Eşim napmaya çalışıyor?

bazen erkekler ince düşünemez.belki düşünemedi dalgınlığına geldi öyle söyledi.bu kadar fevri olmasaydınız keşke.gelince sakin konuşun.kavga etmeyin ve de eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmeyin derim ben.
sana katılıyorum ... kocanan sahıp cık aklına baska baska seyler sokma sonra uzulen sen olursun o kadın arkadasından da uzak dur bence...

Kızlar konu eski ama boyka sonunu getirmedi.
Özetle hatırladığım ,akşam yemeğine kızı ve sevgilisini çağırdı. Kızı ,eşiyle yüzleştirdi.Tüm yalanlar ortaya döküldü. Kadın sinirle evden gitti.
Boyka sonrasını paylaşmadı.(çok eksik oldu ama bu saatte aklımda bu kadar kalmış)
Bizlerde merak ediyoruz ama gelmedi bir daha.

Bu arada konu sahibi çok zeki ve bütün şüpheleri doğru çıktı.

Son düzenleme:
Hımm :KK14: keşke okumasaydım şimdi bende merak ettim..hem 4 ayda dolmuş avukatın söylediği..naptı acaba..:26:

ne kadar uzun zaman oldu... bu konuya geçte kalmış olsam cevap vermek istedim. önce en merak edilen soru boşandık mı? hayır boşanmadık arkadaşlar 6 yıl olacak neredeyse hala evliyiz. o kadar çok şey yaşandı ki. çok kararlıydım bitirmiştim herşeyi ama eşimin babası kalp krizi geçirdi ve yoğun bakıma kaldırıldı.( bunun tabi bizimle ilgisi yok) babası yoğun bakımdayken eşim trafik kazası geçirdi 1 ay hastanede 2 ay evde yattı. çok zor süreçler yaşadık. üst üste gelen hastalıklar,maddi krizler,kötü haberler kendi derdimizi unutturdu ve biz garip bir şekilde birbirimize sarıldık. ve bu konuyu bir daha hiç açmadık (aslında bu yalan arada aklıma gelince laf sokmuyor değilim).mutlu giden bir evliliğimiz var. henüz bir çocuk sahibi olamadık ama yeni yeni düşünmeye de başladık. bu konuda bana destek olan herkese geç kalmış bir teşekkür bu ama KENDİMİ AKILLI,GÜÇLÜ VE İYİ HİSSETMEMİ SAĞLAYAN YORUMLARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

X