bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

incir kürü ne kızlar ya?bu arada soğan kürü nasıl yapılıyor?soğan kürünü uygularken korunmakmı gerekiyor?
yarın doktora gideceğim dua edin kan değerlerim yükselmiş olsunda bende anne olayımmmm

Canım Sen doktoruna git inşaallah hayırlısı ile güzel sonuçlar al kür mür yapmana gerek kalmasın...
sonucunu burdan yaz ona göre uygulamalara başla...
inşaallah güzel haberler verirsin.

incir kürü ne kızlar ya?bu arada soğan kürü nasıl yapılıyor?soğan kürünü uygularken korunmakmı gerekiyor?
yarın doktora gideceğim dua edin kan değerlerim yükselmiş olsunda bende anne olayımmmm

incir kürünü tam olarak bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla regl gününden itibaren 7-8 tane inciri suda kaynatıyosun içiyosun..yumurtalarının çatlamasında yardımcı oluyımuş..ben tam aolarak yapamadım..
2 ay önce soğan kürü yaptım..beklediğimden 1 hafta erken geldi reglim:)
şimdi bal tarçın çörek otu yapıyorum 9.günüm yarın bitiyor..bakalım (pek umudum yok ama)

kızlar malesef benimde bu ay olmadı hem hayıt çayı ada çayı da içtim ek olarak ,ama bu ay da yapıcam inada bindirdim bu işi ,herkezde işe yarıyorsa elbet banada faydası olur diye düşünüyorum ,

kızlar malesef benimde bu ay olmadı hem hayıt çayı ada çayı da içtim ek olarak ,ama bu ay da yapıcam inada bindirdim bu işi ,herkezde işe yarıyorsa elbet banada faydası olur diye düşünüyorum ,

Arkadaşlar ben bu ay bal çörekotu yaptım yarın son gün şunu biliyorumki Rabbim vermek isterse hiçbir engel tanımıyor vermezssede sebep...
Her neyse diyeceğim o ki Ben Rabbimden istiyorum inşaallah verecektir ama bugün karar aldım inş bu ay yaptıklarım bir vesile oldu oldu olmadı ben artık uğraşmayacağım Herkese veren Mevlam elbet vakti gelince banada verecektir...
Zaten ben ilk bebeğime hamile olduğumdan haberim bile yoktu. eşim hep diyor uğraşma ilki nasıl olduysa buda olur diye.. hepimizin işi rast gelsin inşaallah ben inanıyorum hepimiz Anne olacağız. çünkü sığındığımız kapı Rahmeti cömertliği sınırsız bir kapı. hepyekün tevekkül diyorum :)
Hepinizi çok sevi,yorum dualarda buluşalım...

Arkadaşlar ben bu ay bal çörekotu yaptım yarın son gün şunu biliyorumki Rabbim vermek isterse hiçbir engel tanımıyor vermezssede sebep...
Her neyse diyeceğim o ki Ben Rabbimden istiyorum inşaallah verecektir ama bugün karar aldım inş bu ay yaptıklarım bir vesile oldu oldu olmadı ben artık uğraşmayacağım Herkese veren Mevlam elbet vakti gelince banada verecektir...
Zaten ben ilk bebeğime hamile olduğumdan haberim bile yoktu. eşim hep diyor uğraşma ilki nasıl olduysa buda olur diye.. hepimizin işi rast gelsin inşaallah ben inanıyorum hepimiz anne olacağız. çünkü sığındığımız kapı Rahmeti cömertliği sınırsız bir kapı. hepyekün tevekkül diyorum :)
Hepinizi çok sevi,yorum dualarda buluşalım...

Kızlar benim kür dün bitti Elhamdulillah..
Layle Fana Osaka arkadaşlar sizler ne alemdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor...
İnşaallah bu ay güzel gelişmelerden haberdar oluruz Selametle..

Kızlar benim kür dün bitti Elhamdulillah..
Layle Fana Osaka arkadaşlar sizler ne alemdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyor...
İnşaallah bu ay güzel gelişmelerden haberdar oluruz Selametle..

Canim ben heyecanla bat 5 ocak bekliyorummm :) insallah sonuc bekledigim gibi olur...

Canim ben heyecanla bat 5 ocak bekliyorummm :) insallah sonuc bekledigim gibi olur...

Maşaallah canım az kalmış benim 12 ocak
Varmı gebelik hisleri falan. yada kürün bir etkisini gördünmü yumurtlama zamanında.
Benim yumurtlama günlerim Rabbim hayırlısını versin cümlemize..

Maşaallah canım az kalmış benim 12 ocak
Varmı gebelik hisleri falan. yada kürün bir etkisini gördünmü yumurtlama zamanında.
Benim yumurtlama günlerim Rabbim hayırlısını versin cümlemize..

Son bir haftam kaldi ama zaman oyle yavas ilerliyoki :) kasik agrim oluyo arada ama kendimi cok kaptirmak istemiyorum.. haftaya ogrenicem zaten dusunmemeye calisiyorum ama ne mumkun :) hakkimizda hayirlisi...

Son bir haftam kaldi ama zaman oyle yavas ilerliyoki :) kasik agrim oluyo arada ama kendimi cok kaptirmak istemiyorum.. haftaya ogrenicem zaten dusunmemeye calisiyorum ama ne mumkun :) hakkimizda hayirlisi...

