Saç Rengi ve Saç Boyama Hülya avşar'ın saç rengi (RESİMLİİİ)

uyuzsirine

İzmir'e Aşık...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
1.192
23
sırf saç rengini çözebilmek için yetenek sizsiniz ve o ses türkiye'yi takip ediyorum :) uçlarında sarı ışıltılar var çok hoşuma gitti.

$Hulyadan-erkek-gafi-.jpg $14 11 2011 merve.avi_000046760 copy.jpg $757813.jpg $14 11 2011 merve.avi_000058040 copy.jpg $14 11 2011 merve.avi_000044000 copy.jpg $hlyaavarost000000000000.jpg

Son düzenleme:
bende beğeniyorum esmer ve koyu buğday tenli hanımlara gidecek bir ton..
hulya_avsar-sa%C3%A7-r-engi.gif

kumral zemine yapılmış balyajlar varmış..kuaför sitesinde okudum, bu fotoya yorumdu..

kumral zemine yapılmış balyajlar varmış..kuaför sitesinde okudum, bu fotoya yorumdu..

evet esmerlere yakısıyor ama ben sarısınım daha dogrusu beyaz tenliyim. sarı saclarımı kızıla boyattım şimdi acık renklere dönmek için çırpınıyorum... kuaföre göstersek direk aynı rengi cıkartır mı ki :S

işini iyi bilen, tecrübeli kuaför ise,fotoyu gösterirsen yapar..
gerçi ben fotoyla gittim ama beceremediler :KK35:
aynen bu tarz bişeyler istiyordum, saçlarım açıcıyı yedi ,röfleyi ,balyajı yedi
3-4 boyamada ancak bişeye benzedi ama saç yıprandı:KK76:

bu kadın benim güzellik anlayışıma girmiyor ya
o yüzden saçları falan da görmüyor gözüm.
onun için böyle düşünen bir tek ben miyim acaba:26:

Bu saç kesimini beğeniyorum, Hülya Avşar diye değil, genel anlamda, iyi oldu paylaştığınız dursun kuaföre gösteririm :KK70::KK70:

Bu saç kesimini beğeniyorum, Hülya Avşar diye değil, genel anlamda, iyi oldu paylaştığınız dursun kuaföre gösteririm :KK70::KK70:

ben sadece naçizane yorumumu belirtmek istedim tek miyim bu konuda diye.:KK1:
konuyu amacından saptırmak icin degildi :KK31:

canım bizde hülya fanı değiliz, saç tonu, ışıltılarının tonu güzel..
bende şımarık buluyorum kendisini:KK33:

bu kadın benim güzellik anlayışıma girmiyor ya
o yüzden saçları falan da görmüyor gözüm.
onun için böyle düşünen bir tek ben miyim acaba:26:

zevkler renkler tartışılmaz derler ya işte ben çok begeniyorum kendisini. ama dediğinde haklısın canım insan birini sevmeyince saçını bırak adını bile görmezden geliyor:)

çağla aslında güzel kadın ama saç rengi tenine göre çok açık tam bi çingene gibi duruyor bence. belki 1 ton koyu bi karamel yapsa bbayılırdım kendisine
çagla hakıkatten çingene gibi kımse o kadına solemıomu acaba o kdr solaryuma bosa para yatırma dıe ama ınan son sac rengıne bayıldım bende super dururdu eger o rengı tutturacak kuafor bulsam boyatırdım saclarımı

ben hülya avşarın saç rengini çok beğeniyorum uçları parıldıyor ya nasıl yapıyorlar merak ediyorum.
kısa saçlı resimindeki kesimide çok güzel eğer saçımı kestirirsem o şekilde kestireceğim
kadın güzel bence bir ara saçını koyu kestaneye boyatmıştı o renk de yakışmıştı

Son düzenleme:
ben hülya avşarın saç rengini çok beğeniyorum uçları parıldıyor ya nasıl yapıyorlar merak ediyorum.
kısa saçlı resimindeki kesimide çok güzel eğer saçımı kestirirsem o şekilde kestireceğim
kadın güzel bence bir ara saçını koyu kestaneye boyatmıştı o renk de yakışmıştı

ne yapsa yakısıyor ama bu renk onu çok genç gösteriyor bence

X