Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 günde 7 kilo

1. Konu Sahibi : ozlem_t #1

Bilgilenderme 7 günde 7 kilo

merhaba 7 günde 7 kilo diyeti uygulayan arkadaşlar varmı acaba

2. Konu Sahibi : ozlem_t #2
    o nasıl bir diyet canım ayrıntı varmı?

3. Konu Sahibi : ozlem_t #3
    1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
    2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
    3. gün 1 kg tavuk göğsü
    4. gün 1 kg haşlanmış patates
    5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
    6. gün 1 kg haşlanmış kabak
    7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.
    Bunların hepsi akşama yayılarak tüketilecek deneyen çok fazla kii var ama ben bugün 5 günde 14 kilo diye bir diyete başladım akıl alır gibi değil
    çok fazla yadırganacak bir şey 5 gün boyunca uygulayacağım şuan 62,3 kg 5 günün sonunda ne olurum göreceğiz ayrıca sporla destekliyorum sabah 60 mekik çekiyorum

4. Konu Sahibi : ozlem_t #4
    günde 10 tane yumurta nasıl yiyiyorsun ölürüm ben onları yerken ya

5. Konu Sahibi : ozlem_t #5
    yok canım ben onu yapmıyorum farklı bir diyet deniyorum bakalım işe yararsa paylaşıcam . hem bunda 1 yumurta var :)

6. Konu Sahibi : ozlem_t #6
    14 günde 5 kg 'yu anlarım da 5 günde 14 kg nasıl oluyor ? Kaynağını söyleyebilir misiniz ? En azından nasıl bir program takip ediliyor merak ettim.

7. Konu Sahibi : ozlem_t #7
    ben patates şok diyetini denedim... hayatımdaki en kötü günlerden biriydi. verdiğim gibi geri aldım tek yönlü beslenmek hiçç sağlıklı değil..

8. Konu Sahibi : ozlem_t #8
    bir haftada 14 kilo olan diyeti zaten bende sağlıklı bulmadığım için es geçtim berbat bir mönüsü vardı ama başladığım diyet 1 haftada 5 kilo verdiriyor gayet menüsü doyurucu ben doydum açıkcası

9. Konu Sahibi : ozlem_t #9
    Alıntı ozlem_t kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
    2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
    3. gün 1 kg tavuk göğsü
    4. gün 1 kg haşlanmış patates
    5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
    6. gün 1 kg haşlanmış kabak
    7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.
    Bunların hepsi akşama yayılarak tüketilecek deneyen çok fazla kii var ama ben bugün 5 günde 14 kilo diye bir diyete başladım akıl alır gibi değil
    çok fazla yadırganacak bir şey 5 gün boyunca uygulayacağım şuan 62,3 kg 5 günün sonunda ne olurum göreceğiz ayrıca sporla destekliyorum sabah 60 mekik çekiyorum
    Yumurta mı. İnsanı yemekten soğutur bu diyet ya