mutlu olmak istiyorum ama nasıl yardım edin nolur :(

Ekimyagmur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
776
177
yaklaşık iki yıllık bir ilişkim var ilk başlarda çok da olmasa mutluydum seviyorduk birbirimizi ben kimseye bu kadar aşık olmamıştım ..zaten sevgilimde olmadı
platonikti..herneyse şuan ki sevgilimle sürekli eski olayları getirip önüme benide kendinide rahatsız ediyo..neymiş aylar önce facebook umda sil dediği kişiyi ben neden silmemişim
bana asılmış tamam ben cevabını vermişim ama neden arkadaşlarımdan silmemişim gibi saçma sapan şeyler..2 gün mutluysam 5 gün mutsuzum..ben çevrem tarafımdan hem ahlak olarak
(bunu belirtmek istiyorumki bilesiniz diye) hem dış güzellik olarak beğenilen biriyimm..arkadaşlarım olsun büyüklerim olsun yeni tanıyanlar öğretmenlerim hep yıl sonlarında ailemi çağırıp nasıl bir evlat yetiştirmişsiniz diye tebrik ederlerdi.üni de bitti evde oturuyorum. sevgilim bana güvenmiyomu anlam veremiyorum ben ki yolda yürüken otobüsde önüme bakan sert mizaçlı biriyim erkeklere yüz vermemk için .. ne yapmam lazım nasıl anlatmalıyım

sorun arıyo sevgilin anlaşılan...
bişey bulamamış aylar öncesini kurcalıyo...
2 gün mutlu olacaksın diye bir hafta harcanırmı elin oğluna....
ayda 6 gün mutluluk eder ne gerek var yorulmaya...

Genel olarak erkekler geçmişe takıyor ama bu kadar küçük bişeye takmasıda rahatsız edici.
Her kavgada önüne getirir.
Buna benzer şeyler bende yaşadım çünkü.
Tavrını kesin olarak koy derim yoksa yapmaya devam eder.

saçmalama o insandan ne bekleyebilirim arkadaş diye beklettim dedim.daha sonrada silmiştim zaten..aylardır beynini lurcalıyomuş şok oldum neye uğradığımı şaşırdım :KK43:(
sildiğimm halde soruyo bu soruyu düşünebiliyomusunuz :KK43:kimse haketmiyo ama benim gibi birisi bunu hiç mi hiç haketmiyo..ne biliyim arkadaş diye beklettim sildim işte dediğimde net cevap ver diyo :KK43:((( YIKILDIMMMMM

sorunsuz bi ilişki erkek arkadaşını rahatsız ediyo zannedersem, bi ilişkide bunu kız yapar normalde; sürekli sorun çıkarır ama sizde durum tam tersi. açıkça konuş bu durumdan rahatsız olduğunu belirt bence..

amaaan
baktınız olmuyo
neden ayrılmayı denemiyosunuz??
belli ki sevgilinizin mizacı böyle,bu halinize bile güvenmiyosa ileride bi hatanızı gördükten sonra sittin sene susmaz bu adam.
Başınızdan indirin artık erkekleri,olmuyosa güle güle demesini bilin
akandeniz arkadaş ne güzel demiş,ayın 6 günü mutlu olmak için çekilcecek çile mi diye..
ayrıca madem üniversiteyi de bitirdiniz neden ev kızlığı yapıyorsunuz ki?
iş arıyor musunuz??
bence bulamasanız da yılmadan aramaya devam etmelisiniz...
İşe girip sosyalleşmeye ve kendinize güvenmeye başladıkça sevgilinizin özünde ne kadar itici bir insan olduğunu görebilmeniz dileğiyle...

yaklaşık iki yıllık bir ilişkim var ilk başlarda çok da olmasa mutluydum seviyorduk birbirimizi ben kimseye bu kadar aşık olmamıştım ..zaten sevgilimde olmadı
platonikti..herneyse şuan ki sevgilimle sürekli eski olayları getirip önüme benide kendinide rahatsız ediyo..neymiş aylar önce facebook umda sil dediği kişiyi ben neden silmemişim
bana asılmış tamam ben cevabını vermişim ama neden arkadaşlarımdan silmemişim gibi saçma sapan şeyler..2 gün mutluysam 5 gün mutsuzum..ben çevrem tarafımdan hem ahlak olarak
(bunu belirtmek istiyorumki bilesiniz diye) hem dış güzellik olarak beğenilen biriyimm..arkadaşlarım olsun büyüklerim olsun yeni tanıyanlar öğretmenlerim hep yıl sonlarında ailemi çağırıp nasıl bir evlat yetiştirmişsiniz diye tebrik ederlerdi.üni de bitti evde oturuyorum. sevgilim bana güvenmiyomu anlam veremiyorum ben ki yolda yürüken otobüsde önüme bakan sert mizaçlı biriyim erkeklere yüz vermemk için .. ne yapmam lazım nasıl anlatmalıyım

Yaa durduk yere sorun çıkarann erkeklerden nefret ediyorummm..
Bildiğin kaşınıyo erkek arkadaşınız...
Konuşcan güzelim onunla, bu tarz konuşmaları aramızdan kaldırıcaz artık yoksa ben mutlu olamıyorum ilişkimizde diceksin..
Baktın olmuyo düzelmiyo koyver gitsinn, boşu boşuna zaman kaybetmee !!!

Onu değiştiremezsin.. Rest çekiceksin kıskançlık duymak istemiyorum yoksa biter diye. Bir daha bu konularda ağzını açıp seni üzmesine izin vermezsin olur biter. Senin facebookundaki arkadaşlarının hesabını soramaz. Güveniyosa devam eder. Güvenmiysa senin ahlakını beğenmiyosa uğraşmasın o da yorulmasın sen de yorulma. çok sinirlendim. kendine bu eziyeti neden çektiriyosun.

X