yenibosna ilke hastanesine gıden yada dogum yapan var mı?

melanie14

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
22
0
Yenibosna ilke Hastanesinde muayeneye gıden yada doğum yapan arkadaşlar lütfen tecrubelerinizi yazarmısınız. Tavsiye eder misiniz, hangi doktoru önerirsiniz, kötü yanları nelerdir vs.

27 haftalık hamileyim ilke hastanesine gitmeye başladım fiyatlar fena değil ve temiz görünüyor uğur hanıma gidiyorum çok tatlı bir bayan bakalım doğuma daha var:)
giden doğum yapan arkadaşlar varsa lütfen bizimlede paylaşın...

Merhabalar arkadaşım kasım ayında ilke hastanesinde normal doğum yaptı çok memnun kalmadı ama sonuçta sağlıklı bir şekilde bir problem olmadan atlattı.Memnun kalmadığı nokta ise rahmini doğum anında çok kesmişler bir sürü dikişi varmış.Ama fiyatları çok uygun.

bizden başka giden yokmu? görüşleriniz bizim için önemli paylaşırsanız çok sevinirim:)

Ben de oraya gidiyorum. Doktorum Gülcan hanım çok iyi bir doktor çok memnunum. Doğuma 3 haftam kaldı

allah yardımcın olsun hayırlısıyla kurtulursun inşallah,bebimde 5 haftam kaldı uğur hanıma gidiyorum güleryüzlü bi bayan ama sormadan da pek cvb vermiyor
insan daha fazla ilgi bekliyor bide ilk gebelikse ama fiyatlar çok uygun bakalım doğum ve sonrası önemli.

korkmama rağmen normal istiyorum sezeryan çok zor ablam sezeryan oldu oğlu 5 yaşında hala ameliyat yerinin arada sızladığını söylüyor
inşallah bi aksilik olmazsa normal istiyorum tabi doktorda kolaya kaçmazsa? inşallah seninde istediğin gibi olur.

İnşallah, sana da. Peki epidural kullanmayı düşünüyor musun? Doktor önerdi de ben istemiyorum ama.

epidural aslında çok iyi bir yöntem deniliyor ama yorumları okuyunca vazgeçtim doktorun uzman olması gerektiği ve
hastanenin de bu konuda yeterli olması gerekiyor falan demişler doktorumda sağolsun hiçbirşey söyleme ihtiyacı duymuyor
sezeryan gerektirecek bi durum olmazsa normal doğum olsun istiyorum.

komşum sezeryan yaptı 3 ay evvel ilkede gülcan hanımda. Bende gittim ama içime sinmedi teknik donanımın yetersizliği canımı sıktı açıkcası birde sevemedim dr. Bağcılar Medicine Fatma Kasapoğlu na gidiyorum. İnşallah onda doğumum gerçekleşir

teknik olarak tam bilmiyorum ama gülcan hanımdan hastaları çok memnun hatta muane ücreti bile diğer doktorlardan fazla oda garip tabi hastanenin ilginçliği :)

Amerika'da çok uygulanıyormuş çoğu kadın yaptırıyormuş. Riskleri varmış bide plasentadan geçebilirmiş ve bazı bebekler uykulu uykulu doğarmış

evet yurtdışında çok yaygınlaşmış epidural olmayan doğum yokmuş kuzenim epidural oldu çok memnun kalmış
ama ben istemiyorum inşallah gerekte kalmaz,missy27 doğum yaptınmı?

Hayır daha yapmadım. Yarın kontrolum var eğer hiç gelişme yoksa doktor sezeryan yapcaz dedi. Çarşamaba günü 41 hafta olacam doktor beklemek istemiyor çünkü sularım azalmış

hmm inşallah tez zamanda bebeğini kucağına alırsın sağlıcakla.benim 2 haftam var 38. haftadayım ,şimdilik normal dedi uğur hanım
inşallah son anda bi aksilik olmazda :)

slm bayanlar ben ilke hastanesine gidiyordum 2 hafta öncesine kadar çok fazla içime sinmemesine rağmen,şimdi safa hastanesine gidiyorum ve çok çok memnunum keşke en başta oraya gitseydim dr irina ergül kesinlikle tavsiye ederim ilkedeki dr un muanesi 1 dk sürüyordu ve her defasında suyun azalmış sezeryana almam lazım diyordu bu dr normal doğum yapabilirsin diyor bilginiz olsun yenibosnadaysanız safa hastanesini tavsiy ederim

merhaba hanımlar 1ay aradan sonra tekrar yazmak istedim 1kişi bile okusa fayda bence
21 nisanda normal doğumla bebeğimi kucağıma aldım şükür darısı tüm hamilelere ve bebek isteyenlere
daha öncede yazdığım gibi ilke hastanesine gidiyordum son 2 haftada doktor değiştirdim iyiki değiştirmişim
dr irinadan allah razı olsun sağlığımı ona borçluyum okadar ilgili ve dürüst doğum yapacaklara tavsiyem safa hastanesine
gidin doğumdaki ebeler hemşireler personel hepsi birbirinden iyilerdi ebe annem gibi ilgi gösterdi :) ve ücret olarakta çok uygundu şaşırdım okadar az almalarına :) şimdilik yazacaklarım bukadar hoşçakalın.

merhaba hanımlar 1ay aradan sonra tekrar yazmak istedim 1kişi bile okusa fayda bence
21 nisanda normal doğumla bebeğimi kucağıma aldım şükür darısı tüm hamilelere ve bebek isteyenlere
daha öncede yazdığım gibi ilke hastanesine gidiyordum son 2 haftada doktor değiştirdim iyiki değiştirmişim
dr irinadan allah razı olsun sağlığımı ona borçluyum okadar ilgili ve dürüst doğum yapacaklara tavsiyem safa hastanesine
gidin doğumdaki ebeler hemşireler personel hepsi birbirinden iyilerdi ebe annem gibi ilgi gösterdi :) ve ücret olarakta çok uygundu şaşırdım okadar az almalarına :) şimdilik yazacaklarım bukadar hoşçakalın.

merhaba arkadaşım. bende yenibosna ilke hastanesine gidiyorum. gülcan hn gitti yerine başka doktor geldi şimdi o da gitti gülcn hn tekrar gelecek diolar. şimdi bende safa hastanesine gitmek istiorum ama tedirginim. ultrasonu nasıl doğum nasıl ben sezeryan düşünüorum nolur bana yardımcı olun

X