Yaaa anlayabiliyorum seniii..
Amin canım hepimiz için hayırlısı olsun. Keyfine bak kafanı yorma inşaallah olursa yorulacak çok yılların olacak. şimdinin keyfini çıkartmaya bak :)
Diyene bak yaaaaaa bide ben aynısını yapabilsem :)

doktora gittim taleesemi testi aldılar birde kan hücrelerimde problem çıktı onun sonucu bugün ama talesemininki taaa on gün sonra bu ayda boşa gitti dua edin bana...

merhaba kızlar.. aallah bağışlasın 6 aylık bir kızım var şuanda dünya tatlısı :)

daha önceden bir düşüğüm olmuştu. bebeşimin kalbinde aritmi problemi vardı iki gun sonrada kalbi durdu ve aldırmak zorunda kaldık

gençkızlığımdan beri adet düzensizliği çekiyorum evlenince zaman zaman devam etti. bir suru test doktor kontrolu ama bir neden bulamadılar. gebe kalmak içinde herhangi bir sağlıksız durum yoktu ne eşimde nede bende. şubat ayındaki düşükten agustos ayına kadar hiç bir neden olmamasına rağmen hamile kalmadım. ama bir yandanda araştımaya devam ettim. genç kızlığmda adet düzenlemek için senede bir kere soğan kurunu uygulardım ve cidden işe yarardı. ağustos ayında baktım olmıycak soğankuru yağmaya karar verdim yeniden. sonra kadınlar klubunde biraz araştırdım bal tarçın çörekotu kurune rastladım. uyguladım ve cidden o ay hamile kaldım. artık tesadüfmü dersiniz yoksa cidden işemi yaradı bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim.. sonuçta denemenin bir zararı olduğunu düşünmüyorum bu karışım insanın kışa girmeden önce vucut direncini bile arttırmak için yapıldığını olurmuş. bence denemekte yarar var kızlar. allah herkese hayırlı sağlıklı sıhhatlı bir evlat nasip etsin inşallah en kısa zamanda :KK70:

Kac gün yaptin günde kac kez yaptin , cörekotu normalmi yoksa dövdünmü onu ?

bende düsük yaptim ayni senin gibi bebegimin kalbi durdu, ve kürtaj oldum Nisandan beri bende de tik yok.

Uyguladigin sekli yazarsan sevinirim.

Okuduguma göre fazla yapilirsa kist mi ne yapiyormus bu kür dikkatli yapilmaliymis .

arkadaşlar bu kür bende alerji yaptı bıakmak zorunda kaldım sizce neden olmuş olabilir

Nasıl bir alerji canım Allah şifa versin. bende aç karnına yediğim için midemde ağrı oluyordu hemen üstüne birşeyler yiyordum geçiyordu ağrım. istersen incir kürünü dene oda çok faydalı.

Nasıl bir alerji canım Allah şifa versin. bende aç karnına yediğim için midemde ağrı oluyordu hemen üstüne birşeyler yiyordum geçiyordu ağrım. istersen incir kürünü dene oda çok faydalı.

karnımda küçük küçük kırmızı benekler oldu canım sivilce gibi. ben tok karnına alıyodum da canım bird c vit. almak zorundayım günde 1 kez bilmiyorum hangisinden kaynaklı ama ben küre bağladım, incir kürü nasıl oluyo faydalı mı

Son düzenleme:
karnımda küçük küçük kırmızı benekler oldu canım sivilce gibi. ben tok karnına alıyodum da canım bird c vit. almak zorundayım günde 1 kez bilmiyorum hangisinden kaynaklı ama ben küre bağladım, incir kürü nasıl oluyo faydalı mı

Aç karnına ye bence birde c vitmini hapını ayrı zamanda at arada zaman olsun. incir kürünü netten bak bence tam olarak nasıldı hatırlamıyorum. ibrahım saraçoğlunun kürü.

Layle nasılsın tatlım.
Nasıl gidiyor beklemen inşaallah belirtin falan vardır.
Hayırlısı ile bu ay gelsin bebişlerimiz :)

evet canım teşhis kasımda yapıldı. önceki doktorum ilgili değildi kaderde varmış demek bende etrafa baktım işte küçüksün olur bekle falaan... 3.den sonra doktorumu değiştim. 25 yaşıma kasımda ğirdim :)
Sen kaç yaşındaasın? evet limonu yapıyorum. zaten coraspinde kullanıyorum. bugünlerde dokyoruma gideyim diyorum kontrol için. inşaallah bu defa hamile kaldığımgbi kan sulandırıcı iğne olacam.

ben de 22 yaşındayım canım:) Umarı herşey yolunda gider Sende bebişinde sağlıklı bir dönem gecirirsiniz inş. Ben inciri 16 gün yaptım ve bırakmak zorunda kaldım şimdi batı bekliyorum Ya ben gecen ay adet düzenleyici kullanmıştım ve 27 günde olmuştum şimdide 27 gün mü sürer acaba eğer öyleyse yarın adet olmam lazım dün test yaptım çıkmadı Eğer hamile değilsem günümde olurum inş. Yoksa yine yıkılıcam

ben de 22 yaşındayım canım:) Umarı herşey yolunda gider Sende bebişinde sağlıklı bir dönem gecirirsiniz inş. Ben inciri 16 gün yaptım ve bırakmak zorunda kaldım şimdi batı bekliyorum Ya ben gecen ay adet düzenleyici kullanmıştım ve 27 günde olmuştum şimdide 27 gün mü sürer acaba eğer öyleyse yarın adet olmam lazım dün test yaptım çıkmadı Eğer hamile değilsem günümde olurum inş. Yoksa yine yıkılıcam

Hım bilemiyorum günün artık 27de sabit kalacakmı ?
İnşaallah yıkılmadan bekleyelim canım elden birşey gelmiyorkiiiiiiiiiiii :KK43:
Benim bat 12 ocak dayanamadım bugün test yaptım çıkmadı. İnşaallah ikimizde güzel haberler alırız bu ay :KK16: :KK16: :KK16:
Dua ile tatlııım :KK16:

X