Nişanlımın facebook'ta arattığı isimler..

SaviorAngel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2012
1.083
37
Az önce nişanlımın profilinden kimleri arattığına baktım.(nişanlım askerde) ilk basta birkaç erkek ismi aratmış (1 tanesi dışında diğerlerini tanımıyorum) sonra beni aratmış daha sonrada isimlerini hiç duymadığım tanımadığım 3 kız ismi aratmış. tam ben bunlara bakmışken beni aradı. konustuk sesin durgun falan dedi bende şu şu isimler kim dedim tanımıyorum nerden cıktı ne alaka dedi. sonra facebookta aratmıssın deyince hayır aratmadım ve tanımıyorum dedi.. bende inanmıyorum sana dedim.. sonra o arattıgı erkek isimleride söyledim tanımıyorum aratmadım dedi. ha ben telefonu komutana vermiştim şifrelerim otomatik o aratmıstır kendi profili sanıp dedi. ben yine inanmadım, inanmıyorum dedim.. oda dur bak sana komutanın imzaladığı kağıdın resmini çekip gönderiyorum ister inan ister inanma dedi. çekmiş göndermiş

ama komutan onun face hesabından girip neden ilk kendi ismini aratsın ? sonra baska erkek, sonra ben, sonra nişanlımın arkadaşı (ben tanıyorum), daha sonrada 3 kız ismini neden aratsın aramalar arasında genelde 1 dk var.. ve bana sinirli sinirli konustu bagırdı..

Yardımcı olun lütfen beynim ve vucudüm uyustu durdu sanki..:KK43:

Takılma canım benim belki daha önce olmuştur aratmış derken şu facebook da ara kısmında çıkan isimleri diyorsun değil mi:26:.Bende de alakasız isimler var hemde aratmadım tanımam etmem yine var.

Gerçekten bilmiyordur.Hiç bu kadar üzülecek bir şey yok.

Facebook'ta isim aratma nasıl oluyor canım ya belki yanlış bilgilendirmedir ben böyle bişey yok diye biliyorum ama varsa da yani belki de sevgilin doğru söylüyordur.
Ayrıca şu fcae için birbirinizi yemeyin bu face de ya şifre olayların girmeyin didiklemeyin yani ne yapmış ne etmiş cidden ilişkide sorunlar çıkartıyor sizde de pürüz çıkmış mesela yani kırıyorsunuz birbirinizi bir face yüzünden yanlış mıyım ?

facebookta arattığı isimlere nasıl baktın canım bize de öğretirmisn

Eğer şifresini biliyorsan giriş yap profilde sağda hareketler dökümü var ona tıkla yine sağda gönderiler ve uygulamalar var onu tümü yapıyorsun görüyorsun. inşallah sende kötü şeyler görmezsin :KK43:

Takılma canım benim belki daha önce olmuştur aratmış derken şu facebook da ara kısmında çıkan isimleri diyorsun değil mi:26:.Bende de alakasız isimler var hemde aratmadım tanımam etmem yine var.

Gerçekten bilmiyordur.Hiç bu kadar üzülecek bir şey yok.

Benimkinde neden saçma isimler yok zeynom :KK43: üzülmemek elde değil..

bazen listede olan kisilere bakmak istenildiignde arama yerine ism yazilabliyor

yani ben genelde öyle yapiyor kendi listemdede olsa öyle yaptiigm oluyor...

saatleri zaten görülüyor ve sadece en son ayi gösteriyor yani o zamanlar nete girme saatimi bakarsin

ama takilacak abirsey yok yani belki kiz isimleri arkadaslarinin birseyidir meraktan bakmistir

Son düzenleme:
Facebook'ta isim aratma nasıl oluyor canım ya belki yanlış bilgilendirmedir ben böyle bişey yok diye biliyorum ama varsa da yani belki de sevgilin doğru söylüyordur.
Ayrıca şu fcae için birbirinizi yemeyin bu face de ya şifre olayların girmeyin didiklemeyin yani ne yapmış ne etmiş cidden ilişkide sorunlar çıkartıyor sizde de pürüz çıkmış mesela yani kırıyorsunuz birbirinizi bir face yüzünden yanlış mıyım ?

