Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu ve Cinsellik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
Yaşamında duyguların yeri büyük olan Balıklar için cinsellik de duygusallığın başka bir boyutudur. Aslında elde etmek istediği duyguların paylaşımıdır .Cinselliği ve bedensel paylaşımı bu amaçla kullanır. Minderler, çiçekler, mumlar, hafif müzik ve loş ışık Balıkların ideal ortamıdır. Soğukluk Balıklar için çekicidir ama şehvetten hoşlanmazlar. Zengin hayal dünyaları sayesinde çok fazla fantazi üretirler.

Kadın: Romantik, duygusal ve alıngan olan Balık kadını aşık olmadan seks yapamaz. Balık kadını fazlasıyla şehvetli bir dişi, içgüdüleri ve tepkileri güçlü bir kadındır. Seks onun ayaklarını yerden kesecek bir deneyimdir. Eşine karşı sevecen ve itaatkardır. Yumuşak mizaçlı ve itaatkar kadını oynarlar ama yine de cinsel açıdan yaramazlık yapmaya bayılırlar. Sevişirken sert hareketlerden, kaba davranışlardan hoşlanmazlar. Bir erkeği elde etmek için vücudunu kullanır. Balık kadınını elde etmek için durmadan ilgi ve sevgi gösterilmeli, sık sık sevildiği söylenmeli, aşkı için teşekkür etmeli, iniş çıkışlarına anlayış gösterilmelidir.

Erkek: Çok romantik ve duygusal olan bu erkekler çok çabuk aşık olur ve sık sık partner değiştirirler. Cinsel anlamda uyarılması için güzel bir yemek, içki ve hoş bir müzik yeter. Uzun süreli ilişkiler aradığından tek gecelik ilişkiler ona göre değildir. Ayrıca çok sevecen ve iyi bir aşık olmasına karşın sadık değildir. Balık erkeği şehvetli, akıllı ve alışılmadık bir şekilde yaratıcıdır. Birinci sınıf şeyleri sever. Balık erkeği için seks samimi ve mutluluk verici bir zevktir. Aydınlıkta sevişmeye bayılırlar. Yatakta kontrolün kadında olması hoşuna gider. Bir kadının onu elde etmesi için ona olan sevgisini göstermesi, sık sık sevdiğini söylemesi gerekir.

hadı ya balık erkeklerı sadık degıl ha yedım ayvayı desene ahh beya

ama ben ve esım ıkımızde balıgız demek esıme guvenmemem gerekıyoo ha aklımda olsunn

aman kıss zor işim valla desene her balık burcuda aldatır diye bişey var mı ki:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

balık burcu we cinselllikle ilgili yazdığın şey çok hoşuma gitti tamamen benii anlatıoo tam benimm gibii

Balik Erkeği Harika Cinsel Partner çok Güçlü Oluyor Bu Yüzden Demekki Sürekli Kollamak Gerek

balık kadını gerçekten çok şehvetli oluyor.ve aynı zamanda eşine ve evine tapıyor sanki.......

bende baligim ama esime ve evime tapmiyorum balik en son burc oldugundan bütün burclardan azar azar bulundurur icinde bir balik seviyorsaniz onu mutlu etmeye bakin yoksaaaaaa..........

aşkımla ben balığızzz bi bana sadık kalmasın gözlerini oyarım onuuuunnnn :)))

evet balik kadinlari azcik ayran gonulludur birsey yaptigi yok ama ayran gonullu atesi cabuk sonen cinsten

X