Nişanlımın facebook'ta arattığı isimler..

bende geçmişte görmüştüm eşimin eski sevgililerini arattırdığını :KK47: profiline falan bakmış.ah ulen ahhh bu erkekler yok mu bu erkekler. bende eski sevgilimi arattırdım madem öyle diye oh iyi olsun (sanki haberi olduda :KK52: )

bende geçmişte görmüştüm eşimin eski sevgililerini arattırdığını :KK47: profiline falan bakmış.ah ulen ahhh bu erkekler yok mu bu erkekler. bende eski sevgilimi arattırdım madem öyle diye oh iyi olsun (sanki haberi olduda :KK52: )

Bazen ben de eski sevgililerimi aratıyorum facede :KK53:

Ben şimdi mutlu mesudum onlar napıyo acaba diye merak ediyorum yani

:KK53:

benimde sevgilim eski sevgilisini aratmış kendi arkadaşlarını ve şirkette çalştı bi kaç kızı daha herneyse hpsni kabul ediyor ama o eski sevgilisini kabul etmiyor bunnun böle oldunuda bilmiyormuş yakalandı yalvardı yemin etti ağladı diz çöktü ama ben inanmadım kardeşim yaptı diyor sürekli .nasıl olabilir ya aklım almıyor

açıkçası bazen bende alakasız gereksiz isimlere bakıyorum:) can sıkıntısı yada merak... bu kesinlikle aldatma kanıtı değildir... sana davranışlarında bir olumsuzluk bir soğukluk varsa ancak şüphelenebilirsin belki......

X