Doğru bizimde hesabımız donuktu ama askere gidince arkdaşları eklemek icin actı bende actım.. sonuc bu.. şimdide hesabını dondurmuş yine

Benimkinde neden saçma isimler yok zeynom :KK43: üzülmemek elde değil..

Sen nişanlına güvenmiyormusun canım benim.Belki merak ettiği bir şeye baktı yada bilmiyorum çok şey olabilir.

Bunun altında kötü bir şey arayıp kendini bu kadar üzme.Uzaktasınız hele sizin durum dahada özel değil şehirler ülkeler var aranızda.

Doğru bizimde hesabımız donuktu ama askere gidince arkdaşları eklemek icin actı bende actım.. sonuc bu.. şimdide hesabını dondurmuş yine

Anladım canım.Yine de inşallah aranız düzelir kısa zaman da.Bu sorunu da çözersiniz umarım.

evet girme saatine baktım öğlen girmiş. ve ben bu konuyu acmadan önce bugün öğlen nete girdim ama acık değildin dedi.. sonra ben konuyu actım isimleri söyledim tanımıyorum oldu.. sonra komutan girmiş oldu. komutan girse neden ilk bas kendi ismini soyismini aratsın.. sonra neden beni aratsın

Belkı dogrudur askerde nerden fırsat bulacakta facaye gırecek
sen bunları sorunca hemen mı? Cvp verdı yoksa duraklayıp kekeleyerek mı? Cvp verdı bunlar onemlı

evet girme saatine baktım öğlen girmiş. ve ben bu konuyu acmadan önce bugün öğlen nete girdim ama acık değildin dedi.. sonra ben konuyu actım isimleri söyledim tanımıyorum oldu.. sonra komutan girmiş oldu. komutan girse neden ilk bas kendi ismini soyismini aratsın.. sonra neden beni aratsın

canim kendi isimini bilemeyecem ama seninki söyle olabilir mesela üste o ara yeri yaziyor senin sayfana bakacak bas harfine bile bassa senin isim komple cikiyor ya oradan secmistir...

yani ben öyle kullaniliyorum..

ama varya erkeklerin ilk soyledigi su ben yapmadım bilmiyorumki :KK31: hepsimi aynı olur ya..
sende takılma buna cok illa altından birsey cıkıcak diye birsey yok belki tepki gosterceginden korktugu icinde ben aratmadım demistir yada dedigi gibi komutanı kendi hesabı sanmıstır

Belkı dogrudur askerde nerden fırsat bulacakta facaye gırecek
sen bunları sorunca hemen mı? Cvp verdı yoksa duraklayıp kekeleyerek mı? Cvp verdı bunlar onemlı

Hemen cevap verdi ama basta bugün öğlen girdim nete baktım sen yoktun dedi.. sonra isimleri sayınca komutandaydı dedi neden bastan söylemedin dedim unuttum dedi.

Kötü bir şey düşünme bence yani senin tepkinden çekinceği için böyle demiş olabilir belkide gerçekten tanımıyordur doğrudur.

Sen birden sorunca tepkinden çekindi salladı durdu en sonunda komutan diye saçmaladı.

Fakat yine diyorum merakındandır ne bileyim birinimi merak etti.Biri bi şey dedi ona mı baktı

Şimdi aklıma geldi,bizde de askerdeyken böyle bir şey olmuştu.Kızın birini aratmıştı.

Sordum nedir ne değildir diye.Arkadaşı onun facesinden nişanlısını aratmış.Ne alaka bilmiyorum.İlk duyduğunda inandırıcı gelmiyor insana.

Gitsin kendi facesinden aratsın değil mi ama faceye giriş parayla değilya çok takmadım o olaya.

Bir gün o kızın yanında nişanlısıyla fotosunu görünce ne kadar da masum olduğunu anladım:KK1:

Belki sizde de böyle bir şey olmuştur olmayacak değil yani

evet bakmış olabilir,
arkadaşım bi insanı sürekli kontrol altına alamazsın
bakarsa başkasının facinden de bakar böyle şeylere takılma,
arada bende başkalarına bakıyorum bu aldatmak falan değil, azıcık güvnin karşınızdakine
tabi önce kendinizee

X