sizce seven erkek nasil davranir?

EIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
1.120
56
ben cok merak ediyorum biri sizi deli gibi sevdigini söyledigi halde size yeri gelip hakaret bile edebiliyorsa sizce bu nedir objektif bakin lütfen sizce sevgi nedir.ask nedir.en yüyük kavgalar anlasmazliklar neden kopamadigin biriyle oluyor.yani hem sevip hem cok kizmak.esime cok kizginim.masal gibi bir hikayemiz var ben buna kader diyorum.hayatimda iste bu dedigim adamla cok tatsiz seyler yasadim bir kizimiz var evden cikan gezen tozan bir erkek degil ama isten eve evden ise.ben sacede merak ediyorum insan sevdigi kadini asagalip kizar mi?beni kimseye ezdirmez benimle kavga etmez ama ne zaman ki ben onun herhangibi bir yaptigindan sikayet ettim sorun cikiyor ben onu cok seviyorum.her sinirlendiginde hayatim maffoldu bile diyor bu cok üzüyor beni.ama pisman oluyor.bugün disari ciktik mesela ben bi kiza baktigini gördüm ve neden bakiyosun dedim böyle seylere cok sinirleniyor.benim kimseye ihtiyacim yok diyor.ondan sonra eve dönüyoruz dedi,kizim icin ayakkabi bakacaktik mal gibi ne duruyosun gel baksana falan dedi.sonra gitti sigara icti oturdu bende gidelim dedim sonra sen git dedi cebimde parada yoktu bütün para ondaydi otobüs bekliyordum geldi hadi gidelim dedi.eve geldik konustuk neden öyle davrandigimi sordu bende dedim cok saygisizsin.daha sonralarda geldi özür diledi.ama cok kirildim cokk.rüya gibi bir tanisma ve evliligin ardindan ailesiine karsi beni ezdirmesede ben cok üzüldüm istenmeyen gelindim üstelik eski sevgililleri de anlattilar psikolojim bozuldu yurt disinda yasiyoruz,bu cok zor burda hic kimsem yok.hayatim cok zor
cok hassas bir dönemden gectik sizin bunlari en iyi anlamaniz icin benim bastan sona anlatmam lazim inanin

Son düzenleme:
seven insan, kızar da, bağırır da, öfkelenir de...
birini sevmek, ona hiç sesini çıkarmamak, ne derse tamam demek, sürekli onu pışpışlamak değildir ki..
kimi zaman en sevdiğimiz insanları üzmüyo muyuz zaten...
önemli olan bunun dozunu ayarlayabilmek...
şiddet uygulayan biri zaten ben karımı seviyorum diye dolaşmasın bile ortalıkda... veya ona küfür, hakaret eden biri sevgiden bahsetmesin bile..
öfkelenirsin, bağırırsın, suçlarsın, kızarsın hepsi sevginin aşkın bi parçası zaten... önemli olan, bunların ardından seviyo biliyorum diyebilmek, dedirtebilmek...

