Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeğimin uykusu var ama uyumuyor...

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

serhan12

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
75
0
40
ne yapacam artık bilmiyorum gece 50 sefer kalktığı için uykusunu alamıyor ve gün içinde de hiç uyumuyor ve malum mızır mızır hiç bir problem belirtisi yok gaz nerdeyse olmuyor ama uykudan garip bir şekilde uyanıyor sonra uyumak zaman alıyor dolayısıyla deliksiz güzel bir uyku yok yardım edin deneyimli anneler uyumadığı için gelşmesi duracak diye korkuyorum 3.5 aylık artık neden tutturamıyor bu uykuyu offff

aynı sorun bende de var.kızım 4 aylık benimkinin doymaması imkansız çünkü hem anne sütü hem mama yiyor gaz olayıda nerdeyse bitti ama uykular hep delik deşik gündüz zaten asla sallanmadan kendi kendine gözünü kırpmıyo.ne zaman düzene girer valla dört gözle bekliyorum

acaba doymuyor olabilir mi canım...

mümkün değil hem emip heme mama yiyor ,öyle ki gece her kalktığında ben otomatiğe bağlamışım çoçuğa meme veriyorum sonra üstüne bide kusuyor hadi iyice uyku gidiyor anlamadım ki sanırım gözüne baktıkça uyumuyor )))

aynı sorun bende de var.kızım 4 aylık benimkinin doymaması imkansız çünkü hem anne sütü hem mama yiyor gaz olayıda nerdeyse bitti ama uykular hep delik deşik gündüz zaten asla sallanmadan kendi kendine gözünü kırpmıyo.ne zaman düzene girer valla dört gözle bekliyorum

geceleri kaç saatte bir kalkıyor senin fıstık ? benim ki 1,5 saatte bir taş çatlasın 2 saat bir akşam uykusu güzel 18.00 da yatıyor 22.00 de kalkıp emiyor sonra sabaha kadar böyle kalk ,yat ve yanımda yatıyor zaten yatağı bizim odada çünkü ev dublex üst kat benim yatak odam bu yüzden mecburen birlikte yatıyoruz.

kuzenimin bebeği böyleydi, şuan 6 aylık ve doğduğundan beri yarım saat uyku için 2 saat sallarlardı. birkaç hafta önce humana marka iyi geceler çayını denemiş vee sonuç süperr :) uyumasını istediği saatten 2 saat önce bir çay kaşığı iyi geceler çayı veriyor ve yavrum uykuya rahat daldığı gibi çok kaliteli de uyuyor. Tabi gece emmek için 2-3 kez kalkıyormuş.

geceleri kaç saatte bir kalkıyor senin fıstık ? benim ki 1,5 saatte bir taş çatlasın 2 saat bir akşam uykusu güzel 18.00 da yatıyor 22.00 de kalkıp emiyor sonra sabaha kadar böyle kalk ,yat ve yanımda yatıyor zaten yatağı bizim odada çünkü ev dublex üst kat benim yatak odam bu yüzden mecburen birlikte yatıyoruz.

valla aynen çoook uykusu varsa belki 2 saat deliksiz uyur.zaten ben uyanıp bi daha uykuya dalana kadar o tekrar uyanmış oluyo:))aslında tam uyanmak da denemez mırın kırın sesler çıkarıyo yatağın içinde tepiniyo gözler hiç açılmıyo.

valla aynen çoook uykusu varsa belki 2 saat deliksiz uyur.zaten ben uyanıp bi daha uykuya dalana kadar o tekrar uyanmış oluyo:))aslında tam uyanmak da denemez mırın kırın sesler çıkarıyo yatağın içinde tepiniyo gözler hiç açılmıyo.

benimki de öyle ama onunla ilgilenmezsem (o an ağzına meme verme yada kucağıma alma )gözlerine oynaya oynaya uyandırıyor kendini ve ağlamaya başlıyor ve benim uyku diye bişey olmadığı gibi nasıl yatıyorsam her tarafım ağrıyor sabah eşim namaza kalkana kadar avare geceler sağolsun o alıyor 2 saat yatıyorum o kadar bir de sabahları bir fincan kahve içmessem uyanamıyorum acaba onun yüzünden mi dedim 1 hafta içmedim gene aynı hiçbir değişiklik yok )))

aynı durum bende de var napcam bilmiyorum.6,5 aylık oldu değişir dediler ama yok uyku diye bişey.okadar sallanmaya karşılık en fazla yarımsaat uyuyor kalkıyor. sabaha kadar ayaklarımda bıraktığım an başlıyo ağlamaya.gündüzde uyku yok gece de doğru dürüst. gece çaylarının faydası olur mu acaba?

Buraya mesaj birakan arkadaslar bebisleriniz buyumustur nolur bi cvp verin bnde bu uykudan cok cekiyorum uyumak nedr bilmiyo 6 ay bitti cok uzuluyorum nasi buyucek uyumazsa nolur bise soyleyin:KK43: :KK43: ..

X