Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Burcu Ve Cinsellik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
Aşka olan düşkünlüğü sonucu cinselliği de paylaşmaya önem veren bir burçtur. Çekici bireyler olan Teraziler bu özelliklerini karşı cinsi etkilemek için kullanırlar. Seks yapacakları mekana çok önem verirler. En önemli özelliği olan dengede yaşama felsefesini cinsellik sırasında da kullanır. Aceleci ve saldırganca sevişen biri Teraziler için iticidir. Sosyal paylaşıma önem verdiği için cinselliği yaşamadan önce partneri ile bir şeyler paylaşmak ister. Aşk defteri oldukça kabarıktır.

Kadın: Dengede yaşamayı sevdiğinden partnerinin de her açıdan dengeli olmasını bekler. Güzelliğe, zerafete ve çekiciliğe çok önem verirler. Onlar için seks estetik bir ortamda olmalıdır. Çok zarif, narin bayanlardır. Partnerinde de bu özellikleri arar. Cazibeli, stil sahibi, bakımlı ve nazik erkekler onlar için idealdir. Yatakta, partnerinin şefkatli ve ilgi dolu davranmasını ister. Düzensiz bir oda tüm keyfini kaçırır. Argo ve ahlaksız konuşmalardan kesinlikle hoşlanmaz. Gece sevişmeye bayılır. Yatakta aktif rol üstlenmeyi severler. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan erkeklerle beraber olmayı tercih ederler.

Erkek: Bu burcun erkekleri için kendine hayran ve hatta aşık ibaresini kullanmak yanlış olmaz. Centilmen, kurnaz ve çekicidirler. Terazi bayanı gibi o da uyuma çok önem verir. Hayatındaki her şeyin dengeli olması çok önemlidir. Güzel kadınlarla sevişmek ister. Aksi taktirde karanlıkta sevişmeyi tercih ederler. Entelektüel, klas, duyarlı, zarif ve güzel kadınlardan hoşlanırlar. Flörtçü kadınlara bayılır. İlişkisinin monotonlaşması ve heyecanını yitirmesi en büyük kabusudur. Sürekli heyecanını ayakta tutacak kadınlar arar. Yatakta aktif rol üstlenmeyi severler.

.

Kadın için yazdıklarına katılıyorum elifim.Sonuç vermesi içinse karşı cinsin ona uygun olması şart.Ama bunlar önceden bilinmiyor malesef....Bilindikten sonra değişimi söz konusu olamıyor...

Benimde aşkım terazi :1hug:ve cok dogru yazdıklarınız a.s.

bende teraziyim bu konudaki fikirlerimi evlendikten sonra yazarım artık çünkü pek bir düşüncem yok şuan. :)

aynen katılıyorum tatlım. bukadar net açıklanır bi konu!
ama karşımızda bize uyum sağlıyacak erkek bulmak çok zor.
ben hala sevgilimi görmek istiyorum karşımda, ama o "ben senin kocanım" gibi dededen kalma davranıyor... uufffff!!! anlamıyo beniiiii

ten uyyumu dıştan albeni estetik gerçekten çok önemlidir saolun paylaşım için

çok doğru walla...her konuda estetiğe güzelliğe meraklıyız:))

X