ben cok merak ediyorum biri sizi deli gibi sevdigini söyledigi halde size yeri gelip hakaret bile edebiliyorsa sizce bu nedir objektif bakin lütfen sizce sevgi nedir.ask nedir.en yüyük kavgalar anlasmazliklar neden kopamadigin biriyle oluyor.yani hem sevip hem cok kizmak.esime cok kizginim.masal gibi bir hikayemiz var ben buna kader diyorum.hayatimda iste bu dedigim adamla cok tatsiz seyler yasadim bir kizimiz var evden cikan gezen tozan bir erkek degil ama isten eve evden ise.ben sacede merak ediyorum insan sevdigi kadini asagalip kizar mi?beni kimseye ezdirmez benimle kavga etmez ama ne zaman ki ben onun herhangibi bir yaptigindan sikayet ettim sorun cikiyor ben onu cok seviyorum.her sinirlendiginde hayatim maffoldu bile diyor bu cok üzüyor beni.ama pisman oluyor.bugün disari ciktik mesela ben bi kiza baktigini gördüm ve neden bakiyosun dedim böyle seylere cok sinirleniyor.benim kimseye ihtiyacim yok diyor.ondan sonra eve dönüyoruz dedi,kizim icin ayakkabi bakacaktik mal gibi ne duruyosun gel baksana falan dedi.sonra gitti sigara icti oturdu bende gidelim dedim sonra sen git dedi cebimde parada yoktu bütün para ondaydi otobüs bekliyordum geldi hadi gidelim dedi.eve geldik konustuk neden öyle davrandigimi sordu bende dedim cok saygisizsin.daha sonralarda geldi özür diledi.ama cok kirildim cokk.rüya gibi bir tanisma ve evliligin ardindan ailesiine karsi beni ezdirmesede ben cok üzüldüm istenmeyen gelindim üstelik eski sevgililleri de anlattilar psikolojim bozuldu yurt disinda yasiyoruz,bu cok zor burda hic kimsem yok.hayatim cok zor
cok hassas bir dönemden gectik sizin bunlari en iyi anlamaniz icin benim bastan sona anlatmam lazim inanin

sonunda derdinin ne olduğunu öğrendik.

erkek milleti işte hepsının farklı farklı huyları
davranışları var.

senınki ''odun''kategorısine giriyor.
senınki elekştirilmeye ve gerçekleri duymaya katlanamıyor belli.
özür dilemesi iyi bir durum, ama yapıp yapıp ve bu durumu özür halıne getırmesı ıyı değil.
yok öyle kalp kırıp özür dilemek.acaba trıp falan mı yapsan sen bu oduna?

sonunda derdinin ne olduğunu öğrendik.

erkek milleti işte hepsının farklı farklı huyları
davranışları var.

senınki ''odun''kategorısine giriyor.
senınki elekştirilmeye ve gerçekleri duymaya katlanamıyor belli.
özür dilemesi iyi bir durum, ama yapıp yapıp ve bu durumu özür halıne getırmesı ıyı değil.
yok öyle kalp kırıp özür dilemek.acaba trıp falan mı yapsan sen bu oduna?

ben bundan önce tamamlayamadigim konuyu tamamladim sen bir onu oku istersen..benim durumlar biraz karisik

Iliski tipinize gore neden olmasin . Her cift seviyeli saygili bir bicimde birbirini sevemez ya ... Bagirir cagirir kufur eder dayakta atar gayette mutlu da olurlar ... Onemli yasam tarzinin bunari tasvip edip etmedigidir, tasvip ederse ne ala ...

bence size olan saygısını kaybetmiş seviyor olabilirde ne demek "mal gibi bakıyorsun" bu saygısızlıktır.bence sevgiden önce saygıyı yeniden kazanmayı deneyin .o size böyle davrandıkca siz de tam tersi sakin davranmaya calısarak kendindeki durumu görmesini sağlayın bence.

seven erkek önce seni prenses gibi, dünyanın en çok sevilen kadını gibi hissettirir
sonra asker arkadaşı gibi hissettirir :)

ben bundan önce tamamlayamadigim konuyu tamamladim sen bir onu oku istersen..benim durumlar biraz karisik

en son hatırladığım öyle bir şeydi canım
hem takıpcın değilim yani
24 saat konularını takip edemem:KK34:

şaka bir yana, saygı olmazsa sevgi olmaz
saygıyı oluşturmak lazım
erkeğe bunu kazandırmak içinse kendimiz ona göstermeliyiz
yani küçük bir çocuk eğitir gibi kızmadan sabırla

saygı başka bir şey sanırım.aile terbiyesi mi desek

erkek dengesizse aşırı sinirliyse yada aile terbiyesini tam alamamışsa böyle bağırır da küfürde eder üstüne seni seviyorum da der:KK23:belki de gerçekten seviyordur ama yaptığı saygısızlıklar dengesiz davranışlar kadından çok şey götürür bunu bilmez:KK19:bende de bir tane var canım bu nedenle yazdım

