bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

Evet canim galiba...

Evet aynen bende gecenlerde konu acip burle ilgili biseyler sordum....galiba hemen ayni gun mu ertesi gun mu gordum dilekmete bu basligi acmis....esime dedim aaaaaaa bu bir isaret mi acaba....

Ya sanki boyle coook hafiften cekilmeler var....karnimin alt kisminda....sanki idrar yolunda yanma olur ya ona benzer....acaba yimirtliyacam mi bu ay duzenli bi sekilde....

Ay kizlar ben cepten giriyom nete...ama kendime sasiriyorum...ne cabuk yaziyorummmmmm bu kurun enerjisi mi acabaaaaaaaa
Bu ay sonuç alırsan sende mutlaka yaz bize canım Hadi afiyet olsun Nur gibi bebişin olsunÇ:KK1:
evet canım nur kisa ve öz :KK70: eşimde bende uzun isim sevmiyoruz babasının adı nurettin bende babasına uydurdum kızımı :KK52:

valla işarettir inşallah canım da fayda görürsün bu kürden. bende mutlu olurum çok :KK52:

valla bi enerji verdiği kesin kızlar
benim yumurtlama zamanında akıntım sümüksü olurdu ve yumurta akı gibi beyaz olurdu bilmem aranızda öyle olan varmı

Rabbim kızına güzel ömürler nasib etsin canım Adet düzensizliğinin nedeni neydi

Bu ay sonuç alırsan sende mutlaka yaz bize canım Hadi afiyet olsun Nur gibi bebişin olsunÇ:KK1:

aminnn canım inşallahhh. valla benim hiç bir nedeni yoktu gitmediğim doktor yaptırmadığım test kalmamıştı.ben ilk adetimi 11 yaşında oldum doktor erken adet olduğun için olabilir falan dedi ama hiç bişy çıkmadı. horman testlerinden bütün testlere kadar hepsi yapıldı sonuç stress çıktı. liseye giderken duzelsın siye doğum kontrol hapı içerdim 6 ay düzenli giderdi sonra ilacı bırakırdım tam duzelırdı bi sıkıntı yok üniversite yok dersana yok sınav en ufacık şeyden heralde gene bozulurdu baktım hap iç iç nereye kadar. hatta hamile kalamammı acaba diye bile duşunuyodum adet olmassam doktorum alakasının olmadığını sadece yumurtlama gununu tespit edilmediğinden kontrol altında kalabılceğimi söyledi. valla şaka biyana ben hamilelik için çalışmalar başladığımda her ay test yapmaktan anam ağlamıştı artık eczacıdan bile utanır olmuştum :KK1: dolonır herseferinde başka eczaneden alırdım. sonunda internetten toplu sipariş verdim valla her aya bitane :KK1::KK1:

aminnn canım inşallahhh. valla benim hiç bir nedeni yoktu gitmediğim doktor yaptırmadığım test kalmamıştı.ben ilk adetimi 11 yaşında oldum doktor erken adet olduğun için olabilir falan dedi ama hiç bişy çıkmadı. horman testlerinden bütün testlere kadar hepsi yapıldı sonuç stress çıktı. liseye giderken duzelsın siye doğum kontrol hapı içerdim 6 ay düzenli giderdi sonra ilacı bırakırdım tam duzelırdı bi sıkıntı yok üniversite yok dersana yok sınav en ufacık şeyden heralde gene bozulurdu baktım hap iç iç nereye kadar. hatta hamile kalamammı acaba diye bile duşunuyodum adet olmassam doktorum alakasının olmadığını sadece yumurtlama gununu tespit edilmediğinden kontrol altında kalabılceğimi söyledi. valla şaka biyana ben hamilelik için çalışmalar başladığımda her ay test yapmaktan anam ağlamıştı artık eczacıdan bile utanır olmuştum :KK1: dolonır herseferinde başka eczaneden alırdım. sonunda internetten toplu sipariş verdim valla her aya bitane :KK1::KK1:

ay hiç sorma ya aynen mahallede carsıda gitmedik eczane kalmadı Utanırdım baska baska eczanelere giderdim olmadı bende toplu aldım netten:KK1: ben ovulasyon testiyle aldım:KK1:

evet canım nur kisa ve öz :KK70: eşimde bende uzun isim sevmiyoruz babasının adı nurettin bende babasına uydurdum kızımı :KK52:

valla işarettir inşallah canım da fayda görürsün bu kürden. bende mutlu olurum çok :KK52:

valla bi enerji verdiği kesin kızlar
benim yumurtlama zamanında akıntım sümüksü olurdu ve yumurta akı gibi beyaz olurdu bilmem aranızda öyle olan varmı

Canim benim o oluyor...

Ama nadiren olmadigida oluyor...

Belki bende sahiden catlama sorunu var ve bu kurle bummmmmm diye patlar...birak artik catlamayi....cok sagol canim sevincimize ortak oldugun icin

Canim benim o oluyor...

Ama nadiren olmadigida oluyor...

