sol kasık ağrısı neden olur ?

melekbal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
138
3
bugun adetım gecelı 3 gun oldu ve gebelık testı yaptım (ıdrar) negatf cıktı. fakat sol kasıgımda yururken agrı oluyorçbu neyın belırtısıdır? sağ yumurtalıgımda kist var bunla ılgılımıdır :KK43:(( teste ınanmalımıyım aklım karstı :KK43:(

canım bendede o kasık ağrısı vardı ve test yaptım negatif cıktı doktora gittim hamile olduğumu söledi test yanılabiliyor biraz bekle doktora git

hamile kalmadan önceki ay kasığımda ağrı vardı 2 hafta sürdü sonrada enfeksiyon çıktı

hamile kalmadan önceki ay kasığımda ağrı vardı 2 hafta sürdü sonrada enfeksiyon çıktı

bende de aynen sol kasığımda ağrı var ya.senin sonuç ne çıktı.haber ver bari:KK1:

Benimde sol kasıgımda hafiften batmalar cekilmeler oluyor 2aydır. Ama düzenli adet görüyorum bakalım cuma dojtora gidecem bende kist vardı ondan olabilirmi

Kizlar canim acıyor öyle bir kasık ağrısı var ki adetim geceli 1 gün oluyor ama agrim cok dayanamadim idrar testi yaptim negatif çıktı sizcr ne yapmalıyım :KK43: :KK43:

Merhaba kizlar ben yeni uyeyim :) 6aylik ewliyim gecen ay adetim 4gun erken oldu 3gun surdu ve bitti gogus agrim coktu halsizlik ve kabizlik vardi smdi adetime 15gun var ama sol kasigimin agrisindan öldum sabahtan beri bununla ilgli bilgisi olan var mi acaba hamile olablrmym acaba

Merhaba kizlar ben yeni uyeyim :) 6aylik ewliyim gecen ay adetim 4gun erken oldu 3gun surdu ve bitti gogus agrim coktu halsizlik ve kabizlik vardi smdi adetime 15gun var ama sol kasigimin agrisindan öldum sabahtan beri bununla ilgli bilgisi olan var mi acaba hamile olablrmym acaba
Soğuk almışındır..

X