Prof.Dr. Mehmet Ünal a pitozis göz kapağı düşüklüğü ameliyatı yaptıranlar.YARDIM EDİN

kota

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
39
0
Arkadaşlar genel anesteziyle oglumu 3-4 ay sonra (4 yasını doldurcak)göz kapağı ameliyatı yaptırmayı dusünüyorum prof.dr mehmet ünal hocaya ankarada dunya göz de...bu ameliyatı olan kişiler ameliyat hakkında bilgiler verirmisiniz doktorumuza guveniyorum biçok doktordan ismini duydum kendiyled e gorustum fakat yınede yavrum cok kucuk neyle karsılasıcam bilmek istiyorum uzun surermi,tek gözden olucak,cok agrısı olurmu?morarırmı,şişlikleri cok uzun surermi?canı cok yanarmı?yardımcı olurmusunuz.bu doktora ameliyat olan varsa ozellikle bekliyorum cevaplarınızı..

hiçkimse mi bir yorum yapmıcak.........en azından bu ameliytı yaşayanlar tecrubelerini yazsalar:KK43:((((

Merhaba benim kızım 2.5 yaşında 2012 aralıkta ameliyat oldu mehmet bey yaptı çok iyi bir doktor kolay kolay öteki göze eşit yapan yok mehmet ünal eşit yaptı ama takılan askı biraz sarktı 3 ay sonra yine kaldıracak doktor çok üzülüyorum nolur dertleşelim

benim kızım 2008 yılında 4 aylıkken gazi hastanesi doç. dr. onur konuk tarafından ameliyat edildi ve biz çok memnun kaldık. her 2 gözü eşitlemeyi başardı doktorumuz ama kızım şu anda 5 yaşına girmek üzere ve göz kapağı sarktı biraz yine doktora gitmemiz gerek.. görmesini engellemediği sürece problem etmiyorum ben ama yinede kontrol ettirmem lazım..

Benim kızımın gözüde sarktı 2.ameliyattan sonra bi daha sarkma olmaz diyolar ama dogrumu doktora sormak lazım şimdi 2.5 yaşında tam farkında degil büyüyünce psikolojisini etkilermi sizce

ben 23 yasındayım ve 2 kere Mehmet beye aynı ameliyatı oldum ama hala sorularım var acaba daha iyi olabilirmiydi diye sizde sonucları bıldırımısınız acaba

Benim oğlumun iki gözünde kapak dusukluyu var bu ameliyatı olmuş arkadaşlar varsa lutfen özelden baba mesaj yazarsa çok sevinirim tekke

ben 23 yasındayım ve 2 kere Mehmet beye aynı ameliyatı oldum ama hala sorularım var acaba daha iyi olabilirmiydi diye sizde sonucları bıldırımısınız acaba
Merhaba ben de ameliyat gecirdim goz kapagimdan benim de sarkma oldu gibi yani goz kapagiyla kirpik arasindaki mesafe azaldi esitlik gidiyor gibi. Siz doktorunuzdan memnunmuusunuz

X