seven erkek önce seni prenses gibi, dünyanın en çok sevilen kadını gibi hissettirir
sonra asker arkadaşı gibi hissettirir :)

evet bencede hatasini anliyor olmamasi lazim cok özür dilerim söylüyür ama yapisi geregi sinirli birisi.ve onu bi kadinla sucladigim zaman cok kiziyor.ama öyle bir erkek degil benim kiskancligim iste bir sinirle anlamsiz seyler söylüyorum.
:KK47::KK47:

erkek dengesizse aşırı sinirliyse yada aile terbiyesini tam alamamışsa böyle bağırır da küfürde eder üstüne seni seviyorum da der:KK23:belki de gerçekten seviyordur ama yaptığı saygısızlıklar dengesiz davranışlar kadından çok şey götürür bunu bilmez:KK19:bende de bir tane var canım bu nedenle yazdım

annesi babasi o yedi yasindayken ayrillmis ve cok serbes büyümüs ama cok iyi bir insan yaa

Saygının olmadığı yerde sevgide olmaz.
Bir kadın sevilip sevilmediğini mutlaka hisseder.
Araya acabalar girdiği zaman zaten kaçınılmaz sonuç bellidir..
Şüphe insanı aklından eder.

evet bencede hatasini anliyor olmamasi lazim cok özür dilerim söylüyür ama yapisi geregi sinirli birisi.ve onu bi kadinla sucladigim zaman cok kiziyor.ama öyle bir erkek degil benim kiskancligim iste bir sinirle anlamsiz seyler söylüyorum.
:KK47::KK47:

bayanlar başka bir kadın konusunu gündeme getirdikçe aslında onu erkeğin aklına sokmuş oluyor
eşlerinize başka kadınlarla ilgili kıskançlık yapmayın ya da başka kadınların saçlarından kıyafetlerinden yaptıklarından bahsetmeyin
çünkü erkekler bazı şeylere boş bakar, siz başka kadınlardan bahsettiğiniz an o da dikkatle incelemeye başlayacaktır

ahh ahh bende de var malesef.sinirlendiğinde ağzından çıkanı kulağı duymuyor.öfke kontrolünü öğrenmeleri gerek bence.

Sevginin yanında saygı olmazsa, o sevginin hic bir anlamı yoktur bana gore.
Beni o kadar şiddetli sevmesin az sevsin ama asla saygısını kaybetmesin. Bırak küfrü hakareti, ben sesini yikseltmesine bile tahammül edemem.
Ne diycem, aaa olsun benim kocamın da sevmesi bu sekilde. Yok oyle sey.
Bunu yapan insan, aile icinde saygı gitmemiştir. Anne baba arasında, kardeşler arasında böyle konuşma hakaretler vardır , ailede ne girdiyse onu yapiyordur.
Ben 30 yaşındayım, ailemde birbirimize karşı "pis" lafını bile kullanmamisizdir. Kardeşler arasında bile ne kadar tartışsak ta ağzımı bozmazdik.
Simdi evliyim kocama karşı da kullanmam onun da kullanmasına musade etmem.
Seven insan böyle seyler yapmaz yapmamalı .

bende aynı dertten muzdaribim sever ,hissettirirde bir derdim olsun benden çok çabalar düzeltmek için, morali,m bozuk olsun yapmadığı şebeklik olmaz güldürmek için ama bir kavga edelim hepsini siler ettiği hakaret ve küfürlerle... siniri geçince konuşuyorum pişman oluyo özürler diliyo hep erkeklerle dolu ortamd açalıştığım için küfüre çok alıştı dilim diyo tekrar tekrar özür diliyo ama bir tartışmada eski haline dönüyo bende anlamıyorum ...düzeltmek için sonuna kadar çabalıycam bu şekilde ona olan saygımda sevgimde tükenmeye başlıyo :KK43: