Eşim napmaya çalışıyor?

Vay be helal olsun ben senin gibi sakin durup, birde özür dileyemezdim, cidden cok dirayetliymissin,
bakalim yarin ne olcak cok merak ediyorum,
ama ikiside celiskili konustuguna göre ya ikisinden biri yalan söylüyor,
yada ikiside yalan söylüyor
utanmaz ahlaksizlar

böyle şeyleri gördukçe artık kımseyle arkadaş olamıycaz sanırım inşallah aralarında bişi yoktur

çok kötüyüm çok hemde.içim o kadar çok acıyor ki.nefes alamıyorummm. Bunun kuşkusu bile çok kötü çok hemde.eşim beni aldattı ya da buna yeltendi ortada kesinlikle birşey var duygusal anlamda yaptığı bir ihanet olduğuna eminim ben ya içten içe kuduruyorum kadın hisseder derler ya gerçekten öyle karşımda konuştuklarını hareketlerini ah bir görseydiniz bunu söylemek için tanımanız bile gerekmezdi. Sen birde bana sor nasıldım.hafta sonuna kadar bekleyemezdim yarın olması çok iyi oldu. Bugün salonda yatıcam tv izlerken uyuyakalmışım der geçerim tahamülüm yok çünkü. Ya ben şimdi onun arkasından iş çeviriyorum ya kendimi çok acayip hissediyorum acaba dedim o da benim arkamdan iş çevirirken benim gibi hissediyormuydu. Ben ondan özür dilerken benim ne kadar aptal olduğuma acıyordu belkide içten içe. Ama beni aptal yerine koyabilmeyi düşünebilicek kadar aptal olduklarını yarın öğrenicekler.

çok kötüyüm çok hemde.içim o kadar çok acıyor ki.nefes alamıyorummm. Bunun kuşkusu bile çok kötü çok hemde.eşim beni aldattı ya da buna yeltendi ortada kesinlikle birşey var duygusal anlamda yaptığı bir ihanet olduğuna eminim ben ya içten içe kuduruyorum kadın hisseder derler ya gerçekten öyle karşımda konuştuklarını hareketlerini ah bir görseydiniz bunu söylemek için tanımanız bile gerekmezdi. Sen birde bana sor nasıldım.hafta sonuna kadar bekleyemezdim yarın olması çok iyi oldu. Bugün salonda yatıcam tv izlerken uyuyakalmışım der geçerim tahamülüm yok çünkü. Ya ben şimdi onun arkasından iş çeviriyorum ya kendimi çok acayip hissediyorum acaba dedim o da benim arkamdan iş çevirirken benim gibi hissediyormuydu. Ben ondan özür dilerken benim ne kadar aptal olduğuma acıyordu belkide içten içe. Ama beni aptal yerine koyabilmeyi düşünebilicek kadar aptal olduklarını yarın öğrenicekler.

Yarın sen davet ettin bu şahsı ama amacın ne?yani napıcaksın?ne yapmayı düşünüyorsun?yada nerden anlamayı düşünüyorsun aralarında bişey olup olmadığını,sonuçta sana açık verceklerini sanmıyorum...sen nerden ne çıkarıpta eşinin yüzüne bunu vuracaksın ki?inş hakkında herşeyin hayırlısı olur,inşş herkesin aklına geldiği şeye eşin yeltenmemiştir.

yarın sen davet ettin bu şahsı ama amacın ne?yani napıcaksın?ne yapmayı düşünüyorsun?yada nerden anlamayı düşünüyorsun aralarında bişey olup olmadığını,sonuçta sana açık verceklerini sanmıyorum...sen nerden ne çıkarıpta eşinin yüzüne bunu vuracaksın ki?inş hakkında herşeyin hayırlısı olur,inşş herkesin aklına geldiği şeye eşin yeltenmemiştir.

yorumların hepsini okudunmu bilmiyorum bana söyledikleri bariz çelişkili şeyler var. Bunu ikisi yanyanayken sormayı planlıyorum bak neleri öğrenicem.
1) dün yemeği kaçırmışsın diyerek sevgilisine atıcam konuyu.(kızın sevgilisi ondan habersiz bir yere gitmesine izin vermez heleki eşimin evrak getirdiğini iddaa ettiği çocukla asla izin vermez daha öncede izin vermemişti)

2) telefonunu kaybetmişde benim numaramı istemiş bayadır görüşemiyoruz falan diyince bende davet etmek istedim diycem.( bakalım telefonunu kaybettimi gerçekten ha birde dakikası olmadığından eşiminkini istemişde diye ekleyebilirim)

3) ya benim eşimde evrak getirmeye gitmiş öyle karılaşmışlar diycem. ( eşim arkadaşı davet ettiği için gitmişti, kızda evrak getirmek için geldi diyor ya da bu gerçekten bir karşılaşmamıydı )

kızı bilemem ama sanki eşinizin bi suçu yok gibi ama kadın beyni işte bazen bende neler neler düşünüyorum ortada hiç bişey yokken neler kuruyorum :KK1: yarın ola hayrola bakalım yemekte neler olucak :18::18:

yorumların hepsini okudunmu bilmiyorum bana söyledikleri bariz çelişkili şeyler var. Bunu ikisi yanyanayken sormayı planlıyorum bak neleri öğrenicem.
1) dün yemeği kaçırmışsın diyerek sevgilisine atıcam konuyu.(kızın sevgilisi ondan habersiz bir yere gitmesine izin vermez heleki eşimin evrak getirdiğini iddaa ettiği çocukla asla izin vermez daha öncede izin vermemişti)

2) telefonunu kaybetmişde benim numaramı istemiş bayadır görüşemiyoruz falan diyince bende davet etmek istedim diycem.( bakalım telefonunu kaybettimi gerçekten ha birde dakikası olmadığından eşiminkini istemişde diye ekleyebilirim)

3) ya benim eşimde evrak getirmeye gitmiş öyle karılaşmışlar diycem. ( eşim arkadaşı davet ettiği için gitmişti, kızda evrak getirmek için geldi diyor ya da bu gerçekten bir karşılaşmamıydı )

Bence aynen bu sekilde güle oynaya kivira kivira sor bunlari, belirt yani sorma daha dogrusu, konusunca laf arasi gibi söyleyiver,
ee herkes böyle yapmiyormu azcikta biz yapalim dimi,
bakalim kizarip bozaracaklarmi
hem orda itiraf etmeseler bile,
sevgilisi anliyacaktir, eger dakikasi felanda bitmediyse, yalani ortaya nasilsa cikar dimi

yani onları yüzleştirceksin..bakalım o anda onlar nasıl cevap verecekler sana,mantıklı geldi banada...sinirlenmeden bunu yapıyor olman çok büyük bir başarı..biz kadınlar genelde öfkemize yenik düşeriz...ama bu taktikte akıllıcaymış :KK34:

bence aynen bu sekilde güle oynaya kivira kivira sor bunlari, belirt yani sorma daha dogrusu, konusunca laf arasi gibi söyleyiver,
ee herkes böyle yapmiyormu azcikta biz yapalim dimi,
bakalim kizarip bozaracaklarmi
hem orda itiraf etmeseler bile,
sevgilisi anliyacaktir, eger dakikasi felanda bitmediyse, yalani ortaya nasilsa cikar dimi

hayatım dakikası falan bitmiş değil çünkü ben bugün konuşurken kız dedi bana dakikam yok sadece turkcelle olduğu için eşinin şirket hattını istedim dedi benle konuşurken biri aradı onun teli arkadaş arıyor ben konuşıyım arıyı seeni dedi kendi telinden aradı beni. Yalan yani anladın mı o kadar aptalki 4 dakkika önce söylediği yalanı unutuyor.

hayatım dakikası falan bitmiş değil çünkü ben bugün konuşurken kız dedi bana dakikam yok sadece turkcelle olduğu için eşinin şirket hattını istedim dedi benle konuşurken biri aradı onun teli arkadaş arıyor ben konuşıyım arıyı seeni dedi kendi telinden aradı beni. Yalan yani anladın mı o kadar aptalki 4 dakkika önce söylediği yalanı unutuyor.

Canim biliyorum yalan söyledigini, dakikasi bitmis olsaydi seni nasil arasin ?
ama iste sevgilinin yanindada belirtte bunu, oda anlasin o sevgilisi olacak kadinin yalan söyledigini,
sirf esini arayabilmek icin hemde

Zaman hiç geçmiyor şimdi. Bir tarafım yarın gelmesin derken bir yanım deli gibi o anı bekliyor. Neler olucak inan hiç kestiremiyorum. Daha ne kadar sabırlı olucam bilemiyorum. Kendi sabrıma şaşıyorum gerçekten insana evlilik kendini tanımasını sağlarmış ya çok doğru kednimle yeniden tanışmış gibiyim ilk kez yaşanan bir durum ve bu benim ilk tepkilerim. Sonunu bilmiyorum.... şuan tek bildiğim içim acıyor ya resmen. Inan bana canım yanıyor çok acıttı bu beni. Içerde bir zebani yatıyor.

Zaman hiç geçmiyor şimdi. Bir tarafım yarın gelmesin derken bir yanım deli gibi o anı bekliyor. Neler olucak inan hiç kestiremiyorum. Daha ne kadar sabırlı olucam bilemiyorum. Kendi sabrıma şaşıyorum gerçekten insana evlilik kendini tanımasını sağlarmış ya çok doğru kednimle yeniden tanışmış gibiyim ilk kez yaşanan bir durum ve bu benim ilk tepkilerim. Sonunu bilmiyorum.... şuan tek bildiğim içim acıyor ya resmen. Inan bana canım yanıyor çok acıttı bu beni. Içerde bir zebani yatıyor.

Insallah esin masumdur bunu gönülden diliyorum :KK50:
yeter artik erkeklerin aldattigi, yeter artik kadinlarin canini yaktiklari,
yetmedimi ya

kızlar ne günlere kaldık bende cok arkadas kazıgı yedim aman cok dikkat edin gerekiyosa kimseyle samimi olmayın ve eşinizide kimseyle tanıstırmayın ben öle yapıyorum kafam rahat

Umarım eşiniz masumdur ve olay büyük bir yanlış anlaşılmadan / abartıdan ibarettir.

Bütün yazılanları okudum, ortada büyük çelişkiler var, o kadının yalanları da bariz. Ama umarım eşinizin acısından bir yanlış anlaşılma söz konusudur.

Siz yarın yine sakin sakin sorun, yüzleştirin, zaten anlarsınız, ama bir de eşinizin masum olabilme ihtimalini de düşünün. Sonra aranız bozulmasın. olay "bana güvenmiyor musun" lara gelmesin..

haberlerinizi bekliyoruz

way beee dedektif gibisiniz ben olsam hiç anlamam böyle şeyleri çok ilginç konu sahibi arkadaşım umarım eşiniz yalan söylemiyordur ve umarım o kızın tuzağıdır bunlar yarını bende merakla bekliyorum...

Anlaşmak için uğraşma. Samimi söylüyorum ne kadar uğraşırsan üstüne sıçrıyor, izi kalıyor. Binbir emekle yaptığım yuvamdan sadece bavulumu alıp cıktım ben, aldığım eşyaları falan da alacaktım vazgectim. Sadece kıyafetlerimi aldım. Kafam ağrımasın anlaşmalı boşanalım dedim bir gün tamam dedi ertesi gün hayır dedi, senle mi uğraşıcam dedim gittim actım davayı. Gerçi boşanamadık o ayrı mesele ama en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

Sizin aşk hikayenizi okumuştum, nasıl da güzel anlatmıştınız her şeyi. Çok üzüldüm...:KK50:

Umarım düşündüğünüz gibi bir şey çıkmaz. Dilerim her şeyin mantıklı bir açıklaması olur.

boyka sankin kalışına hayret ve tebrik ediyorum ama en iyisi bu zaten.
aptala yattığın sürece onlar daha dikkatsiz davranacaklar ve açık verecekler.
anladığını bilseler işler daha değişik boyut kazanırdı...

umarım ortada sadece senin ve bizim evhamımız vardır, ve sadece yanlış anlaşılmalardan ibarettir. :KK50:

boyka ; umarım herşeyin mantıklı bir açıklaması vardır .:KK31::KK31:

dediğin doğru kadınlar hisseder. ve eşinin birşeyler sakladığı apaçık.

soğukkanlılığını bozmama gücü versin sana Allah.

beklemek zor , gerçeklerler yüzleşmeye güç bulmak daha da zor.

inşallah bizler ve sen yanılıyoruzdur. hakkında hayırlısı olsun.

ayrıca o kız ne kadar rol yapsa da eşinin yapabileceğini sanmıyorum akşama.:KK31:

Aynen düşündüğüm gibi kendi kendine aynı şeyleri anlatmaya başladı hala kendini savunuyor. O anlattı ben dinledim sonra ona dedim ki ''kendimden çok utanıyorum senin için ve arkadaşım için ne kadar yanlış şeyler düşünmüşüm.özür dilerim senden.beni anla lütfen sabahtan akşama kadar iş yerinde çok bunalıyorum çok gergindim ve üstüne de bu olunca şuhursuzca şeyler düşündüğüm için beni affet. Boşu boşuna o kızında günahına girdim hafta sonu bize yemeğe gelsin mi?dedim. Ne gerek var dedi ,(ya içten içe nasıl kudurduğumu anlatamam.) '' vicdanen kendimi rahatlatmak istiyorum. Istersen sen sevgilisinide ara birlikte yemeğe gelsinler hem beraber eğlenceli birşeyler yapar kafa dağıtırız'' dedim. Isteksiz isteksiz tamam dedi konuşurum yarın şirkette dedi. şimdi telefonla arayıp sorsana dedim.oflana puflana aradı, çocuğun hafta sonu işi varmış bende o zaman yarın gelsinler zaten görüşemedik bayadır özledik birbirimizi ''dedim. Tamam dediler. Yarın akşam gelicekler ve düğüm çözülecek.

gercek bıan once acıga cıkar umarım

X