Belki bende sahiden catlama sorunu var ve bu kurle bummmmmm diye patlar...birak artik catlamayi....cok sagol canim sevincimize ortak oldugun icin
Nedeme cnm allah ısteyen herkese tattırsı annelıgı tez zamanda ınsallah

Aaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bak ama olmadi Fanaaaaaaa

anam ben hamile kalsam hemen duyarsin,hemen gelip sülerimmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

Geçen gün tv de bir kadın tarçının hiçbir bilimsel faydası olmadığını söylese de birçok doktor tavsiye ediyor. Bal konusunda bir şey diyemem ama tarçın insülin direncini önleyip şekeri dengelediği için yumurtalığın daha rahat beslendiğini söylemişti doktorum. Kilo vererek ve tarçın kullanıp şekeri dengeleyerek gebelik şansı arttırılıyormuş. Diyetisyenim de günde 2 gr tarçın önermişti. Meyveleri dilimleyip tarçın dökerek yiyebilirsiniz ben bu şekilde elma yemeyi çok seviyorum mesela..
Ayrıca bal, çörek otu, çekilmiş zerdeçal hepatit b gibi hastalıklarda karaciğere çok iyi gelir, mutlaka bir işe yarayacaktır yani yenilenler :)

vallahi kizlar gunde 1 tane ilac aliyorum...bir folikasit bir tanede glukofen...bu kuru de uyguluyorum gunde 1 2 defa...tadi o kadar kotu degil aslinda....ben begendimm ins bu ay olur...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Geçen gün tv de bir kadın tarçının hiçbir bilimsel faydası olmadığını söylese de birçok doktor tavsiye ediyor. Bal konusunda bir şey diyemem ama tarçın insülin direncini önleyip şekeri dengelediği için yumurtalığın daha rahat beslendiğini söylemişti doktorum. Kilo vererek ve tarçın kullanıp şekeri dengeleyerek gebelik şansı arttırılıyormuş. Diyetisyenim de günde 2 gr tarçın önermişti. Meyveleri dilimleyip tarçın dökerek yiyebilirsiniz ben bu şekilde elma yemeyi çok seviyorum mesela..
Ayrıca bal, çörek otu, çekilmiş zerdeçal hepatit b gibi hastalıklarda karaciğere çok iyi gelir, mutlaka bir işe yarayacaktır yani yenilenler :)
teşekkürler canım bilgiler için. görüldüğü üzere herkonuda gayet yararlı bir şeymiş tarçın bebek içnide mutlaka bir yararı olucaktır :KK34:
vallahi kizlar gunde 1 tane ilac aliyorum...bir folikasit bir tanede glukofen...bu kuru de uyguluyorum gunde 1 2 defa...tadi o kadar kotu degil aslinda....ben begendimm ins bu ay olur...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
evet ya tadı kötü değil cidden ben severek yiyodum. inşallah sende tez zamanda sonuç alırsın canım:KK34:

Cok sagol canim bu faydali bilgileri paylastigin icin...Allah razi olsun senden...

ayyy bende bebek istiyorum adetim daha ayın 13 ünde şimdiden başlasam olmazmıki birde revde çiçek balı var o olmazmı
evliliğimizin ilk başında bende bir macun yapmıştım herkes tadını çok beğenmişti:bal pekkmez tarçın zerdeçal çekilmiş badem fındık ve fıstık acaba bundanmı yapsamkiiii

ayyy bende bebek istiyorum adetim daha ayın 13 ünde şimdiden başlasam olmazmıki birde revde çiçek balı var o olmazmı
evliliğimizin ilk başında bende bir macun yapmıştım herkes tadını çok beğenmişti:bal pekkmez tarçın zerdeçal çekilmiş badem fındık ve fıstık acaba bundanmı yapsamkiiii

valla canım aslınd en iyi sonuç kestane balı oluyo ama yoksatabiki çiçek balıyla bir dene. birde yaptığın karışıma gelince içinde bilmediğimz yani normal hayatta yemedğimiz şeyler yok ama benim fikrim çörekotu kürünü yaparken tek yap zaten 10 gun sürüyo. geri kalan zamanda senin dediğiğn karışımıda yiyebilirsin bence. birde ayın 13ünde sie adetin 15. inde başlaman lazım çunku bu kür yumurtlamayı arttırma amaçıyla yapılıyor şu anda zaten yumurtlama üretme zamanın değil hesaplara göre adetin 2. günü başlayıp 12. günde biticek bu kur ve tamda ogunlerde yumurtlama zamanın olucak bu günlerde günaşırı birliktelik öneriyorum birde kızlar bunu bana doktorumda söylemişti mumkunse bu şekilde davranın ilişki bitince hemen ayağa kalkmayın 1 saat kadar yatakta uzanır posızyonda bekleyin. sonuçta yerçekimi bu :KK52::KK52::KK52:

Merhaba :KK3:

Bende kk öğrenerek yaptığım bu karışma başladım.karışımım yeni bitti.yalnız şunu söylemek isterim hanımlar ; karışımınızı metal kaşıkla değilde,porselen kaşık yada tahtayla yemenizi öneririm.çünkü metal kaşıklar balın içindeki (bilemiyorum hangi )maddesini öldürdüğünü duymuştum.o yüzden mesela ballar için böyle birşey satılıyor.söylemek istedim. $indir.jpg

X