boğa burcuyuz:jeyyar:
tam olarak uymasa da uyan yanları var tebee:eek::asigim:

kızlar bence de boğa burcu erkeğini bırakmayın! 5 senedir beraberiz..çok sadık,ne zaman ne yapacağını bilen yapıda oluyolar..ben de oğlak burcuyum..:enbuyukkk:

Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranmayı severler. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Cinsellikte radikal değişikliklerden yana değildir fakat çok tutucu da davranmaz.

Değişikliler için partnerine güvenmesi birincil koşuldur. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları da yapmaktan çekinmez. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğa'lar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Erkek: Dürüst bir yapıdadırlar. Boğa erkekleri için seks üremektir. Bu amaçla sevişmeye başlayan Boğa erkeği çok ihtiraslı ve ateşli olur. Babalık onun için çok önemlidir, fakat kendisi de koca bebek gibidir. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Klasik mekanlarda klasik pozisyonlarda sevişmeyi sever. Geç uyarılır fakat bir kez uyarılınca da saatlerce sevişebilir. Loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya onu tahrik eder. İşlerine karışan, onu eleştiren, şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz. Onu çeken şey kadının doğallığıdır. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Birlikte olacağı kadına güvenmesi gerekir.

100 % dogru

kesinlikle katılıyorum.. inşallah şu sadakat yönü de öyledir arkadaşlar. ben de oğlağım .. ikimizin de cinsel isteği aynı seviyede. ama bazen düşünüyorum sadece seks mi istiyor yoksa duygusallıkta mı.. ikisini de barındırıyor olabilir mi acaba..?

bende boga burcuyum ama vajinismusum ilginç deglmi?sekse düşkünm ama korkuyorum

X